موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

احمدرضا نصیری

احمدرضا نصیری

توسط 10 نفر دنبال می‌شود

مدیرعامل موسسه نابغه درون

وبینارهای برگزارکننده

با شرکت در این وبینار بیشتر با نسل زد و فرصت‌ها و تهدیدهای اطراف او آشنا خواهیم شد. همچنین می‌توانیم تصویر شفاف‌تری از آینده بشر بدست آوریم.
22 خرداد 03 - ساعت 19:00
در این وبینار با تعاریف برنامه، توسعه و مفهوم فردی موضوع آشنا شده و پارامترهای اثربخش برنامه توسعه فردی را مرور خواهیم کرد.
18 دی 00 - ساعت 19:00
وبینار " خلق مشتری وفادار " با روشی دانش محور ولی بسیار کاربردی و ساده ارائه خواهد شد و باعث افزایش سودآوری سریع تا سه برابر خواهد گردید.
13 مهر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با ساده‌ترین و در دسترس‌ترین امکاناتی که در اختیار دارید ، محتوایی اثرگذار و جذاب تهیه کنید و مشتریان وفاداری را به مجموعه خود دعوت کنید.
30 اردیبهشت 99 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
همه مخلوقات زبان بدن خاص خودرا دارند، قطعاً زبان بدن انسان پیشرفته‌تر و پیچیده‌تربوده و نیاز به فراگیری آن واجب‌تر می باشد.
31 فروردین 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار جذاب با اصول اولیه این پدیده عشق بصورت کاملاً علمی و کاربردی آشنا خواهید شد و نگاه زیباتری به مسائل پیرامون آن پیدا خواهید کرد.
5 دی 98 - ساعت 11:00
در این وبینار با انواع زبان بدن و نحوه استفاده مناسب از آن آشنا می شوید.
7 آذر 98 - ساعت 11:00
در این وبینار به روش های برنامه ریزی توسعه فردی، فرآیندهای مختلف توسعه فردی ، چگونگی شروع توسعه، پرورش استعدادها و توانایی های فردی پرداخته می شود.
21 آبان 98 - ساعت 11:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar