موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

بهزاد غفوری

بهزاد غفوری

توسط 41 نفر دنبال می‌شود
مهارت های بهبود فردی

مدرس مهارت های بهبود فردی نویسنده دو جلد کتاب "به رنگ آرامش" و "آگاهیِ به خود" برگزارکننده چندین دوره رشدفردی مدیر وبسایت www.Behzadghafouri.com دانش آموخته دوره تربیت مدرس مدرسه استادی سابقه تدریس در چندین مدرسه غیردولتی منطقه 2 تهران سابقه 10 سال حضور در سطح اول صنعت داروسازی مدرک کارشناسی شیمی صاحب بیزینس فروش محصولات آرایشی و بهداشتی

وبینارهای مدرس

وبینار سبک زندگی به روش حرفه ای ها به شما یاد میده چطوری عملگرا بشوید و یه سبک زندگی و باور اصولی و علمی برای تغییر بسازید.
11 خرداد 00 - ساعت 19:30
تکنیک های عملی برای ساخت یک سبک زندگی جدید بهمراه چالش 30 روزه
17 اسفند 99 - ساعت 19:30
در وبینار شما به سبک زندگی مورد علاقه خودت دست پیدا می کنی و با سبک زندگی افراد موفق آشنا می شوید.
12 اسفند 99 - ساعت 20:00
وبینار معارفه دوره مثلث اعتماد به سقف به شما یاد میده چطوری: اعتماد به نفس مثل ادمهای موفق داشته باشی و از صحبت کردن در جمع ها نترسید!
1 دی 99 - ساعت 16:30
وبینار معارفه دوره مثلث اعتماد به سقف به شما یاد میده چطوری: اعتماد به نفس مثل ادمهای موفق داشته باشی و از صحبت کردن در جمع ها نترسید!
23 آذر 99 - ساعت 16:30
میدونستی اولین قدم برای موفقیت در هرکاری، یاد گرفتن مهارت شفقت‌ ورزی به خود راهی است که می‌تواند برای این رنج درونی و عمیق مرهم مؤثری باشد.
9 آبان 99 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi