موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

نگار رودکی

نگار رودکی

توسط 11 نفر دنبال می‌شود
طراح PCB

من نگار رودکی هستم کارشناسی مهندسی الکترونیک دانشگاه دولتی سمنان. از فروردین ماه سال 1390 وارد شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک و دنیای طراحی pcb شدم و بعد از حدود 3 سال طراحی تخصصی pcb، سرپرستی تیم pcb را تا سال 1396 برعهده گرفتم. از اواخر سال 1396 وارد همکاری با گروه مهندسی جینارالکترونیک شدم و علاوه بر طراحی انواع بردهای الکترونیکی (بردهای دیجیتال، سوئیچینگ از تک لایه تا مولتی لایر ) حوزه فعالیتم را به مهندسی معکوس انواع pcbها از تک لایه تا چند لایه و همچنین آموزش آلتیوم دیزاینر گسترش دادم. بعد از برگزاری چند دوره حضوری آموزش طراحی pcb با آلتیوم دیزاینر در محل شرکت جینارالکترونیک، پکیج آموزشی طراحی pcb با آلتیوم دیزاینر را ضبط کردم. (این پکیج هم اینک بر روی سایت www.desginpcb.ir وجود دارد) و الان با کوله باری از تجربه در حوزه طراحی و همچنین در حوزه آموزش قصد دارم تجربیاتم را به شما منتقل کنم. برای دیدن برخی از نمونه طراحی های من و همچنین بخشهایی رایگان از دوره ضبط شده، به سایت ما یا پیج اینستاگرام ما مراجعه فرمایید.

وبینارهای مدرس

در دوره آنلاین آموزش طراحی PCB به کمک نرم افزار Altium Designer کلیه نکات کاربردی طراحی برد مدار چاپی را می آموزید که حاصل 10 سال تجربه کاری می باشد.
12 شهریور 99 - ساعت 21:30
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi