موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

حسین بابائی

حسین بابائی

توسط 20 نفر دنبال می‌شود
مدیر و استراتژیست محتوا

حسین بابائی هستم و از سال ۸۹ وارد کار تولید محتوا شدم. حدود ۳ سال در شرکت نوین (Novin.com) به عنوان کارشناس محتوا و سپس مدیر و استراتژیست محتوا مشغول به فعالیت بودم و حالا در شرکت یکتانت به عنوان مدیر محتوا مشغول به کار هستم.

وبینارهای مدرس

وبینار آموزش ایمیل مارکتینگ به معنای واقعی کلمه! قرار هست در این وبینار، خیلی فشرده و کاربردی هرچیزی که نیاز داریم رو یاد بگیریم.
10 آذر 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
آموزش مدیریت محتوا و آشنایی با مهارت‌های مورد نیاز مدیر محتوا برای استخدام شدن در کسب‌وکارهایی که نیاز به بازاریابی محتوایی دارند. مدرس: حسین بابایی
1 مهر 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
شروع کسب درآمد از تولید محتوای اصولی - راه درسیدن به درآمد ملیونی در ماه - آکادمی لرناز - انجمن علمی دانشجویی فناوری اطلاعات سلامت
21 فروردین 00 - ساعت 19:00
آکادمی رادین با همکاری اساتید برتر کشور و حامیان با تجربه خود دومین بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ را برگزار می‌کند.
15 دی 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar