موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار Ahrefs ابزاری برای جاسوسی از سئو رقبا

وبینار Ahrefs ابزاری برای جاسوسی از سئو رقبا

وبینار Ahrefs ابزاری برای جاسوسی از سئو رقبا

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار Ahrefs ابزاری برای جاسوسی از سئو رقبا
توضیحات وبینار

چگونه می‌توان بدون آنکه به یک سایت و اطلاعات آن دسترسی داشته باشیم از وضعیت سئو آن و استراتژی های مخفی آن ها باخبر شویم؟

آیا می‌دانید که با کمک ابزارهای تخصصی سئو همچون Ahrefs می‌توان دقیقا متوجه شد که یک سایت موفق چگونه و با چه روشی روی سئو خارجی سایتش کار می‌کند؟

آیا می‌دانید به وسیله ابزار Ahrefs شما حتی می‌توانید دقیقا متوجه شوید که یک وب سایت بر روی چه کلماتی تبلیغات کلیکی Adwords داشته و روی چه محصولات و خدماتی برای فروش تمرکز دارد؟

این ابزار حتی می‌تواند به صورت روزانه گزارشی از روند فعالیت وب سایت‌ها بر روی سئو سایتشان به شما ارائه کند که در نوع خود بی‌نظیر است. به جرات می‌توان گفت وب سایت‌های بزرگ و کسانی که در سئو حرفه‌ای هستند از این ابزار به طور حتم استفاده می‌کنند.


ابزار Ahrefs اطلاعات بسیار حساس و قدرتمندی در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان بک لینک رقبا، نحوه فعالیت و حتی استراتژی تولید محتوای آن‌ها را بدون اجازه شان پیدا کنید و از آن به نفع خود استفاده نمایید.

در وبینار رایگان Ahrefs ابزاری برای جاسوسی از سئو رقبا، ما شما را با محیط این ابزار و قدرت آن آشنا خواهیم کرد. فرصتی که ممکن است دیگر به صورت رایگان تکرار نشود.

 

 

 

حسین محمدپور
حسین محمدپور

مدیریت وب سایت مدیر سرور

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 2 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 2 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 2 از 5
تجربه محور بودن محتوا 2 از 5
2 از 5 ( 8 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
وبینار رایگان معرفی ابزار قدرتمند Ahrefs
20 مرداد 1399
ساعت 19:00
ساعت 20:00
Host Cover
برگزارکننده: حسین محمدپور
گزارش دادن