موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آکادمی سراسری شوق زندگی، ذوق دانائی

آکادمی سراسری شوق زندگی، ذوق دانائی

توسط 10 نفر دنبال می‌شود

با آکادمی سراسری "شوق زندگی، ذوق دانایی"، آموزش ببینید، رشد کنید و به زندگی تان معنا ببخشید.

وبینارهای برگزارکننده

آمادگی کامل برای مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش(دبیری+مشاغل کیفیت بخشی+ دانشگاه فرهنگیان) مصاحبه به روش کانون ارزیابی/دانشگاه فرهنگیان/استخدام دولتی
31 خرداد 03 - ساعت 17:30
کارگاه « تدریس کاریزماتیک ؛ تدریس فراتر از تکنیک » روش های تدریس خلاق و جذاب/ ایده هایی برای جشنواره های تدریس برتر/ چگونه تدریس مان کاریزماتیک باشد؟
17 بهمن 02 - ساعت 20:00
تکنیک های مصاحبه موفق همراه با سوالات گزینش ,در وبینار کشوری چگونه در مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش به روش کانون ارزیابی دبیری و هنرآموزی موفق شویم ؟
13 شهریور 02 - ساعت 17:00
مصاحبه امسال(کانون ارزیابی) چگونه است؟ تمام نکات کلیدی و لازم در مصاحبه به روش «کانون ارزیابی» استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگاری و دبیری
5 تیر 02 - ساعت 17:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar