موضوعات
سبد خرید (0)

آزمایشگاه تحقیقاتی آزما ژن

آزمایشگاه تحقیقاتی آزما ژن

توسط 61 نفر دنبال می‌شود

آزماژن افتخار اين را دارد كه در بخش هاي ميكروبيولوژي، سلولي و مولكولي، مهندسي ژنتيك و كلونينگ، بيوانفورماتيك، كشت سلول و كار با حيوانات آزمايشگاهي، خدمات ارزنده اي را به طيف وسيعي از دانشجويان، فارغ التحصيلان، اساتيد دانشگاهي و پژوهشگران حوزه زيستي ارائه نمايد. اين خدمات به صورت برگزاري كارگاه و سمينار آموزشي، دوره هاي كارآموزي، ارائه مشاوره تخصصي در انجام پروژه هاي علمي و نيز تامين تجهيزات مورد نياز آزمايشگاهي و فضاي آزمايشگاهي براي انجام طرح هاي تحقيقاتي مي باشد.

وبینارهای برگزارکننده

وبینار معرفی کارآموزی کشت سلول ، توضیح تکنیک ها و روش های کشت سلول ،خصوصا کشت سلول های بنیادی در محیط های کشت ویژه
5 اردیبهشت 99 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار معرفی کارآموزی ژنتیک مولکولی و کاربرد و مزیت آن در بازارکار
2 اردیبهشت 99 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
این وبینار با هدف آشنایی دانشجویان بیولوژی با رشته میکروبیولوژی، فیلدهای کاری و کارآموزی مجازی می باشد. دانشجویان در این وبینار با سرفصل های مهم کارآم
5 فروردین 99 - ساعت 16:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar