موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مهندس اشکان عرب زاده

مهندس اشکان عرب زاده

توسط 111 نفر دنبال می‌شود
دانشجوی مهندسی مکانیک- کارشناس امور مهاجرت و اپلای

دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه تبریز- کارشناس امور مهاجرت و اپلای- مدرس زبان ایسلندی و انگلیسی و مسلط به چند زبان خارجی

وبینارهای مدرس

فرانسه یکی ازمعتبرترین سیستم های آموزشی دنیاراداردوامکان تحصیل وزندگی دریک محیط چندفرهنگی رابرای دانشجویان مهیامیکند.برای آگاهی بیشتردروبینارشرکت کنید
5 تیر 01 - ساعت 20:30
کشور استرالیا یکی از پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت است و هر ساله مهاجرین بسیاری از سراسر دنیا جذب این کشور زیبا می شوند.برای آگاهی بیشتر شرکت کنید.
2 خرداد 01 - ساعت 20:30
تحصیل رایگان و موقعیت های شغلی فراوان دراین کشور باعث شده که افراد زیادی تمایل به مهاجرت به نروژ داشته باشند. برای آگاهی بیشتر در این وبینار شرکت کنید
27 فروردین 01 - ساعت 21:30
این وبینار جهت آشنایی با دوستان عزیز می باشد و در مورد نحوه آموزش نیز صحبت خواهد شد. آموزش زبان ایسلندی
15 فروردین 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
تحصیل در هلند یک انتخاب عالی است.در سال های گذشته بیش از 85000 دانشجو از سراسر جهان برای تحصیل به هلند آمدند.برای آگاهی بیشتر در این وبینار شرکت کنید.
23 اسفند 00 - ساعت 20:30
تحصیل در نیوزیلند همواره فرصتی ایده آل در خصوص اخذ اقامت این کشور با اقتصادی قوی می باشد. برای آگاهی بیشتر درباره ی نیوزیلند در این وبینار شرکت کنید.
24 بهمن 00 - ساعت 20:00
دانشگاه های بلژیک از سطح کیفیت آموزشی بالایی برخوردارند و در میان بهترین دانشگاه های جهان قرار گرفته اند. در این وبینار با این کشور بیشتر آشنا میشویم.
26 دی 00 - ساعت 20:30
سالانه هزاران دانشجو از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه های اسپانیا به این کشور می آیند. در این وبینار به شرایط تحصیل و زندگی در این کشور میپردازیم.
21 آذر 00 - ساعت 21:30
ژاپن از نظر اقتصادی یکی از قدرتمندترین کشورها است و دارای تعدادی از برترین دانشگاه ها در جهان می باشد. در این وبینارها با این کشور بیشتر آشنا می شویم.
25 آبان 00 - ساعت 21:30
دانشگاه های انگلستان یکی از پرطرفدارترین مقاصد دانشجویان بین المللی برای تحصیل است. در این وبینار به شرایط مهاجرت به یکی از بهترین کشور ها میپردازیم.
3 آبان 00 - ساعت 21:00
جمهوری چک یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است و مقصد مناسبی برای تحصیل در دانشگاه های معتبر خواهد بود. چک یکی از کشورهای پیش گام در عرصه علم است.
17 مهر 00 - ساعت 20:30
کره جنوبی یکی از سریع ترین کشورهای در حال رشد در جهان است. این کشور دارای فرهنگ پر جنب و جوش ، اقتصاد قوی است و بنابراین یک مقصد تحصیلی مطلوب است.
27 شهریور 00 - ساعت 20:00
فنلاند یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که در بسیاری زمینه‌ها در دنیا حرف اول را می‌زند و تحصیل و زندگی در این کشور آرزوی بسیاری از دانشجویان است.
2 شهریور 00 - ساعت 21:00
شرایط مهاجرت به یکی از مهاجر پذیرترین کشور ها با زیرساخت قوی اقتصادی و آموزشی را در وبینار تحصیل و زندگی در سوئیس ملقب به بهشت اروپا بررسی خواهیم کرد
16 مرداد 00 - ساعت 21:00
در این وبینار به شرایط مهاجرت به سنگاپور و تحصیل و زندگی در این کشور میپردازیم و با این کشور بیشتر از قبل آشنا خواهیم شد.
28 تیر 00 - ساعت 21:30
تحصیل و زندگی در ثروتمند ترین کشور دنیا و یکی از لوکس ترین کشور های دنیا با استاندارد های بالای زندگی
5 تیر 00 - ساعت 22:00
در این وبینار سوالات در مورد تحصیل و زندگی در کشور جذاب پرتغال را جواب خواهیم داد و در مورد این کشور به شکل کامل صحبت خواهیم کرد.
16 خرداد 00 - ساعت 22:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar