موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

آژانس دیجیتال مارکتینگ EBmedia

آژانس دیجیتال مارکتینگ EBmedia

توسط 5 نفر دنبال می‌شود

آژانس دیجیتال مارکتینگ EBmedia با سابقه بیش از ۱۲ سال در زمینه اجرای پروژه های دیجیتال مارکتینگ آماده ارائه خدمات در حوزه های بازاریابی، فروش و برندسازی می باشد. در واحدهای مختلف اعم از تولید محتوا، برنامه نویسی، طراحی سایت و اپلیکیشن، سئو و مشاوره – بر اساس نیاز مشتریان گرامی درخواستها را طبقه بندی نموده و خدمات مرتبط را ارائه می نماییم. طی ۱۲ سال گذشته، خدمت رسان کسب و کارها از حرفه ها و صنایع متفاوت بودیم. از استارت آپ هایی که در حد یک ایده بودند تا برندهای بزرگی که جزو ۳ برند اول صنعت خودشان بوده اند. ولی در همه این کسب و کارها یک ریشه مشترک در ذهن بنیانگذاران آنها وجود داشت; “انگیزه برای پیشرفت“ در این همکاری ها یک هدف را دنبال می کردیم: “بهبود عملیات بازاریابی برای آنها تا بتوانند سهم بازار بیشتری را از آن خود کنند و فروش بیشتری داشته باشند“ تا بدینوسیله دغدغه بازاریابی برایشان کمتر شده و تمام توان خودشان را برای بهبود محصول و ارتقاء خدمات خود قرار دهند. در کنار خدماتی که در زمینه ارائه راه حل های بازاریابی و فروش ارائه می دهیم، محتواهای آموزشی و همچنین دوره های آموزشی را در دستور کار داریم که می توانید جهت بهره مندی از مقالات ما به قسمت بلاگ سایت و جهت درخواست برگزاری دوره های آموزشی در سازمان خود به قسمت آموزش سازمانی مراجعه نمایید.

وبینارهای برگزارکننده

معارفه برای دوره بازارسازی و بازاریابی دیجیتال در این معارفه به معرفی "دوره بازارسازی و بازاریابی دیجیتال" با مدرک تایید شده از امارات میپردازیم
22 آذر 02 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar