موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

رضا وحید

رضا وحید

توسط 25 نفر دنبال می‌شود
مدرس، داستان‌نویس، فیلمنامه‌نویس

وبینارهای مدرس

راز ماندگاری آثار ادبی و سینمایی شخصیت‌های آن‌هاست و راز ماندگاری این شخصیت‌ها قهرمان بودن در حیطه‌ی خود است. اکنون چگونه چنین شخصیتی را خلق کنیم؟
11 دی 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
هیئت و روضه‌خانه‌ای خواهیم داشت تا در کنار یکدیگر بیاموزیم چگونه برای حضرت ثارالله(علیه السلام) قلم‌مان مزین به نویسندگی شود.
29 مرداد 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
کتاب‌های خوب و مفید را چگونه برای فرزندان خود شناسایی کنیم و مطمئن باشیم آن کتاب‌ها رفتارهای ناهنجار را تبلیغ یا ترویج نمی‌کند؟
18 تیر 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
در ذهن خود حوضچه‌ای داریم.بایدبتوانیم دست خودرا بدون ترس داخلش کنیم‌یا تَه آن جواهر می‌یابیم‌وشاد می‌شویم‌یا‌دریچه را بازمی‌کنیم آب‌های‌گندیده می‌روند
19 تیر 99 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
تعریف خط، پاراگراف، صفحه، فصل، بخش و... در داستان چیست؟ آیا این موارد در داستان و رمان با متن علمی فرق دارد؟ راه تشخیص آن چیست ودر داستان چه کارکردی
11 تیر 99 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
آشنایی با کتاب‌هایی که آموزش غیر مستقیم می‌دهند برای متدینین،‌طلاب و خانواده محترمشان. *****این وبینار برای عموم علاقه‌مندان کاملاً رایگان می‌باشد.
8 تیر 99 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار بر آن هستیم تا با ظرافت‌ها و نکات کلیدی نگارش با استفاده از معارف أهل بیت(ع) أعم از احادیث و روایات و زندگی‌نامه و غیره آشنا شوید.
5 تیر 99 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi