موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مهندس اشکان عرب زاده

مهندس اشکان عرب زاده

توسط 71 نفر دنبال می‌شود
دانشجوی مهندسی مکانیک- کارشناس امور مهاجرت و اپلای

دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه تبریز- کارشناس امور مهاجرت و اپلای- مدرس زبان ایسلندی و مسلط به چند زبان خارجی

وبینارهای مدرس

دانشگاه های انگلستان یکی از پرطرفدارترین مقاصد دانشجویان بین المللی برای تحصیل است. در این وبینار به شرایط مهاجرت به یکی از بهترین کشور ها میپردازیم.
3 آبان 00 - ساعت 21:00
جمهوری چک یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است و مقصد مناسبی برای تحصیل در دانشگاه های معتبر خواهد بود. چک یکی از کشورهای پیش گام در عرصه علم است.
17 مهر 00 - ساعت 20:30
کره جنوبی یکی از سریع ترین کشورهای در حال رشد در جهان است. این کشور دارای فرهنگ پر جنب و جوش ، اقتصاد قوی است و بنابراین یک مقصد تحصیلی مطلوب است.
27 شهریور 00 - ساعت 20:00
فنلاند یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که در بسیاری زمینه‌ها در دنیا حرف اول را می‌زند و تحصیل و زندگی در این کشور آرزوی بسیاری از دانشجویان است.
2 شهریور 00 - ساعت 21:00
شرایط مهاجرت به یکی از مهاجر پذیرترین کشور ها با زیرساخت قوی اقتصادی و آموزشی را در وبینار تحصیل و زندگی در سوئیس ملقب به بهشت اروپا بررسی خواهیم کرد
16 مرداد 00 - ساعت 21:00
در این وبینار به شرایط مهاجرت به سنگاپور و تحصیل و زندگی در این کشور میپردازیم و با این کشور بیشتر از قبل آشنا خواهیم شد.
28 تیر 00 - ساعت 21:30
تحصیل و زندگی در ثروتمند ترین کشور دنیا و یکی از لوکس ترین کشور های دنیا با استاندارد های بالای زندگی
5 تیر 00 - ساعت 22:00
در این وبینار سوالات در مورد تحصیل و زندگی در کشور جذاب پرتغال را جواب خواهیم داد و در مورد این کشور به شکل کامل صحبت خواهیم کرد.
16 خرداد 00 - ساعت 22:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi