موضوعات
سبد خرید (0)
خانه همه وبینارها

موسسات خیریه و سمن ها

مرتب‌سازی براساس:
ژورنالیسم برای مؤسسات خیریه و سمن‌ها (با تمرکز بر مصاحبه، تنظیم خبر و گزارش)
21 بهمن 02 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
کارگاه آموزشی جذب و تأمین منابع مالی با حضور استاد برجسته جناب آقای یونس شیراوند ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌ها برگزار می‌شود.
29 مهر 02 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
کارگاه آموزشی قوانین تأمین اجتماعی با حضور استاد برجسته جناب آقای علی بهرام دوست ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌ها برگزار می‌شود.
22 مهر 02 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
کارگاه آموزشی تفکر سیستمی با حضور استاد برجسته جناب آقای دکتر آیدین مهدی‌زاده ویژه مؤسسات خیریه و سمن‌ها برگزار می‌شود.
15 مهر 02 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
کارگاه آموزشی تفکر سیستمی در سازمان‌های مردم نهاد و خیریه‌ها این دوره توسط استادبرجسته دکتر محمدعلی اسماعیل زاده برگزار می شود.
1 اسفند 01 - ساعت 16:00
کارگاه آموزشی طراحی همکاری سمن ها و شرکت ها ویژه مؤسسات خیریه و سمن ها این دوره توسط استاد خبره و برجسته آقای محمد شهرابی فراهانی برگزار می شود.
1 شهریور 01 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
دوره راهبری نیروهای داوطلب در مؤسسات خیریه و سمن‌ها که این دوره توسط اساتید خبره و برجسته خانم شادی عظیمی و دکتر آیدین مهدی زاده تهرانی برگزار می شود.
22 تیر 01 - ساعت 18:00
دوره روش جذب و تأمین منابع مالی در مؤسسات خیریه و سمن ها که این دوره توسط استاد خبره و برجسته جناب آقای رضا درمان برگزار می شود.
8 تیر 01 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar