موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

(14 مورد یافت شد)
مرتب‌سازی براساس:
در دوره آنلاین آموزش ردیاب خودرو با استفاده از ماژول MC60 قصد داریم تا ماژول MC60 را با رویکرد استفاده در خودرو راه اندازی و کار با آن را بررسی کنیم.
10 فروردین 01 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
با یادگیری سرفصل های STM8 دانشجویان این توانایی را پیدا خواهند کرد پروژه های میکروکنترلری را انجام دهند وآمادگی بالایی جهت جذب در بازارکار داشته باشند
20 آبان 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
آشنایی با بردهای قابل برنامه نویسی و مهارت پیاده‌سازی سخت افزاری و نرم افزاری پروژه‌های اینترنت اشیا و هوشمندسازی با برد آردوینو در شبیه‌ساز پروتئوس.
30 مهر 00 - ساعت 14:00
در این وبینار قصد داریم آشنایی اولیه با ماژول ESP32 را با رویکرد استفاده در IoT و کار با آن را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهیم .
31 تیر 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
مدرس دوره مهندس میرقاسمی دراین دوره به آموزش نحوه راه اندازی پروتکل های ارتباطی UART, SPI, I2C, LAN, CAN, USB,... میپرازند.
16 اردیبهشت 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
در وبینار پروتکل های ارتباطی میکروکنترلرهای ARM مدرس دوره بصورت کامل به معرفی پروتکل های UART, SPI, I2C, LAN, CAN, USB میپردازند.
12 اردیبهشت 00 - ساعت 21:30
این وبینار برگزار شده است
شرکت در دوره FPGA برای افرادی که علاقه مند به فعالیت در حوزه های دیجیتال و طراحی سخت افزارهای دیجیتالی هستند سودمند خواهد بود.
19 فروردین 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
در آنلاین راه اندازی ماژول های ارتباطی وایرلس یک دوره کاربردی و کاملا عملی برای دانشجویانی هست که میخواهند ماژول های کاربردی مختلف را راه اندازی کنند.
8 فروردین 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
دوره برنامه نویسی میکروکنترلر ARMSTM32 یک دوره کاملا عملی و کاربردی برای کسانی هست که میخواهند واحدهای مختلف میکرو ARM را راه اندازی کنند.
3 فروردین 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
ورود شما به بازار کار الکترونیک از سکوی "برنامه نویس میکروکنترلر" ، ورودی همراه با اعتبار بوده و از جایگاه خوبی ، قدم در دنیای الکترونیک گذاشته اید.
2 فروردین 00 - ساعت 9:00
این وبینار برگزار شده است
دوره آنلاین آموزش کامل برنامه نویسی C ویژه سیستم های نهفته
4 اردیبهشت 99 - ساعت 10:00
وبینار دمو رایگان دوره آنلاین Embedded C ویژه میکروکنترلرها (جلسه پرسش و پاسخ و معرفی دوره)
1 اردیبهشت 99 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
بسیاری از ما از این دست جمله‌ها  را شنیده ایم "AVR میکروکنترلری صنعتی نیست" یا "میکروکنترلر PIC نویزپذیری کمتری دارد" تا چه میزان نوع میکروکنترلر می‌ت
21 اسفند 97 - ساعت 21:00
بنابر درخواست دانشجویان محترم وبینار رفع اشکال آزمایشگاه با رویکرد تحلیل و بررسی آزمایش های دستور کار برنامه ریزی شده است.
3 دی 97 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar