موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

دانیال سلامی

دانیال سلامی

توسط 40 نفر دنبال می‌شود
اولین بیزینس کوچ تخصصی جراحان و کلینیک های زیبایی و مؤسس شرکت بیوتی بیزینس کوچینگ

دانیال سلامی، اولین بیزینس کوچ تخصصی کسب و کار پزشکان و جراحان زیبایی - دارای مدرک بیزنس کوچینگ از IBC - دانش پذیر PCCدوره بین المللی کوچینگ از ICF آمریکا - دانش آموخته دوره ی پیشرفته ی مدیران مرکز بیزنس کوچینگ ایران IBC - فارغ التحصیل رشته ی تکنولوژی جراحی از دانشگاه علوم پزشکی ایران - 6 سال سابقه ی کار در مراکز جراحی جهت جراحی های زیبایی صورت اعم از راینوپلاستی، جراحی لیفت پیشانی، بلفاروپلاستی و جراحی های بادی اعم از ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی، لیپوساکشن و... به عنوان دستیار جراح - ۲ سال سابقه ی کار در کلینیک های زیبایی جهت تزریق فیلر، بوتاکس،مزوتراپی، جوانسازی و ... به عنوان دستیار پزشک - شناخت کافی از روند جراحی های زیبایی اعم از انواع فیلر، دستگاه های جوانسازی، دستگاه لیزر و .... به‌روز دنیا.

وبینارهای مدرس

وبینار ۹ راه نجات از بحران در کسب و کارهای زیبایی ۲ راه های نجات کسب و کارها از وضعیت نامطلوب موجود و رساندن آنها به نقطه بهینه را معرفی می کند.
11 آذر 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار ۹ راه نجات کسب و کار پزشکان از بحران های موجود، روی راه های جدید برندینگ، مارکتینگ، مدیریت ارتباط با مشتریان و رهبری کسب و کار تمرکز می کند.
13 آبان 01 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
اگر پزشک و یا کادر درمان هستید و به دنبال رشد درآمدی خود در سال 1401 هستید ما در مجموعه بیوتی بیزینس کوچینگ، برای شما نقشه راه داریم...
27 اسفند 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar