موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی
327 مورد یافت شد

وبینارهای دسته بندی زبان انگلیسی

فیلترهای اعمال شده حذف
زبان انگلیسی
دسته‌بندی‌ها:
نوع وبینار:
زمان وبینار:
براساس ارز:
مرتب‌سازی براساس:
Narrative Tenses in English Grammar
2 بهمن 99 - ساعت 17:00
وبینار Digital Classroom Management

6 بهمن 99 - ساعت 14:00
دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های زبان خارجی می‌توانند موقعیت‌های شغلی گونان با درآمد بالا داشته‌باشند. با مهارت‌های لازم برای این شغل‌ها آشنا شوید.
7 بهمن 99 - ساعت 18:00
وبینار Strategic Planning for Professional Development

10 بهمن 99 - ساعت 10:00
وبینار How to Teach American English File

13 بهمن 99 - ساعت 14:00
به زودی
دوره Young Learners TTC

16 بهمن 99 - ساعت 9:00
وبینار Supervising Online Classes Effectively

20 بهمن 99 - ساعت 9:00
وبینار Teaching Grammar through Fun Activities and Tasks

20 بهمن 99 - ساعت 14:00
با دوره ی ریشه شناسی من تنبلی هوشمندانه کن
25 بهمن 99 - ساعت 19:30
جلسه اول دوره رایتینگ رو به صورت رایگان ببین
26 بهمن 99 - ساعت 19:30
وبینار How to Teach One to One

27 بهمن 99 - ساعت 14:00
جلسه اول دوره اسپیکینگ ایلتس رو به صورت رایگان ببین
27 بهمن 99 - ساعت 19:30
وبینار How to Teach Top Notch

11 اسفند 99 - ساعت 14:00
وبینار Kids Panel Discussion

13 اسفند 99 - ساعت 14:30

فیلم آموزش زبان انگلیسی رایگان و پولی [+100 وبینار و ویدیو]

به دلیل فراگیر بودن زبان انگلیسی در جهان، اغلب افراد و بویژه والدین تمایل دارند که فرزندان آنها بتواند به آموزش و یادگیری این زبان بپردازند. با توجه به شرایط فعلی حاکم بر جهان، والدین و اغلب افراد خواهان یادگیری زبان با این دغدغه مواجه هستند که وقفه ناشی از این قرنطینه اجباری تاثیر منفی بر بازدهی ذهنی آنها یا فرزندانشان نداشته باشد. با توجه به اینکه دغدغه آنها کاملا منطقی است ما سعی کرده ایم گامی موثر در جهت رفع این مشکل برداریم. ما سعی در برگزاری کلاس زبان آنلاین نموده ایم.

تاکنون برای یادگیری زبان از فیلم آموزش زبان انگلیسی کمک گرفته اید؟ این فیلم‌های آموزشی نکات مفید و مهمی را آموزش می‌دهند که می‌توان از آنها برای موفقیت در انواع آزمون‌ها و حتی مکالمات انگلیسی استفاده کرد.

این فیلم‌ های آموزشی در دسته‌بندی‌های متفاوتی به فروش می‌رسد. انواع فیلم آموزش زبان انگلیسی بر اساس مهارت‌ها یا به صورت سرفصل‌های استانداردی طبقه بندی می‌شود. برای مثال اگر شما فیلم آموزش زبان انگلیسی می‌خواهید که شما را برای آزمون آیلتس آماده کند، می‌توانید آن را در میان ده‌ها ویدیوی آمادگی آزمون آیلتس پیدا کنید.

سرفصل‌ها:

 •  چرا فیلم آموزش زبان انگلیسی ببینیم؟
 • وبینار آموزش زبان
 •  سرفصل دروس در فیلم و کلاس آنلاین زبان

چرا فیلم آموزش زبان انگلیسی ببینیم؟

تأثیر فیلم‌های دیجیتالی در فرهنگ روزمره ما غیرقابل انکار است؛ سایت‌های آنلاین اشتراک گذاری ویدیو مانند YouTube ، Vimeo و Metacafe با تعداد مخاطبان میلیونی ماهانه تأییدی بر این ادعا است.

با افزایش محبوبیت فیلم‌های دیجیتال، طبیعی به نظر می‌رسد که این بستر آشنا و گسترده در حیطه آموزش هم گسترش یابد. افراد امروزه از فیلم‌های آموزشی به عنوان ابزاری برای یادگیری همه چیز استفاده می‌کنند.

مطالعات نشان داده‌اند که استفاده از کلیپ‌های ویدئویی کوتاه امکان پردازش کارآمد و یادآوری سریع را فراهم می آورد. باید بدانید که هر دو گروه یاددهنده و یادگیرنده از این نوع آموزش سود می‌برند. بارها و بارها می‌توانید یک ویدیو را تماشا کنید تا در ذهنتان ماندگار شود.

فیلم آموزش زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنی نیست. فیلم‌های آموزشی استاندارد که بر حسب موضوع تدوین شده‌اند را می‌توانید از اینترنت خریداری یا دانلود کنید.

وبینار آموزش زبان

وبینارها نیز از دیگر راه‌های کمک آموزشی است که در کنار کتاب‌ها و انواع آموزش زبان انگلیسی به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک می‌کند. زنده بودن کلاس و امکان تعامل دو طرفه از جمله مزایای مهمی است که کلاس آنلاین زبان دارد.

در واقع وبینارها یک کلاس آموزش آنلاین هستند که تفاوتی از نظر کیفیت با کلاس‌های حضوری ندارند. از جهتی به دلیل مجازی بودن مزایایی مانند کاهش رفت و آمد، سهولت دسترسی در هر زمان و مکان را دارند.

سرفصل دروس در فیلم و کلاس آنلاین زبان

شما برای شرکت در کلاس‌های حضوری یک موسسه مجبور به گذراندن آزمون تعیین سطح هستید، در صورتی که ندانسته‌های خود را می‌دانید. همچنین برخی اوقات مجبور به گذراندن دوره‌ای تکراری برای ادامه یادگیری در یک موسسه هستید.

خوشبختانه در روش استفاده از فیلم آموزش زبان انگلیسی این شما هستید که بر اساس نیاز خود دوره ای را دانلود یا خریداری می‌کنید. انواع سرفصل‌های آموزش زبان در فیلم و کلاس آنلاین زبان عبارتند از: یادگیری زبان انگلیسی در سطوح مختلف (مبتدی،متوسط و پیشرفته)، آمادگی برای آزمون آیلتس، یادگیری زبان برای مهاجرت، تجارت و قراردهای تجاری و ... .

شما با توجه به نیاز خود به صورت مستقیم می‌توانید یک یا چند دوره را انتخاب و با اطلاع از مباحثی که در فیلم یا کلاس آموزش داده می‌شود، آن را خریداری یا ثبت نام کنید.

بهترین کلاس زبان آنلاین

به دلیل اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در زندگی، کاربران تمایل دارند بتوانند در هر شرایطی از دوره یادگیری زبان انگلیسی بهره مند شوند. با توجه به شرایط کنونی جهان و اهمیت حفظ سلامتی به تازگی تقاضای کاربران و متقاضیان برای دریافت خدمات آنلاین بیشتر شده است. بعلاوه، با ارائه این نوع خدمات کاربران می توانند در هر مکانی و بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس، زبان انگلیسی یاد بگیرند. بعلاوه، همه افراد تمایل دارند وقتی برای دریافت هر خدمت یا دسترسی به امکانات هزینه پرداخت می کنند، قادر به دریافت بهترین خدمت یا امکانات باشند. با توجه به این مواردف حساسیت زیادی در انتخاب کلاس زبان های انلاین وجود دارد.

اغلب افراد تمایل دارند بتوانند در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی شرکت کنند. اما در این مواقع، بزرگترین نگرانی آنها انتخاب بهترین کلاس زبان آنلاین است. زیرا آنها تمایل دارند با پرداخت هزینه کلاس زبان آنلاین بتوانند از بهترین آموزش ها و خدمات بهره مند شوند. اهمیت این موضوع سبب شد که ما با بهره گیری از اساتید و کادری مجرب، با کیفیت ترین کلاس های آنلاین را برگزار کنیم. در این کلاس ها از جدیدترین متدهای آموزشی استفاده می شود. از سوی دیگر، اساتید این مجموعه، از تجربه و دانش کافی در حوزه آموزش زبان انگلیسی برخوردار هستند. به همین دلیل، ما با اطمینان می توانیم بگوییم دوره آموزش زبان انگلیسی این مرکز، بهترین کلاس زبان آنلاین است. زیرا مجموعه کاملی از دانش، تجربه و امکانات برای ارائه آموزش های لازم بهره گرفته ایم.

 هزینه کلاس آنلاین زبان 

برای محاسبه این هزینه باید مولفه های مختلفی را در نظر گرفت. در وهله اول اگر تاکنون در هیچ زبانکده یا آموزشگاهی مشغول به یادگیری زبان نبوده اید باید مرحله تعیین سطح انجام شود. این مرحله کمک می کند تا اساتید و خود زبان آموز آگاهی دقیق از میزان اطلاعات و دانش زبانی داشته باشند. از طرف دیگر، محاسبه هزینه شرکت در دوره های آیلتس، تافل، مالکه و .. نیز با هم متفاوت است. پس برای محاسبه هزینه نهایی باید تمام این موارد را در نظر گرفت. دلیل دیگری که ما کلاس های خود را بهترین کلاس زبان آنلاین می دانیم این است که تدریس و آموزش در تمام سطوح انجام خواهد شد. در نتیجه، افراد در هر سطح یا با هر نیاز می توانند از امکانات و خدمات دوره های آموزشی مرکز ما بهره مند شوند.

 آموزش آنلاین زبان انگلیسی [وبینار و ویدیو] +150 آموزش!

آموزش آنلاین زبان انگلیسی یکی از روش‌های یادگیری زبان انگلیسی است که محدودیت‌های کلاس حضوری را ندارد. کلاس آنلاین زبان را می‌توانید در هر زمان، ساعت و مکانی دنبال کنید و مهارت‌های زبانی خود را ارتقاء دهید.

در آموزش مجازی زبان انگلیسی مانند کلاس‌های حضوری سرفصل‌های استانداردی از 4 مهارت اصلی زبان به شما آموزش داده می‌شود. باید بدانید که غیر از فضای فیزیکی کلاس تفاوتی بین آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی و حضوری آن در آموزشگاه وجود ندارد. در این مطلب می‌خوانید:

 • آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای آیلتس
 • کلاس آنلاین زبان تقویت مکالمه
 • آموزش مجازی زبان انگلیسی خصوصی

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای آیلتس

یکی از روش‌های مفید آمادگی آزمون آیلتس شرکت در کلاس آنلاین زبان است. این کلاس‌ها بر حسب موضوع یا مهارت دسته‌بندی می‌شوند. به عنوان مثال می‌توانید اگر در مهارت نوشتن آزمون آیلتس ضعف دارید، کلاس‌های مرتبط با آن را با هزینه بسیار کمی انتخاب کنید.

این روش در زمان کم بازده بالایی را در یادگیری برایتان به همراه خواهد داشت. آشنایی با سرفصل‌های آموزشی و نکاتی که قرار است تدریس شود، یکی از مزایای شرکت در این کلاس‌ها است. جزوه‌ها و کتاب‌های مربوط به کلاس‌ها را می‌توانید از طریق آنلاین دریافت کرده و همگام با آموزش‌ها و دیگر شرکت‌کنندگان پیشرفت کنید.

کلاس آنلاین زبان تقویت مکالمه

مکالمه به زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های اصلی و کاربردی است که اکثر افراد تمایل به حرفه‌ای شدن در آن دارند. آموزش غیرحضوری زبان انگلیسی به شما این امکان را می‌دهد که سطح مکالمه خود را به راحتی ارتقاء دهید. روش‌های مختلفی برای یادگیری مکالمه از طریق کلاس آنلاین زبان وجود دارد. آشنایی با لغات جدید، اصطلاحات، دستورات، به کارگیری این اصطلاحات و لغات را می‌توانید در آموزش آنلاین زبان انگلیسی یاد بگیرید.

علاوه بر موارد فوق لهجه و نوع ادای کلمات، ریشه شناسی کلمات برای آشنایی بیشتر و ماندگاری بالا در ذهن، جزو راه‌های مؤثر یادگیری است که در آموزش مجازی زبان انگلیسی به شما آموزش داده می‌شود.

شما می توانید بهراحتی آیلس بالای 7 بگیرید فقط کافی است که منابع خوب و اساتید خوبی در اطرافتان داشته باشید، برای همراه بودن با بهترین اساتید به صفحه " آیلتس بالای 7 " سربزنید.

آموزش مجازی زبان انگلیسی خصوصی

باید توجه داشته باشید که عموماً تعداد افراد شرکت کننده در آموزش آنلاین زبان انگلیسی محدود است. شما برای شرکت در کلاس آنلاین زبان می‌توانید کلاس‌های خصوصی با تعداد 5 نفر شرکت کننده یا کمتر از آن را نیز انتخاب کنید.

در این کلاس‌ها برای افزایش سطح دانش زبان آموزان سرفصل‌ها و تکنیک‌هایی استفاده می‌شود که کاربردی بوده و بالاترین بازده را در کمترین زمان دارد. کلاس آنلاین زبان ایسمینار با تعداد محدود افراد در گروه‌های 5 یا 10 نفره مانند کلاس‌های خصوصی و اختصاصی است که با هزینه بسیار منطقی و کم برگزار می‌شود.

شرکت در کلاس‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی مزیت‌های بسیاری دارد که مهم‌ترین آن‌ها اختصاصی بودن مباحث، بازدهی بالا با هزینه بسیار کم و به صرفه است. فرقی نمی‌کند که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی چیست، حتماً کلاس مناسب را می‌توانید در ایسمینار پیدا کنید.

انواع دوره های آموزش زبان 

 • دوره زبان انگلیسی بزرگسالان 
 • دوره آموزش کودکان
 • دوره آموزش انگلیسی مخصوص مشاغل مختلف
 • دوره آموزش نگارش پیشرفته
 • دوره آمادگی برای آزمون های آیلتس و تافل
 • دوره آموزش نوجوانان و جوانان
 • دوره مکالمه
 • دوره نامه نگاری
 • دوره مقاله نویسی حرفه ای
 • دوره زبان انگلیسی بازرگانی

خدمات ارائه شده در آموزش آنلاین زبان انگلیسی

یکی دیگر از مواردی که برای زبان آموزان اولویت اصلی است، یادگیری لغات و گرامر است. آنها تمایل دارند پس از این دوره دایره لغات بسیار گسترده ای داشته باشند. از سوی دیگر، مقوله تثبیت این لغات نیز اهمیت و ضرورت دارد. ما برای اثبات ادعای خود در مورد معرفی این مرکز به عنوان بهترین کلاس زبان آنلاین، در حین تدریس از تکنیک های ویژه ای برای تثبیت گرامر های اصلی و همچنین لغات کاربری بهره می گیریم.

هدف اصلی برخی زبان آموزان از شرکت در این دوره ها، کسب آمادگی برای آزمون های آیلتس، تافل، کمبریج و … است. برای این دسته از زبان آموزان گستردگی دایره لغات، تبیت لغات و همچنین تثبیت گرامرها و قابلیت اجرا آنها مهمترین دغدغه است. ما نیز تمرکز اصلی خود را بر موفقیت آنها قرار داده ایم. در نتیجه در طراحی برنامه این دوره ها و کلاس ها از متدهایی استفاده نموده ایم که علاوه بر افزایش قدرت یادگیر، تثبت اموخته ها را نیز سرعت ببخشد. 

حرف آخر...

با استفاده از امکانات ایسمینار می‌توانید انواع فیلم آموزش زبان رایگان یا با هزینه مناسب را دانلود کرده و مهارت‌های زبان خود را تقویت کنید. علاوه بر آن ایسمینار یکی از برترین‌ها در مورد برگزاری کلاس آنلاین زبان در رشته‌ها و مباحث مختلف است.

با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi