موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آکادمی آردائنا

آکادمی آردائنا

توسط 10 نفر دنبال می‌شود

آکادمی در حقیقت محیطی است در راستای توسعه دانش و انتقال تجربیات حاصل از فعالیت های حرفه ای و تحقیقاتی مجموعه ی اصلی. هدف آکادمی آردائنا شکست تعاریف سطحی و ایجاد بستری حرفه ای مبتنی بر تجربیات واقعی در پروژه های شاخص داخلی و خارجی، برای طراحان و مهندسان مبتکر، خلاق و علاقه مند به حوزه اشاره شده است. مجموعه آکادمی آردائنا در تلاش های همیشگی خود ضرورت نیاز به جهش در فرایندهای مهندسی جاری را مقدمه ی ساماندهی فرایند های مهندسی و طراحی میداند.

وبینارهای برگزارکننده

وقتشه که وارد دنیای پارامتریک دیزاین بشی، تو این وبینار در طی 6 گام بهت نقشه‌راه تبدیل شدن به یه پارامتریک دیزاینر شدن رو آموزش میدم.
25 اردیبهشت 00 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar