موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سودابه سرلک

سودابه سرلک

توسط 12 نفر دنبال می‌شود
مدیرعامل موسسه آموزشی توانگری سورا

سودابه سرلک. کارشناس ارشد ارتباطات اجتماعی. 15 سال سابقه فعالیت رسانه ای. جوان برتر در سال 93. دانش آموخته دوره استادی. دانش آموخته دوره های فرزندپروری، مدیریت بر خود، کنترل خشم، فن بیان، گویندگی و اجرا، عزت نفس، اعتماد به نفس، هوش مالی، کوچینگ، بیزینس کوچینگ، توانمندسازی بانوان، نویسندگی، کارگردانی، مختلف آموزشی زیر نظر اساتید مطرح کشور مانند استاد ربانی، استاد شیری، خانم دکتر حسینی، ماهان تیموری، فاطمه مقیمی، استاد عابدی، استاد نارویی و...

وبینارهای مدرس

وبینار "من ارزشمندم" با هدف ارائه راهکارهای تقویت عزت نفس
1 تیر 01 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به شما یاد خواهم داد چگونه با آموزش صحیح و حرفه ای هدفگذاری به زنی هدفمند تبدیل شوید.
22 اسفند 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به دام های ضد شادی اشاره خواهد شد، به مهارت هایی برای کاهش استرس و اضطراب خواهیم پرداخت و تمرین های عملی برای شاد زیستن خواهیم داشت.
22 دی 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در شرایطی فعلی جامعه ما که عده ای جذابیت را در ظاهر، میکاپ، تیپ و لباس مد روز می دانند. در این وبینار به شما یاد خواهم داد که از درون جذاب شوید و این
16 دی 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
6 گام برای مدیریت خشم. مطمئن هستم اگه خوب گوش بدید و تمرین ها را انجام دهید در مدت زمانی که مشخص کرده ایم می تونید خشم خود را کنترل کنید.
22 آبان 00 - ساعت 19:01
این وبینار برگزار شده است
این وبینار کمک می کند به افرادی که احساس قربانی بودن در زندگی خود دارند، از این احساس رها شوند و زندگی بهتری را تجربه کنند.
14 مهر 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
چگونه کودک به استقلال مالی می رسد؟ چگونه کودک با دخل و خرج آشنا شود؟ مدیریت پول تو جیبی کودک.
6 مهر 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar