موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

اندیشکده شفافیت برای ایران

اندیشکده شفافیت برای ایران

وبینارهای برگزارکننده

آیا راه‌اندازی کسب و کار واقعا آسان‌تر شده است؟ مهندس فیروزی، رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب‌وکار در این وبینار پاسخ می‌دهند.
23 تیر 99 - ساعت 17:00
در این پنل مجازی، با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس اول مجلس و دکتر حمیدرضا فولادگر (نماینده ادوار مجلس) به موضوع تعارض منافع در مجلس می‌پردازیم
16 تیر 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار، آقای مهندس باقری اصل به موضوع دولت الکترونیک در ایران و اقداماتی که تاکنون در این زمینه انجام شده و مسیر آینده آن می‌پردازد.
2 تیر 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار دکتر بهاره آروین، به موضوع ایده‌ی شفافیت در شورا و شهرداری تهران و چگونگی اجرای آن و چالش‌های مسیر طی‌شده در این خصوص می‌پردازد.
12 خرداد 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
معرفی سازمان «همکاری برای حکومت باز (OGP)» معرفی گزارش‌های مستقل پیشرفت روش ارزیابی co-creation یا مشارکت گروه‌ها برای تهیه «برنامه عملیاتی ملی»
28 اردیبهشت 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
تعارض منافع در نظام سلامت تعارض منافع در سازمان غذا و دارو تعارض منافع مدیریت تعارض منافع
18 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
شاخص‌های شفافیت مجلس آشنایی با سازمان‌های ناظر بر پارلمان نظارت بر رفتار نمایندگان مدیریت تعارض منافع در مجلس شورای اسلامی فرآیند بودجه‌ریزی در ایران
20 اردیبهشت 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi
برچسب‌ها
دسته بندی‌ها
بیشتر بخوانید