موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سینا رضانواز

سینا رضانواز

توسط 167 نفر دنبال می‌شود
مدیر تیم هوش تجاری و تحلیل داده محور کسب و کار

وبینارهای مدرس

در این وبینار بررسی خواهیم کرد که چطور می‌توانیم برای تمام سال، بسته به نوع کسب‌وکاری که داریم به صورت پایدار، برنامه‌ریزی تبلیغاتی داشته باشیم.
15 اسفند 01 - ساعت 19:00
این وبینار به شما کمک می‌نماید تا هزینه‌های تبلیغاتی آنلاین خود را بهینه انجام داده و هر بار بتوانید کمپین‌های بهتری را طراحی، اجرا و آنالیز نمایید
19 بهمن 01 - ساعت 19:00
در این وبینار طراحی یکپارچه کمپین‌های تبلیغاتی آنلاین و استفاده از ظرفیت‌های تبلیغاتی وب، سوشال مدیا و اپلیکیشن را فرا می‌گیرید.
23 آبان 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با بررسی سرفصل‌های کاربردی و جذاب، به شناخت خوبی از تبلیغات در اپلیکیشن خود خواهید رسید و می‌توانید برای افزایش درآمد کسب و کار خود از آن استفاده کنید
27 مهر 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار 0 تا 100 اینستاگرام مارکتینگ و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی- دیتاک و مدیااد
11 اسفند 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
ما در این وبینار قصد داریم به صورت مختصر و مفید از تبلیغات برای شب یلدا در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی تا پشتیبانی آنلاین در این مناسبت را آموزش دهیم.
23 آذر 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
دوره بازاریابی دیجیتال جامع و کاربردی کالج تپسل برای تمام کسانی طراحی شده‌است که می‌خواهند به صورت حرفه‌ای وارد حوزه دیجیتال مارکتینگ شوند.
2 آذر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar