موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سیاوش رهبر

سیاوش رهبر

توسط 84 نفر دنبال می‌شود
استراتژیست شبکه‌های اجتماعی یکتانت

وبینارهای مدرس

وبینار «چطور بودجه تبلیغاتی اینستاگرام رو هدر ندهیم؟» به شما کمک می‌کند تا با یادگیری زیر و بم تبلیغات اینستاگرامی، هوشمندانه تبلیغ کنین.
12 شهریور 02 - ساعت 19:00
وبینار «موتور ایده‌یابی شبکه‌های اجتماعی» به شما کمک می‌کند تا برای پیج اینستاگرام خود ایده پردازی کنید، محتوا تولید کنید و پیج خود را رشد دهید.
17 تیر 02 - ساعت 19:30
وبینار رایگان راه‌های تولید محتوای شبکه های اجتماعی سیاوش رهبر
29 شهریور 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
توییتر فضای ساده و راحتی دارد. ساختار طراحی و هدفی که توییتر دنبال می‌کند همین است. سادگی و راحتی
12 شهریور 01 - ساعت 18:00
این روزها استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای کسب و کارها اجتناب ناپذیر است. اینستاگرام یکی از این شبکه‌هاست که بستر مناسبی را برای ارائه محصولات و خدمات
10 تیر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
چندسالی است که در ایران شب یلدا یکی از رویدادهای مهم  برگزاری کمپین برای کسب و کارهاست. کسب وکارهای تلاش می‌کنند مخاطبان بیشتری را در این ایام جذب کنن
17 آذر 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar