موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

حامد وثوقی

حامد وثوقی

توسط 78 نفر دنبال می‌شود
مشاور و استراتژیست دیجیتال مارکتینگ

وبینارهای مدرس

وبینار مسیر فروش آنلاین در فضای دیجیتال چگونه است و چگونه به فروش منجر می شود.
29 شهریور 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
مسیر تبدیل شدن یک مشتری بالقوه به مشتری واقعی (و سپس مشتری وفادار)، معمولاً مسیری طولانی و چندمرحله‌ای است؛ مسیری که می‌توان آن را به یک سفر تشبیه کرد
29 فروردین 99 - ساعت 15:00
در این وبینار می‌خواهیم یادبگیریم که در سال ۹۹ جزء کسب و کارهایی باشیم که کاسبیمان رونق داره. یادبگیریم که از تهدید‌ها را به فرصت بدل کنیم.
15 فروردین 99 - ساعت 18:00
خیلی ها فکر می کنندوقتی سایتی طراحی شود دیگر از فردا یوزرها وارد سایت می شوند. اما اینگونه نیست ما در این وبینار کاربردی به شما تکنیک هایی را میگوییم
23 اسفند 98 - ساعت 18:00
در این وبینار نحوه انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای تولید محتوا، فاکتورهای رتبه بندی در موتورهای جستجو، سئو داخلی و خارجی و لینک سازی مطرح می شود.
24 اسفند 97 - ساعت 16:00
در این وبینار به بررسی رابطه بین شبکه های اجتماعی و سئو و چگونگی استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب جایگاه های بالا در نتایج جستجو پرداخته می شود.
12 اسفند 97 - ساعت 18:00
موفقیت در بازاریابی اتفاقی نیست بلکه حاصل برنامه ریزی و اجرای دقیق برنامه های مختلف است. بازاریابی را می توان هم علم و هم نوعی هنر دانست.
19 بهمن 97 - ساعت 16:00
۶ ساعت آموزش فشرده و حرفه ایی بازاریابی به صورت آنلاین و با کیفیت با حضور مدیران بازاریابی  صنایع کشور و متخصصان بازاریابی    در زمان بحران اقتصادی،
7 آذر 99 - ساعت 15:00
راه‌اندازی بیزنس اینترنتی به صورت سایت شخصی و فروشگاهی در کمتر از سه ماه
5 شهریور 99 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar