موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سید محمد امین قاسمی زاده

سید محمد امین قاسمی زاده

توسط 34 نفر دنبال می‌شود
کوچ و مدرس توسعه فردی و سازمانی

کــــــــوچ حـــــرفه ای و مدرس توسعه فــــردی و ســــــازمــــانی، نویسنـــــــــــــده کتاب «حرفـــــــه ای سخـــــــــن بگویـــیـــــــــــــد»، مدیـــــــــرعــــــامـــــل موسسه آموزشی خـــانــــــه فــــــــرایش فردا، اجـــــــرای ده ها دوره و سمینــــــار حضـــــوری و غیرحضــوری، مربی و مشـــاور شمــاری از مدیـــران دولتی و غیــــر دولتی، نویسنده بیش از 30 مقاله در حوزه توسعه فردی و مهارت های ارتباطی، دانش آموخته دوره هایNLP، تئوری انتخاب و کوچینگ،

وبینارهای مدرس

در دوره آنلاین سخنوری و فن بیان تکنیک ها، تمرینات و اصول ارائه یک سخنرانی اثربخش را بصورت گام به گام و کاملا عملی یاد می گیریم.
5 شهریور 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
سخنرانی یک تعامل دو سویه بین سخنران و مخاطبان است که سخنران به کمک یک سری از اسرار و تکنیک های مهارتی مثل فن بیان زمینه را برای ایجاد ارتباطی موثر ...
15 مرداد 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
در وبینار سخنرانی بداهه به شما برای یادگیری مهارت بداهه گویی کمک خواهیم کرد. در پایان این وبینار باید بتوانید بدون آمادگی در هر جمعی صحبت کنید.
7 خرداد 99 - ساعت 17:00
در دنیای امروز که ارتباطات یک اصل اساسی برای تعامل با دیگران است، باید بتوانیم در گفتگو ها و سخنرانی هایمان ترس ها را مدیریت و کنترل کنیم .
9 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
در دو روز رویایی می آموزید چگونه به کمک تکنیک های کاملا عملی و کاربردی با هر کسی ارتباط مثبت و موثر برقرار نمایید و در قلب مخاطبان خود نفوذ کنید.
25 فروردین 99 - ساعت 17:00
سخنرانی یک تعامل دو سویه بین سخنران و مخاطبان آن می‌باشد که سخنران به کمک یک سری از ابزارهای مهارتی مثل فن بیان و قدرت سخنوری در آن موفق میشوند.
10 تیر 98 - ساعت 20:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi