موضوعات
سبد خرید (0)

آکادمی بینارشته‌ای مومنتوم

آکادمی بینارشته‌ای مومنتوم

توسط 15 نفر دنبال می‌شود

آکادمی بینارشته‌ای مومنتوم، با هدف توسعه‌ی "دانش و مهارت‌های میان‌رشته‌ای" شخصی و سازمانی مدیران و جویندگان زندگی بهتر ایجاد شده‌است. دوره‌‌های این آکادمی عبارتند از: ۱- مهارت تفکر انتقادی و زیستن آگاهانه ۲- مهارت تصمیم گیری با رویکرد تفکر نقادانه ۳- مدیریت استراتژیک ( طراحی و اجرا و کنترل استراتژیک) با رویکرد تفکر انتقادی ۴- اصول جامع و کاربردی مارکتینگ با رویکرد تدوین برنامه‌ی بازاریابی (مارکتینگ پلن) ۵- مهارت نقادانه اندیشیدن در رهبری استراتژیک ۶- مدیریت تحول و تحول دیجیتال با رویکرد رهبری استراتژیک ۷- طراحی مدل کسب و کار با رویکرد تفکر طراحی ۸- مهارت تفکر طراحی ۹- کوچینگ برای مدیران ۱۰- چگونه مشاور مدیریت شوم؟ اطلاعات بیشتر: 09124449739 09356432080

وبینارهای برگزارکننده

اگر "مهارت رهبری استراتژیک" را در خود پرورش دهیم می توانیم از ظرفیت و توانمندی کارکنان برای تحقق استراتژی‌ها و دستیابی به اهداف استفاده نماییم.
6 شهریور 01 - ساعت 19:00
اگر بخواهیم دلایل موفقیت و شکست برندها را تحلیل‌ کنیم باید به داخل "جعبه‌ی سیاه" آنها نگاه کنیم و جعبه‌ی سیاه برندها چیزی جز "عملکرد مارکتینگ" نیست.
21 خرداد 01 - ساعت 19:00
چهل و سومین دوره‌ی اصول مارکتینک با رویکرد تدوین برنامه‌ی بازاریابی (مارکتینگ پلن) "ورود به دنیای شیرین و پردرآمد مارکتینگ و فروش"
30 خرداد 01 - ساعت 19:00
چرا بسیاری از استراتژی ها، اجرا نمی شوند؟ واقعیت این است که جاری سازی استراتژی یک شایستگی محوری است و هر مدیری توانمندی باید این شایستگی را بیاموزد.
25 اردیبهشت 01 - ساعت 18:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar