موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

وبینارهای دسته بندی مالی و سرمایه گذاری

(3500 مورد یافت شد)
خانه همه وبینارها

مالی و سرمایه گذاری

مرتب‌سازی براساس:
یک سرمایه گذار چگونه می اندیشد؟ تحلیل بنیادی نگاه عمیق در حوزه سرمایه گذاری
4 مهر 02 - ساعت 15:00
دوره آموزشی قوانین مبارزه با پولشویی عدم اطلاع از قوانین حاکم به مبارزه با پولشویی می‌تواند لطمات جبران‌ناپذیری را به فعالان اقتصادی وارد نماید.
4 مهر 02 - ساعت 16:00
مدیریت سبد در بورس کارگزاری آفتاب درخشان خاورمیانه (اصفهان)
26 مهر 02 - ساعت 16:00
استخراج بیت کوین معمولا برای بیشتر افراد مسیری پیچیده است، در این وبینار روشی را معرفی میکنیم که تمامی افراد به راحتی بیت کوین رایگان بدست آورند.
4 مهر 02 - ساعت 18:00
برای اولین بار میخوایم راست و دروغ ترید رو براتون افشا کنیم
4 مهر 02 - ساعت 18:30
اگر صاحب کسب وکار هستید و یا می خواهید کسب و کاری را ایجاد کنید، اصلی ترین سوال برای شما این است، چگونه به یک استراتژی اقتصادی درست دست پیدا کنیم؟
4 آبان 02 - ساعت 15:00
بررسی پروژه‌های زیرساختی از دید نهنگ‌های بازار و استفاده از استراتژیِ کپی‌کت اینوستینگ برای رسیدن به تصمیم بهینه‌تر برای سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو.
4 مهر 02 - ساعت 19:00
در این وبینار از تجربیات دو سخنران با تجربه بهره‌برداری کرده و مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک تریدر حرفه‌ای در در بازار فارکس را به دست می‌آوردید
4 مهر 02 - ساعت 20:00
در این وبینار با ماهیت بازار های مالی داخلی و بین المللی آشنا شده و ضمن بیان چشم انداز های آتی با فرصت های سرمایه گذاری در هرکدام نیز آشنا می شوی
5 مهر 02 - ساعت 19:00
در این آموزش رایگان سهام دیجیتال و توکن بهادار و لیست سهام های لیست شده در مزدکس آشنا میشویم
5 مهر 02 - ساعت 20:00
دوره کامل صفر تا صد حسابداری ویژه بازار کار بدون محدودیت رشته تحصیلی
8 مهر 02 - ساعت 18:00
وبینار تحلیل فاندامنتال در بازار فارکس به شما کمک می‌کند بهترین تصمیمات معاملاتی خود را بر اساس تحلیل‌های فاندامنتال بگیرند.
8 مهر 02 - ساعت 19:00
در این وبینار شما رو با بهترین فرصت‌های سرمایه گذاری در نیمه دوم سال ۱۴۰۲ آشنا میکنیم تا بتوانید یک سرمایه گذاری مطمئن داشته باشید.
9 مهر 02 - ساعت 17:00
با توجه به اهمیت استفاده از کارتخوان ها، موضوع مالیات کارتخوان ها از اهمیت بالایی برخوردار است که در این وبینار به این موضوع مهم می پردازیم.
9 مهر 02 - ساعت 18:00
وبینار تحلیل و تشخیص روند هفتگی نمادهای طلای جهانی، یورو - دلار و بیت‌کوین به جهت کمک به معاملات تریدرها در بازارهای جهانی
9 مهر 02 - ساعت 20:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar