موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

احمد نجفی

احمد نجفی

توسط 28 نفر دنبال می‌شود

احمد نجفی

وبینارهای برگزارکننده

چطور تمرکز خود را افزایش دهیم؟چطور در درس ها متمرکز باشیم؟چطور بر حواس پرتی غلبه کنیم؟چطور اراده ی قوی داشته باشیم؟ این دوره به شما کمک خواهد کرد.
30 تیر 01 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
یکی ازمهمترین مهارت های قرن واز مهارتهای اساسی افراد اثرگذار دنیا توانایی تمرکز کردن می باشد.تمرکز همانند عضله هست و می توان با تمرین آن را بهبود داد.
2 تیر 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
سانس دوم و پایانی وبینار حافظه.چطور حافظه قوی داشته باشیم.؟ اگر فکر می کنید حافظه ضعیف دارید این وبینار دیدگاه شما را درباره ی حافظه عوض خواهد کرد.
9 فروردین 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
اگر کتابهای نخوانده تان هر روز رو به افزایش است. اگر سرعت مطالعه ی پایینی دارید. اگر می خواهید خواننده ماهری بشوید. این دوره به شما کمک خواهد کرد.
12 فروردین 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
چطور حافظه ی بهتری داشته باشیم؟چطور حافظه ی قوی تری داشته باشیم؟این وبینار به شما کمک خواهد کرد.
6 فروردین 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
آموزش رایگان تندخوانی وتقویت حافظه
14 آذر 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
مرور ویادداشت برداری به روش نقشه ذهنی به شما کمک خواهد کرد که بازدهی مطالعه خود را به شدت افزایش دهید. به روش اصولی مرور ویادداشت برداری کنید.
13 آذر 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
چطور کتابهایمان را سریعتر بخوانیم وبهتر بفهمیم؟ چطور کتاب های درسی را بهتر بخوانیم؟ در این وبینار به سوالات شما درباره تندخوانی پاسخ خواهیم داد.
6 آذر 99 - ساعت 15:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar