موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آکادمی وبسیما

آکادمی وبسیما

توسط 276 نفر دنبال می‌شود

آموزش سئو و بازاریابی دیجیتال

وبینارهای برگزارکننده

چرا فروشگاه‌های متوسط و کوچک با محتوای تخصصی، همچنان در بسیاری از عبارات پرجستجو و مهم پایین‌تر از سایت‌های فروشگاهی بزرگ هستند؟
1 بهمن 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار سئو و معماری محتوایی سایت (جلسه دوم: از خِشت تا سازه)؛ بابک بنیادی
12 خرداد 99 - ساعت 19:00
وبینار سئو و معماری محتوایی سایت (جلسه عملی: ایجاد شبکه و کلاسترهای محتوایی)؛ بابک بنیادی
25 اردیبهشت 99 - ساعت 19:00
در این سری دو قسمتی از وبینار های سئو قصد داریم، نحوه طراحی صحیح معماری محتوایی مبتی بر استاندارد های سئو رو در کنار هم گام به گام بررسی کنیم.
17 اردیبهشت 99 - ساعت 19:00
زنبورابزاری خلاقانه، رایگان و ایرانی برای تحلیل سئو داخلی صفحه، که براساس دانش و تجربه‌ی آژانس خلاقیت وبسیما طراحی شده است.
17 فروردین 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با اصول و تکنیک‌های حرفه‌ای برای لینک‌سازی داخلی مقالات، در سه مرحله آشنا می‌شویم؛ قبل از تولید محتوا، هنگام نگارش متن و بعد از انتشار آن در سایت
27 فروردین 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار فرآیند کدنویسی سیستم پادکست در سایت و معرفی آن به گوگل را آموزش می بینیم. در پایان فرصت پرسش و پاسخ نیز در نظر گرفته ایم.
20 اسفند 98 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar