موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

ثریا خزاعی

ثریا خزاعی

توسط 5 نفر دنبال می‌شود
مهندس و مشاور فناوری اطلاعات

ثریا خزاعی هستم، متولد 20 شهریور 1367، کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و ارشد MBA گرایش مدیریت منابع انسانی. از سال 1385 وارد دنیای وب شدم و در زمان دانشجویی هم پروژه‌های بسیاری در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات انجام دادم. عاشق تکنولوژی و همچنین آموزش زبان انگلیسی هستم. از سال 95 روی ایده استارتاپی خودم به نام «آموزشگاها» کار می‌کنم و هم‌اکنون نیز در حال گسترش تیم و توسعه پروژه هستیم. در سال 97 وبسایت «حالا انگلیسی» را برای به‌اشترا‌ک‌گذاری آموخته‌ها و تجربه‌هایم در زمینه یادگیری زبان انگلیسی راه‌اندازی کردم.

وبینارهای مدرس

اگر به یادگیری حرفه‌ای مهارت‌های ICDL علاقه‌مند هستید اما نمی‌دانید دقیقا چطور و از کجا شروع کنید، این وبینار برای شماست.
21 دی 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar