موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

احمد معین

احمد معین

توسط 41 نفر دنبال می‌شود
مربی، مدرس و نویسنده رشدفردی، سخنرانی و فن‌بیان

وبینارهای مدرس

فن بیان صحیح و کلام قوی زندگی و کسب و کار شما را دگرگون می کند! با کلام خود می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید و بهترین خودتان شوید.
1 بهمن 01 - ساعت 18:00
آشنایی و معارفه دوره بلند مدت 9 ماهه معین مستر در این وبینار استاد معین در کنار آموزش به سؤالات مخاطبین درباره دوره معین مستر پاسخ خواهند داد.
19 آبان 01 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
آموزش رایگان فن بیان و سخنوری با اعتماد به نفس بالا ویژه کسب و کار حرفه ای
15 آبان 01 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
امروزه تولیدمحتوا برای کسب و کار مهم است پس همه بایداین مهارت ضروری را بلد باشید در این وبینار یادمی‌گیرید که با اعتمادبه نفس بالا تولید محتوا کنید
11 اردیبهشت 01 - ساعت 17:00
فن بیان صحیح و کلام قوی زندگی و کسب و کار شما را دگرگون می کند! با کلام خود می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید و بهترین خودتان شوید.
4 اردیبهشت 01 - ساعت 17:00
فن بیان صحیح وکلام قوی زندگی وکسب وکار شمارا دگرگون می‌کند! باکلام خود می‌توانید کسب درآمدکنید و به استقلال مالی برسیدو تبدیل به یک مدرس حرفه‌ای شوید.
29 فروردین 01 - ساعت 16:00
فن بیان صحیح و کلام قوی زندگی و کسب و کار شما را دگرگون می کند! افراد با فن ضعیف، اعتماد به نفس پایین تری در صحبت کردن دارند!
23 آذر 00 - ساعت 17:00
عملکرد مغز در بیان ثروت ساز محققان دریافته اند که توانایی های مثبت مانند دایره واژگان قوی، حافظه ی بالا، رضایت از زندگی، درآمد زیاد
16 اردیبهشت 00 - ساعت 16:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar