موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

دکتر حسین نوراللهی

دکتر حسین نوراللهی

توسط 17 نفر دنبال می‌شود
مدیر آکادمی جی جی پلات

دکترای تخصصی ژنتیک مولکولی و مدرس دانشگاه

وبینارهای مدرس

آیا به دنبال یادگیری ابزارهای Cytoscape و STRING برای آنالیز شبکه‌های پروتئین-پروتئین هستید؟ دوره آنالیز شبکه های پروتئین-پروتئین چاره کار شماست.
10 اسفند 02 - ساعت 19:00
در این وبینار که بصورت یک جلسه یک ساعته رایگان برگزار خواهد شد با مباحث آشنایی با میکرو RNA ها، معرفی دیتابیس ها و معرفی روش های آنالیز آشنا خواهید شد
24 آبان 02 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این دوره با اصول انجام Drug Repurposing آشنا خواهیم شد. همچنین یاد میگیریم که چطور با کد نویسی در پایتون، خروجی SMILES داروها را بدست آوریم.
26 بهمن 02 - ساعت 20:00
در دوره ۳ ساعته داکینگ مولکولی با انجام یک پروژه کامل داکینگ از طریق AutoDock vina و مشاهده نتایج آن از طریق Ligplot Plus آشنا خواهید شد.
16 آذر 02 - ساعت 20:00
در کارگاه برهمکنش میکرو mRNA-RNA با نحوه شناسایی میکرو RNA ها، شناسایی ژن های تارگت، نحوه برهمکنش میکرو RNA-ژن و مسیرهای زیستی آنها آشنا می شوید.
25 آبان 02 - ساعت 20:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar