موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

کانون یادگیری فردا

کانون یادگیری فردا

توسط 12 نفر دنبال می‌شود

کانون یادگیری فردا (کیفکو) مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است. هدف کیفکو این است که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید.

وبینارهای برگزارکننده

تصور می کنیم چون زندگی مطابق میلمان پیش نمی‌رود،بی انگیزه می شویم اما شاید خودمان را مجبور به قدم برداشتن در مسیری کردیم که چرایی مشخص برای آن نداریم!
28 مهر 99 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
اگر شما هم دچار استرس و فشارهای عصبی هستید و در عین حل روش‌های کنترل کردن و مدیریت کردن استرس بهتون جواب نداده، این وبینار رو بهتون پیشنهاد می‌کنم.
20 فروردین 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
هدف ما این است که این وبینار شما را قادر سازد تا آنچه همیشه در آرزویش بوده‌اید را به یاد ‌آورید و خط مشی زندگی خود را بر اساس آن مشخص نمایید.
26 اسفند 98 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار میتوانید پس از شناخت ارزش‌ها، علایق و استعدادهای خود، برنامه‌ای ویژه برای توسعه فردی و حرفه‌ای خود بنویسند.
21 اسفند 98 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi