موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

شایان نوابی

شایان نوابی

توسط 64 نفر دنبال می‌شود
تحلیل‌گرومتخصص بازارهای مالی بین المللی

فارغ‌التحصیل دانشگاه امیرکبیر رشته مهندسی صنایع، 6 سال سابقه حضور در بازارهای مالی، بویژه کریپتو و فارکس، ۴ سال سابقه رسمی همکاری با پلتفرم‌های CryptoQuant و CryptoPotato به عنوان تحلیلگر و Community Manager، مسلط بر تحلیل داده‌های Onchain، ‌ متخصص روش معامله‌گری Smart Money، چهار سال سابقه تدریس معامله‌گری، چهار سال سابقه تولید محتوا در توییتر و ایجاد یک کامیونیتی ۱۵ هزار نفره، و دو سال سابقه حضور در استارتاپ بین‌المللی مرتبط با کپی‌تریدینگ و مدیریت سرمایه.

وبینارهای مدرس

نحوه ایجاد یک استراتژی معاملاتی طوری که بتوانند معاملات خود را بهبود بخشیده و سود خود را افزایش دهند.
9 آبان 02 - ساعت 19:00
دوره "ورکشاپ 0 تا 100 درآمد دلاری" توسط فارکس ITB، مشارکت‌کنندگان را از مباحث مقدماتی تا مهارت‌های پیشرفته معاملات مالی هدایت می‌کند.
13 آذر 02 - ساعت 19:00
دوره جامع بروکر ITB برای تریدرهای مبتدی که با آموزش مباحث مقدماتی تا پیشرفته بازارهای مالی، به افزایش موفقیت معاملات کاربران کمک می‌کند.
30 آبان 02 - ساعت 19:00
اتمام بلیت
در این دوره می‌توانید از مباحث مقدماتی تا متوسط بازار فارکس را یاد بگیرید و با کمک مدرس و پشتیبان‌های دوره تریدهای خود را آغاز کنید.
8 آبان 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
نقشه راه معامله گری در بوتکمپ یک روزه متازی: از مبتدی تا حرفه‌ای - یادگیری استراتژی‌ها و روان‌شناسی معاملات در بازار فارکس.
19 آبان 02 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar