موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

اندیشکده شفافیت برای ایران

اندیشکده شفافیت برای ایران

توسط 79 نفر دنبال می‌شود

وبینارهای برگزارکننده

در ادامه سلسله جلسات تعارض منافع در حکمرانی، به بررسی نظام اداری-استخدامی از منظر تعارض منافع می‌پردازیم.
29 مرداد 99 - ساعت 15:00
در ادامه سلسله جلسات تجربه حکمرانی با حضور دکتر امیر ناظمی، به تجربه شفافیت در سازمان فناوری اطلاعات ایران می‌پردازیم.
13 مرداد 99 - ساعت 17:00
در ادامه سلسله جلسات تعارض منافع در حکمرانی، به شناسایی گلوگاه‌های فساد در بخش مسکن و شهرسازی از منظر تعارض منافع می‌پردازیم.
29 تیر 99 - ساعت 17:00
آیا راه‌اندازی کسب و کار واقعا آسان‌تر شده است؟ مهندس فیروزی، رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب‌وکار در این وبینار پاسخ می‌دهند.
23 تیر 99 - ساعت 17:00
در این پنل مجازی، با حضور دکتر قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس اول مجلس و دکتر حمیدرضا فولادگر (نماینده ادوار مجلس) به موضوع تعارض منافع در مجلس می‌پردازیم
16 تیر 99 - ساعت 17:00
در این وبینار، آقای مهندس باقری اصل به موضوع دولت الکترونیک در ایران و اقداماتی که تاکنون در این زمینه انجام شده و مسیر آینده آن می‌پردازد.
2 تیر 99 - ساعت 17:00
در سال‌های اخیر، فساد به یکی از مشکلات اصلی کشور تبدیل شده و ناکارآمدی، هدر رفت منابع و خدشه‌دار شدن اعتماد مردم به نظام از آثار زیانبار آن بوده است.
18 خرداد 99 - ساعت 17:00
در این وبینار دکتر بهاره آروین، به موضوع ایده‌ی شفافیت در شورا و شهرداری تهران و چگونگی اجرای آن و چالش‌های مسیر طی‌شده در این خصوص می‌پردازد.
12 خرداد 99 - ساعت 18:00
معرفی سازمان «همکاری برای حکومت باز (OGP)» معرفی گزارش‌های مستقل پیشرفت روش ارزیابی co-creation یا مشارکت گروه‌ها برای تهیه «برنامه عملیاتی ملی»
28 اردیبهشت 99 - ساعت 18:00
تعارض منافع در نظام سلامت تعارض منافع در سازمان غذا و دارو تعارض منافع مدیریت تعارض منافع
18 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
شاخص‌های شفافیت مجلس آشنایی با سازمان‌های ناظر بر پارلمان نظارت بر رفتار نمایندگان مدیریت تعارض منافع در مجلس شورای اسلامی فرآیند بودجه‌ریزی در ایران
20 اردیبهشت 99 - ساعت 16:00
چارچوب تعامل پذیری دولت الکترونیکی[1] چیست؟ بنابر تعریف اتحادیه اروپا منظور از تعامل پذیری[2]  توانایی تبادل داده و به اشتراک گذاری اطلاعات و دان
9 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi