موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

احمد معین

احمد معین

توسط 28 نفر دنبال می‌شود
مربی، مدرس و نویسنده رشدفردی، سخنرانی و فن‌بیان

وبینارهای مدرس

امروزه تولیدمحتوا برای کسب و کار مهم است پس همه بایداین مهارت ضروری را بلد باشید در این وبینار یادمی‌گیرید که با اعتمادبه نفس بالا تولید محتوا کنید
11 اردیبهشت 01 - ساعت 17:00
فن بیان صحیح و کلام قوی زندگی و کسب و کار شما را دگرگون می کند! با کلام خود می‌توانید زندگی خود را تغییر دهید و بهترین خودتان شوید.
4 اردیبهشت 01 - ساعت 17:00
فن بیان صحیح وکلام قوی زندگی وکسب وکار شمارا دگرگون می‌کند! باکلام خود می‌توانید کسب درآمدکنید و به استقلال مالی برسیدو تبدیل به یک مدرس حرفه‌ای شوید.
29 فروردین 01 - ساعت 16:00
فن بیان صحیح و کلام قوی زندگی و کسب و کار شما را دگرگون می کند! افراد با فن ضعیف، اعتماد به نفس پایین تری در صحبت کردن دارند!
23 آذر 00 - ساعت 17:00
عملکرد مغز در بیان ثروت ساز محققان دریافته اند که توانایی های مثبت مانند دایره واژگان قوی، حافظه ی بالا، رضایت از زندگی، درآمد زیاد
16 اردیبهشت 00 - ساعت 16:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar