موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چگونه یک استارتاپ مبتنی بر ماشین لرنینگ ایجاد کنیم؟

وبینار چگونه یک استارتاپ مبتنی بر ماشین لرنینگ ایجاد کنیم؟

وبینار چگونه یک استارتاپ مبتنی بر ماشین لرنینگ ایجاد کنیم؟

ذخیره کردن
وبینار چگونه یک استارتاپ مبتنی بر ماشین لرنینگ ایجاد کنیم؟
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

این وبینار درباره ساختن است! 

این وبینار، آن چه هست و آن چه نیست!

در این وبینار آموزش برنامه‌نویسی داده نخواهد شد. این وبینار درباره راه‌‌‌های سریع به ثروت دسیدن نیست، این وبینار مباحث آکادمیک صرفا در حد نیاز اشاره خواهد شد و سعی می‌کنیم پروداکت‌های واقعی را عملی بررسی کنیم. این وبینار درباره دفع اشکال برنامه‌نویسی نیست. این وبینار ایده‌های مبتنی بر ماشین لرنینگ را برای شما می‌شکافد و قدم به قدم راه‌های ساخت MVP را برای شما ترسیم می‌کند، انواع مدل‌های درآمدی را بررسی می‌کند و به شکل کیس استادی نقاط ضعف و قوت هریک را می‌شمارد.

استارتاپ چیست؟

تعاریف مختلفی برای استارتاپ مطرح شده است، از شرط عدم قطعیت که اریک رایز آن را مطرح کرد تا استیو بلنک که دو شرط تکرار پذیری و مقیاس پذیری را برای استارتاپ‌ها واجب می‌دانست. مرکز کسب و کارهای کوچک آمریکا یا USSBA استارتاپ‌ها را کسب و کارهایی در نظر می‌گیرد که دو ویژگی دارند. نخست این‌که معمولاً حول محور تکنولوژی شکل گرفته‌اند و دیگر این‌که پتانسیل رشد بالایی دارند، در اینجا ما به این تعریف نزدیک‌تر هستیم و مقصود ما استفاده از تکنولوژی‌‌هایی مانند هوش مصنوعی به نحوی است که با سرعت زیادی رشد کنیم.

ماشیت لرنینگ همان هوش مصنوعی است؟

در واقع یادگیری ماشین یا ماشین لرنینگ (machine learning) زیر مجموعه‌ای از هوش مصنوعی است که در آن ماشین (همان خط کدهای شگفت‌انگیز) تلاش می‌کند تا یاد بگیرد و مثل انسان فکر کند. امروزه هوش مصنوعی با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است، ابتدا به عنوان یک ابزار در کسب‌وکارها وارد شد اما اکنون بسیاری از کسب‌وکارها ماهیت پروداکت خود را برپایه هوش مصنوعی می‌سازند.

انواع ماشین لرنینگ:

Supervised Learning

Unsupervised Learning

Reinforcement Learning

پیشنیاز این دوره چیست؟

بهتر است با مبانی کسب‌وکارهای آنلاین آشنا باشید، برای این منظور توصیه می‌کنیم ویدئو « مبانی کسب و کار آنلاین » با تدریس محمدعلی میلانی صدر را در یوتیوب به شکل رایگان تماشا کنید. ( با آیپی مناسب وارد شوید)

علاوه بر این، بهتر است یک درک کلی از هوش مصنوعی داشته باشید، اگر به این حوزه آشنا نیستید حتما مقاله « هوش مصنوعی، مثال‌‌ها و تعاریف » را مطالعه کنید. با این حال اگر یک تیم هستید و قصد دارید در حوزه هوش مصنوعی کسب‌وکار داشته باشید بهتر است فردی که امور فنی را به عهده دارد در این وبینار کنار شما باشد.

بعد از وبینار چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

انتظار می‌رود بعد از وبینار شما ماشین تولید ایده‌‌های هوش مصنوعی شوید، آن هم ایده‌هایی که عملیاتی است و مارکت بزرگی دارد. همچنین انتظار داریم در پایان ورکشاپ استراتژی‌ها و مدل‌های درآمدی ایده‌های مختلف را بتوانید به سرعت واکاوی کنید، ارزیابی کنید که ایده‌های مختلف هوش مصنوعی با چه کمینه محصول پذیرفتنی باید شروع کنند؟، بیزینس پلن مناسب برای این کسب‌وکار چیست؟ نقطه سربه سر را حساب کنید و Vision و Mission را در بازه‌های مشخص تعریف کنید. رقبای خود را تحلیل کنید و KPI مناسب را انتخاب و اندازه‌گیری کنید. یک گروه تلگرامی خواهیم داشت که در آن به یکدیگر گزارش می‌دهیم و از هم می‌آموزیم.

مدرس ورکشاپ کیست؟

محمدعلی میلانی صدر، بنیانگذار استارتاپ جزوه‌ ننویس که به کمک ماشین لرنینگ بهترین جزوات را پیشنهاد می‌دهد، همچنین همبنیانگذار استارتاپ آلومینیوم دیتاست که یک کسب‌وکار B2B با هدف بهبود فرایند بازاریابی داده محور کسب‌وکارها است. محمدعلی کارشناسی ارشد خود را در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه خوارزمی گذرانده است و سابقه مدیریت بازاریابی در کسب‌وکارهای آنلاین را دارد. در سایت شخصی او می‌توانید بیشتر بدانید.

آیا گواهی حضور داده می‌شود؟

سعی کنید مباحث را به شکلی کامل فرا بگیرید، گواهی حضور در ورکشاپ به شکل دیجیتال به درخواست شرکت کننده ارائه خواهد شد.

سرفصل‌های وبینار
  • آشنایی با ماشین لرنینگ
  • مسیر تولید ایده
  • انواع پروداکت
  • بهبود پروداکت به کمک ماشین لرنینگ
  • ارزیابی و اعتبار سنجی ایده
  • ساخت MVP
  • طراحی بیزینس پلن
  • بررسی کسب‌وکارهای موفق
  • پروژ شما به همراه تمرین و پشتیبانی
مخاطبین

کارآفرینان

افرادی که تمایل دارند کسب‌وکار خود را ایجاد کنند.

برنامه‌نویس‌های هوش مصنوعی که قصد دارند کسب‌وکار خودشان را داشته باشند.

مدیران محصول

بازاریاب‌های کنجکاوی که قصد دارند بازار هوش مصنوعی را رصد کنند.

علاقه‌مندان به هوش مصنوعی

سوالات متداول

پیشنیاز این دوره چیست؟

ترجیحا با مبانی کسب‌وکارهای آنلاین آشنا باشید و یک درک کلی از هوش مصنوعی داشته باشید. (توضیحات بیشتر در شرح وبینار)

آیا این ورکشاپ برای من مفید خواهد بود؟

اگر قصد دارید ایده‌‌های حول محور هوش مصنوعی را به کسب‌وکار تبدیل کنید، یا با مارکت هوش مصنوعی بیشتر آشنا شوید برای شما مفید خواهد بود.

گواهی شرکت در کارگاه ارائه خواهد شد؟

بله، به درخواست شرکت کننده گواهی حضور با قابلیت استعلام به شکل دیجیتال ارائه خواهد شد.

حامیان
آلومینیوم دیتاست
محمدعلی میلانی صدر
محمدعلی میلانی صدر

کارآفرین تکنولوژی و مدیر محصول

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
دوره مقدماتی
یک‌شنبه 21 شهریور 1400
ساعت 18:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: محمدعلی میلانی صدر
adds-cart
 خرید بلیت