موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سنا نجفیان

سنا نجفیان

توسط 134 نفر دنبال می‌شود
مدرس و محقق مجموعه «ارزدیجیتال»

وبینارهای مدرس

بررسی پروژه‌های زیرساختی از دید نهنگ‌های بازار و استفاده از استراتژیِ کپی‌کت اینوستینگ برای رسیدن به تصمیم بهینه‌تر برای سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو.
4 مهر 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار رایگان، روند رشد هوش مصنوعی تا ترکیب آن با بلاک‌چین، نقش هوش مصنوعی در بازار ارزهای دیجیتال و ۱۰ پروژه آینده‌دار را بررسی می‌کنیم.
14 شهریور 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
چشم‌انداز بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۳. وبینار آنلاین و رایگان با همین موضوع شرایط فعلی و رویدادهای تاثیرگذار در این بازار را بررسی می‌کند.
1 مرداد 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
کلاهبرداری در حوزه ارزهای دیجیتال زیاد و سرمایه‌گذاری همراه با ریسک است. این وبینار شما را با این تهدیدها و راهکارهای مقابله با آن آشنا می‌کند.
29 خرداد 02 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar