موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سمانه عاکف

سمانه عاکف

توسط 45 نفر دنبال می‌شود
کوچ سخنرانی

سلام.من سمانه عاکف متولد 8 اسفند 1371 ،دکترای مدیریت حرفه ای کسب و کار (DBA) از سوئد،کارشناس روابط عمومی،عضو بنیاد کوچ های حرفه ای ایران،مدرس مهارت های ارتباطی،فن بیان و اصول و فنون مذاکره،کوچ سخنرانی که با هدف رشد و ارتقای مهارت های ارتباطی از سال 96 شروع به فعالیت کردم.تا قبل از اون هم در سازمان ورزش و شهرداری تهران مشغول بودم و در کنارش مدیر بخش فروش و روابط عمومی بازرگانی. و حالا به صورت کاملا متمرکز در شرکت خودمون " اندیشه روشن زندگی" مشغول آموزش مهارت های ارتباطی هستیم.

وبینارهای مدرس

زنان جامعه با اینکه 50% جوامع را تشکیل میدهند ، تنها 32% از فعالیت های روزانه برعهده انهاست اما تنها 1% ازدارایی های دنیا متعلق به انهاست.
27 آذر 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
دنیای امروز ما،دنیای ارتباطات است.برای ساخت و حفظ یک ارتباط ارزشمند،بهترین راه شناخت خود و دیگری است،به واسطه ابزار شخصیت شناسی
13 آذر 00 - ساعت 19:00
وبینار دو ساعته رایگان امپراطوری کلام تکنیک ها و مبانی فن بیان
1 آذر 00 - ساعت 20:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi