موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

احمدرضا نصیری

احمدرضا نصیری

توسط 8 نفر دنبال می‌شود

مدیرعامل موسسه نابغه درون

وبینارهای برگزارکننده

وبینار " خلق مشتری وفادار " با روشی دانش محور ولی بسیار کاربردی و ساده ارائه خواهد شد و باعث افزایش سودآوری سریع تا سه برابر خواهد گردید.
13 مهر 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با ساده‌ترین و در دسترس‌ترین امکاناتی که در اختیار دارید ، محتوایی اثرگذار و جذاب تهیه کنید و مشتریان وفاداری را به مجموعه خود دعوت کنید.
30 اردیبهشت 99 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
همه مخلوقات زبان بدن خاص خودرا دارند، قطعاً زبان بدن انسان پیشرفته‌تر و پیچیده‌تربوده و نیاز به فراگیری آن واجب‌تر می باشد.
31 فروردین 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار جذاب با اصول اولیه این پدیده عشق بصورت کاملاً علمی و کاربردی آشنا خواهید شد و نگاه زیباتری به مسائل پیرامون آن پیدا خواهید کرد.
5 دی 98 - ساعت 11:00
در این وبینار با انواع زبان بدن و نحوه استفاده مناسب از آن آشنا می شوید.
7 آذر 98 - ساعت 11:00
در این وبینار به روش های برنامه ریزی توسعه فردی، فرآیندهای مختلف توسعه فردی ، چگونگی شروع توسعه، پرورش استعدادها و توانایی های فردی پرداخته می شود.
21 آبان 98 - ساعت 11:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi