موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

وبینارهای دسته بندی واقعیت افزوده و مجازی

(20 مورد یافت شد)
مرتب‌سازی براساس:
دوره آموزش رمز ارز ها از پایه تا پیشرفته برای عموم علاقمندان. آموزش گام به گام ارز های دیجیتال، بلاکچین، صرافی ها و متاورس در دوره آموزش لوکسرن.
11 شهریور 01 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
هر آنچه برای ورود و استفاده از NFT ها لازم دارید، نحوه ساخت NFT ، فروش NFT و سرمایه گذاری در آنها در رویداد آنلاین آموزش NFT ها از پایه توسط لوکسرن
19 تیر 01 - ساعت 22:00
با گسترش شهرنشینی و روند رو به رشد جمعیت شهری، شهرها با چالش‌هایی رو‌به‌رو می‌شوند که حل آنها با روش‌های سنتی، چندان امکان پذیر نیست...
15 تیر 01 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار با ما همراه باشید تا گشتی به دنیای شگفت انگیز متاورس بزنیم! از معرفی و تاریخچه متاورس گرفته تا آشنایی کامل با جزئیات آینده نزدیک متاورس!
16 خرداد 01 - ساعت 16:20
این وبینار برگزار شده است
نخستین وبینار بین المللی کسب و کار، بلاکچین و متاورس
31 اردیبهشت 01 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار آموزش ساخت nft و فروش در گالری‌های سه بعدی متاورسی شخصی. این وبینار، تمام اطلاعات موردنیاز برای شروع ساخت و فروش هنر خود به‌صورت NFT را دارد.
30 اردیبهشت 01 - ساعت 19:00
وبینار ورود به دنیای متاورس
8 اردیبهشت 01 - ساعت 14:00
این وبینار برگزار شده است
آشنایی با متاورس و نحوه درآمد زایی در آن و NFT ها کاربرد ارز های دیجیتال در متاورس و پلتفرم های ارائه دهنده خدمات در متاورس
5 اردیبهشت 01 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
هر آنچه برای ورود و استفاده از NFT ها لازم دارید، نحوه ساخت NFT ، فروش NFT و سرمایه گذاری در آنها در رویداد آنلاین آموزش NFT ها از پایه
12 فروردین 01 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
متاورس می تواند آینده شبکه های اجتماعی و اینترنت را تغییر دهد. مهندس سینا بهکامی در این وبینار رایگان برای شما عزیزان از متاورس خواهد گفت.
6 اسفند 00 - ساعت 13:00
این وبینار برگزار شده است
با پذیرش بموقع متاورس (به عنوان پدیده‌ای فراتر از یک فناوری)، نه تنها بقای سرمایه و کسب‌وکارتان را تضمین نمایید بلکه سرمایه خویش را صدها برابر کنید.
5 اسفند 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
آموزش رایگان متاورس هرآنچه برای ورود به دنیای متاورس لازم است بدانید.
28 بهمن 00 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
این دوره مفاهیم پیچیده AR/VR را تجزیه می‌کند تا درک آن‌ها آسان شود، در حالی که نکات و دانش متخصصان Artivie و Cinema Touraco را نیز به اشتراک می‌گذارد.
14 بهمن 00 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
دوره آموزش متاورس ، یک دوره تخصصی جهت آموزش پلتفرم های متفاوت که در دنیا نشر پیدا میکنند و بر روی آن ها فعالیت های گسترده ای انجام میشود
14 دی 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
یه بار برای همیشه تکلیف خودت رو با تولید محتوا روشن کن. درسته بیل گیتس گفته محتوا پادشاهه ولی اگه تکلیفت با این پادشاه مشخص نباشه حسابی اذیتت میکنه.
24 شهریور 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar