موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

(52 مورد یافت شد)
مرتب‌سازی براساس:
آموزش مقاله نویسی در حوزه علوم انسانی
5 شهریور 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
توی این وبینار قراره با هم یاد بگیریم که چطور و بدون درد سر پایان نامه‌ای که نوشتیم یا میخوایم بنویسیم رو طبق شیوه‌نامه دانشگاه آماده کنیم.
30 مرداد 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
این وبینار 9 ساعته (3 جلسه 3 ساعته)، نقش بسیار مهمی در انتخاب موضوعات یا عناوین مناسب پروژه های مرور سیستماتیک و متاآنالیز، برای محققین دارد.
30 تیر 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این مجموعه وبینارها، اطلاعات جامعی درباره شیوه نگارش مقالات علمی پژوهشی در اختیار شرکت کنندگان محترم قرار خواهد گرفت.
28 تیر 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
اگر دوست دارید پیشینه‌ای بنویسید که بتوانید مقاله هم استخراج کنید یا اینکه با این پیشینه داوران رو میخکوب کنید این وبینار رو از دست ندین!
22 خرداد 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
توی دوره مقاله نویسی تخصصی دستیارپژوهش یادمیگیری چطور براحتی مقالات ISI و علمی-پژوهشی یا همایشی بنویسی و به هدف‌هات نزدیک‌تر بشی!
1 خرداد 01 - ساعت 19:30
این وبینار برگزار شده است
ویرایش متون انگلیسی - با اعطای گواهی معتبر از دانشگاه تهران با تدریس احمد شریف زاده (به دو صورت انلاین و حضوری بطور همزمان)
24 اردیبهشت 01 - ساعت 12:00
این وبینار برگزار شده است
ریسرچ پروپوزال (پروپوزال تحقیقاتی) یا همان طرح تحقیقاتی ، پیش نویسی از پروژه و تحقیقی است که شما می بایست قبل از هرگونه اقدام دیگری آن را تنظیم کنید
6 فروردین 01 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
کارگاه مقاله نویسی (از جستجو تا چاپ مقاله در مجلات isi) مدرس دکتر عباس عبداللهی فوق دکتری مشاوره
13 اسفند 00 - ساعت 9:50
در این وبینار باهم یاد میگیریم که چطور یک مقاله علمی رو به ساده ترین روش ممکن بخونیم و بفهمیمش.
12 اسفند 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
اگه از نتایج سرچ مقاله، سردرگم و کلافه‌ می‌شی و یا نمی‌دونی چه مقاله‌ای معتبره، این وبینار، استراتژی کارآمد سرچ و ارزیابی مقاله رو بهت آموزش می‌ده.
6 اسفند 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار آموزشی مقاله نویسی ISI به زبان انگلیسی توسط مولف دو جلد کتاب مقاله نویسی انگلیسی منتشر شده در آمازون (آمریکا) - احمد شریف زاده
4 اسفند 00 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
آموزش روش تایپ سریع و حرفه ای
4 اسفند 00 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
"کارگاه جامعِ آموزش پروپوزال نویسی و پایان‌نامه نویسی با هدف بهبود مهارتِ پروپوزال نویسی و گسترش ایده های نو دانشجویان و پژوهشگران" 25 درصد تخفیف ویژه
4 بهمن 00 - ساعت 14:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar