موضوعات
سبد خرید (0)
9 ساعت وبینار "عملی" آموزش تولید محتوا سایت با رویکرد کسب درآمد (و مدیریت کسب‌و‌کار اینترنتی)

9 ساعت وبینار "عملی" آموزش تولید محتوا سایت با رویکرد کسب درآمد (و مدیریت کسب‌و‌کار اینترنتی)

9 ساعت وبینار "عملی" آموزش تولید محتوا سایت با رویکرد کسب درآمد (و مدیریت کسب‌و‌کار اینترنتی)

ذخیره کردن
9 ساعت وبینار "عملی" آموزش تولید محتوا سایت با رویکرد کسب درآمد (و مدیریت کسب‌و‌کار اینترنتی)
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

لینک ویدیو نمونه تدریس من در آپارات

دوره 7 ساعته آموزش تولید و سئو محتوا سایت برای بار چهارم در حال برگزاری است!

دوره قبلی با 21 نفر شرکت کننده و حداکثر نظرات مثبت، در تاریخ 21 مهر برگزار شد:

نظرات شرکت کنندگان دوره قبلی:

دوره 7 ساعته آموزش تولید محتوا سایت از 0، قرار است این بار در 3 وبینار آنلاین مجموعه به اندازه 4/5 ساعت و همینطور 4 ویدیو مکمل حداقل به مجموع 5 ساعت ویدیو برگزار شود. این یعنی با شرکت در این دوره، بیشتر از 9 ساعت ویدیو و آموزش در اختیار شما قرار میگیرد.

دوره آموزش تولید محتوا، چرا شرکت کنیم؟

اگر به عنوان یک صاحب کسب و کار اینترنتی در حال فعالیت در سطح وب فارسی هستید، حتما بارها با تولید کنندگان محتوایی روبرو شده‌اید که برای نوشتن مقالات سایت شما و همینطور تولید محتوای صفحات محصول و خدمات‌تان، قیمتی بین کلمه‌ای 20 تا 200 تومان پیشنهاد کرده‌اند! بعد از شرکت در این دوره، می‌توانید خودتان بدون نیاز به کمک گرفتن از هیچ متخصص دیگری، برای وب سایت‌تان محتوا تولید کنید.

از آنطرف اگر به عنوان یک علاقه‌مند به کسب درآمد اینترنتی در این دوره شرکت می‌کنید، می‌توانید بعد از اتمام دوره و البته انجام تمرین‌های جلسات، وارد مسیر کسب درآمد آنلاین از شغل تولید محتوای سایت شوید. برای انجام این کار، می‌توانید به شکل دورکاری و در خانه فعالیت کنید و همینطور می‌توانید به عنوان یک نیروی ثابت در شرکت، به کار مشغول شوید.

آیا شرکت در این دوره نیاز به پیش نیاز دارد؟

اولین اسلایدهای این دوره در مورد چیستی سئو، چیستی محتوا و چرایی تولید محتواست، آخرین اسلایدهای این دوره در مورد تکنیک‌های خاص سئو کردن محتوا، نکات تجربی و اصول مهم است.
بنابراین شما نیاز به آشنایی با هیچ پیش‌نیازی ندارید و با طی کردن مسیر دوره، اطلاعات کاملی در دنیای تولید محتوا و سئو محتوا به دست می‌آورید.

در صورت نیاز به مشاوره، در واتس اپ و تلگرام درخدمت شما هستم: 09919616427

بعد از شرکت در این دوره و انجام تمرین‌ها، کجا هستیم؟

تصور کنید الان 3 روز است که از آخرین روز شرکت در دوره گذشته و در این 3 روز، چند ویدیو مکمل باقی مانده را هم مشاهده کرده و تمرین‌ها را انجام داده‌اید. اگر صاحب یک کسب و کار اینترنتی هستید، امروز می‌توانید برای صفحات محصول و خدمات سایت‌تان محتوای حرفه‌ای تولید کنید. همینطور می‌توانید بعد از انجام تحقیقات کلمات کلیدی که با آن در دوره آشنا شده‌اید، اقدام به تولید محتوای سئو شده روی کلمات مختلف کسب و کارتان کنید.

اگر به عنوان یک فرد علاقه‌مند به شروع کسب درآمد آنلاین در این دوره ثبت نام کرده‌اید، امروز می‌توانید اولین پروژه‌تان را در سایت‌های فریلنسری مثل "انجام میدم" ثبت کنید. همینطور میتوانید از سایت‌هایی مثل سایت دیوار و شیپور به دنبال موقعیت شغلی تولید کننده محتوا سایت باشید و به کمک نمونه کاری که در طول دوره ایجاد کرده‌اید، با کارفرمایان برای دریافت شغل مورد نظر (که به شکل حضوری و غیر حضوری قابل انجام است) مذاکره کنید.

در ضمن تا 15 روز بعد از اتمام دوره، میتوانید تمام سوالات‌تان در زمینه سئو، تولید محتوا و... را از من، مدرس دوره، بپرسید.

در صورت نیاز به مشاوره، در واتس اپ و تلگرام درخدمت شما هستم: 09919616427

در طول این دوره تولید محتوا، چه چیزی آموزش می‌بینیم؟

در این کمپ 3 روزه قرار است به کمک آموزش‌ها، تمرین‌های عملی و البته فایل‌ها و ویدیوهایی که به شکل رایگان و به صورت هدیه در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ به طور کامل با مبحث تولید محتوا سایت و سئو کردن آن آشنا شوید. علاوه بر آموزش ها، از روز اتمام دوره به مدت 15 روز پشتیبانی پرسش و پاسخ در واتس اپ و تلگرام با من، مدرس دوره برای‌تان در نظر گرفته شده. نقشه مسیری که در 3 روز دوره با هم طی می‌کنیم به این صورت است:

روز اول وبینار آموزش تولید محتوا سایت

در روز اول قرار است به ساده‌ترین شکل ممکن با موضوعات فنی آشنا شویم. در اولین بخش های آموزش یاد می‌گیریم که تولید محتوا چیست و چرا تولید محتوا می‌کنیم؛ سپس با چیستی سئو (SEO) آشنا می‌شویم. 

 1. بعد از آن انواع روش‌های تولید محتوا سایت را با مثال یاد می‌گیریم،
 2. با کلمه کلیدی اصلی و فرعی آشنا می‌شویم، (همراه با مثال)
 3. به طور مبتدی یاد می‌گیریم که چطور ساختار محتوا را رسم کنیم، (همراه با مثال)
 4. سئو محتوا به کمک کلمه کلیدی را آموزش می‌بینیم، (به طور عملی در وردپرس و WORD)
 5. سپس چگالی کلمه کلیدی و اصول آن و همینطور دیگر بدیهیات سئو محتوا یاد می‌گیریم،
 6. با کلمات LSI و نقش آنها در سئو محتوا آشنا می‌شویم، (همراه با مثال)
 7. سئو تصاویر را به طور کامل یاد می‌گیریم،
 8. و در نهایت چند سوال ذهنی موجود در ذهن مخاطبان که باعث اشتباه‌شان می‌شود را پاسخ می‌دهیم.

در انتهای وبینار یک سری کلمه کلیدی در اختیارتان گذاشته و به عنوان تمرین از شما میخواهم یک مقاله سئو شده 700 تا 1500 کلمه‌ای بنویسید و آن را در سایت ویرگول منتشر کنید. با توجه به موضوعاتی که در این روز یاد گرفته‌اید، نوشتن این مقاله برایتان مثل آب خوردن است.

در ضمن، حین اجرای وبینار، 4 زمان برای پرسش و پاسخ کاربران در نظر گرفته شده.

هدیه روز اول وبینار:

در روز اول وبینار، ویدیو آموزشی وبینار سوالات متداول در مورد سئو، سئو محتوا و تولید محتوا را دریافت می‌کنید. در این ویدیو به حدود 19 سوال متداول در مورد این موضوعات پاسخ تخصصی داده‌ام. مشاهده این ویدیو باعث می‌شود اعتماد به نفستان نسبت به قبل در مورد تولید محتوا سایت، به شدت افزایش پیدا کند.

روز دوم از وبینار آموزش تولید محتوا سایت

در روز دوم وبینار قرار است به سراغ اصل مطلب برویم. در واقع روز اول صرفا یک مقدمه برای یادگیری و ایجاد اعتماد به نفس در کاربران برای تولید محتوا با کمترین استانداردها بود! در روز دوم است که می‌خواهیم نکات جزئی و مهم‌تر از خود مبحث سئو و سئو محتوا را یاد بگیریم. 

اولین اسلاید آموزشی روز دوم؛ آموزش کوتاه تحقیقات کلمات کلیدی، همراه با مثال واقعی است، با یادگیری این مبحث دیدتان نسبت به کل دنیای تولید محتوا بازتر می‌شود. بعد از ازین مسیر دوره به این شکل پیش میرود:

 1. استراتژی سئو محتوا برای تعیین نوع محتوا در هر کلمه را یاد می‌گیریم، (همراه با مثال)
 2. یاد می‌گیریم چطور چند کلمه را در یک متن سئو کنیم و البته روش انتخاب کلمات صحیح را هم آموزش می‌بینیم، (همراه با مثال)
 3. با اصول غلط و صحیح برچسب گذاری آشنا می‌شویم، (همراه با مثال)
 4. در مورد سئو محتوا با یوآست کمی صحبت کرده و ایرادات آن را بررسی می‌کنیم؛ همینطور یاد می‌گیریم چطور با کارفرمایی که به یوآست اعتیاد دارد مذاکره کنیم!! (آموزش عملی)
 5. با نحوه کارکرد الگوریتم اصلی گوگل آشنا شده، (همراه با مثال)
 6. سپس به سراغ نکات تجربه کاربری محتوا (تولید یک محتوای جذاب) می‌رویم،
 7. اصول بهینه سازی ظاهری مقاله را یاد می‌گیریم،
 8. به شکل دقیق‌تر با ساختار آشنا می‌شویم،
 9. تکنیک‌های نوشتن مقدمه، بدنه و جمع بندی جذاب را در 8 اسلاید آموزشی و همراه با مثال های دقیق یاد می‌گیریم،
 10. در مورد آپدیت محتوا می‌شنویم و سپس به سراغ تمرینات روز دوم وبینار آموزش تولید محتوا سایت میرویم.

در انتهای این روز تمرین پیدا کردن کلمات کلیدی صحیح، سئو کردن آنها در مقاله قبلی و بهینه سازی تجربه کاربری محتوا طبق چیزهایی که یاد گرفته‌ایم را داریم.

در ضمن، حین اجرای این وبینار هم 4 زمان برای پرسش و پاسخ کاربران در نظر گرفته شده.

هدیه روز دوم وبینار:

ویدیو آموزش 1 ساعته کار با فتوشاپ: در این ویدیو به طور کامل با فضای فتوشاپ آشنا شده و همه جزئیاتی که یک تولید کننده محتوا باید از این برنامه بلد باشد را آموزش می‌بینید. این فیلم همینطور شامل پروژه عملی برای بهبود یادگیری کار با فتوشاپ است.

روز سوم از وبینار آموزش تولید محتوا سایت

در نهایت به روز سوم از وبینار آموزش تولید محتوا سایت می‌رسیم. در روز سوم قرار است با نکاتی که بیشتر در مورد نویسندگی جذاب محتوا و همینطور تکنیک‌های کلاه سفید و خاکستری سئو محتواست آشنا شویم. این مسیر آموزشی روز آخر است:

 1. با انواع ویراستاری و تکنیک‌هایی برای ویراستاری بهتر متن آشنا می‌شویم، (مثال کوتاه)
 2. یاد می‌گیریم چطور با یک سری جزئیات، محتوای جذاب و صمیمی بنویسیم،
 3. چند مثال از ساده‌نویسی و شکسته‌نویسی بررسی می‌کنیم تا تفاوت این 2 را به خوبی یاد بگیرید و مثل خیلی از همکارانمان به مشکل نخورید،
 4. یاد می‌گیریم چطور با اصول صحیح، خوانایی مقاله را افزایش بدهیم،
 5. با اصول CTA در مقاله آشنا می‌شویم،
 6. یک تکنیک کلاه خاکستری سئو محتوا را بررسی میکنیم،
 7. و در نهایت در 2 اسلاید چند نکته مهم برای کسب و افزایش درآمد از تولید محتوا فریلنسری می‌گویم.

.در انتهای روز آخر وبینار آموزش تولید محتوا سایت؛ به عنوان تمرین باید جزئیاتی که در این آموزش یاد گرفته‌اید را روی وب سایتتان پیاده سازی کنید. این جزئیات در یک چک لیست کوتاه در اختیار شما قرار می‌گیرد

هدیه روز سوم وبینار:

در انتهای روز سوم، ویدیو وبینار آموزش ویراستاری و غلط‌های رایج نوشتاری در زبان فارسی را دریافت می‌کنید. با مشاهده این ویدیو نسبت به قبل توانایی بیشتر در ویراستاری متن پیدا کرده و می‌توانید مقالات حرفه‌ای‌تری تولید کنید.

هدیه انتهای دوره

علاوه بر تمامی ویدیوهای گفته شده، به عنوان هدیه پایان دوره، یک ویدیو 1 ساعته آموزش نوشتن رپورتاژ و تکنیک های سئو کردن آن هم در اختیار شرکت کنندگان عزیز قرار میگیرد.
(بین خودمان باشد، به جز اینها باز هم برای‌تان آموزش‌هایی در نظر گرفته شده ولی تا انتهای دوره قرار نیست از سرفصل آن آموزش‌ها با خبر شوید!)

درباره مدرس وبینار

من مهدی ابراهیمی، مدرس وبینار آموزش تولید محتوا سایت، از حدود سال 95 وارد دنیای وب فارسی شدم و نزدیک به 4 سال است که در زمینه تولید محتوا سایت فعالیت میکنم. از این مدت در حدود 2 سال است که با سایت‌های بزرگی مثل نوین، ایران سرور، فرین آکادمی، بیشتر از یک و... همکاری می‌کنم. 

علاوه بر این، در این مدت به فعالیت‌های دیگری مثل سئو سایت به شکل تخصصی و دیجیتال مارکتینگ مشغولم. همینطور نیمچه تجربه‌ای هم در تعیین استراتژی محتوا سایت و مدیریت محتوا دارم.

در صورت نیاز به مشاوره، در واتس اپ و تلگرام درخدمت شما هستم: 09919616427

در مورد قیمت وبینار

راستش قیمتی که شما برای شرکت در این دوره پرداخت می‌کنید، هزینه‌ای است که باید برای شرکت در یک ساعت از دیگر دوره‌های تولید محتوای سطح وب بپردازید. در حال حاضر دوره های مشابه (البته بدون پشتیبانی) چیزی بین 500 هزار تا 900 هزار تومان قیمت دارند.

همینطور هزینه این دوره، درآمد بین 4 تا 8 ساعت یک نیروی تولید محتوای سایت برای یک روز است! (نگاهی به درآمد نیروهای تولید محتوا در سایت‌های آگهی استخدامی داشته باشید)

نکته: دلیل این قیمت پایین، کیفیت پایین دوره نیست! اگر بخواهم صادق باشم، با توجه به اینکه به تازگی وارد دنیای آموزش شده‌ام، عملا مجبورم در حال حاضر با قیمت پایین دوره‌هایم را عرضه کنم!

قیمت محصولات و خدمات دریافتی در این دوره

 • 4/5 ساعت وبینار آنلاین همراه با پرسش و پاسخ و مثال به قیمت 150 هزار تومان (هر ساعت 30 هزار)
 • 4 تا 5 ساعت ویدیو مکمل شامل آموزش ویراستاری، آموزش جزیئات سئو، آموزش نوشتن رپورتاژ و آموزش فتوشاپ به ارزش 120 هزار تومان،
 • بیشتر از 20 روز پشتیبانی آنلاین به ارزش 500 هزار تومان،
 • و چند هدیه دیگر!

جمعا ارزش خرید این دوره، بیشتر از 800 هزار تومان است که در حال حاضر، با قیمت 220 هزار تومان به فروش میرسد! 

اگر شرکت نکنم چه میشود؟

این حدس من است در جواب این سوال که اگر در این دوره شرکت نکنم چه میشود؟

 • شانس تبدیل شدن به یک تولید کننده محتوا با مهارت متوسط و دانش حرفه‌ای تا یک ماه آینده را از دست میدهید!
 • شانس کسب درآمد یا صرفه جویی به کمک این مهارت از یک ماه آینده را از دست میدهید!
 • شاید مجبورید شوید همین دوره را در ماه بعدی با قیمتی نزدیک به 2 تا 3 برابر ثبت نام کنید!
سرفصل‌های وبینار
سرفصل‌های وبینار

روز اول وبینار آموزش تولید محتوا

 1. بعد از آن انواع روش‌های تولید محتوا سایت را با مثال یاد می‌گیریم،
 2. با کلمه کلیدی اصلی و فرعی آشنا می‌شویم، (همراه با مثال)
 3. به طور مبتدی یاد می‌گیریم که چطور ساختار محتوا را رسم کنیم، (همراه با مثال)
 4. سئو محتوا به کمک کلمه کلیدی را آموزش می‌بینیم، (به طور عملی در وردپرس و WORD)
 5. سپس چگالی کلمه کلیدی و اصول آن و همینطور دیگر بدیهیات سئو محتوا یاد می‌گیریم،
 6. با کلمات LSI و نقش آنها در سئو محتوا آشنا می‌شویم، (همراه با مثال)
 7. سئو تصاویر را به طور کامل یاد می‌گیریم،
 8. و در نهایت چند سوال ذهنی موجود در ذهن مخاطبان که باعث اشتباه‌شان می‌شود را پاسخ می‌دهیم.

روز دوم وبینار آموزش تولید محتوا

 1. استراتژی سئو محتوا برای تعیین نوع محتوا در هر کلمه را یاد می‌گیریم، (همراه با مثال)
 2. یاد می‌گیریم چطور چند کلمه را در یک متن سئو کنیم و البته روش انتخاب کلمات صحیح را هم آموزش می‌بینیم، (همراه با مثال)
 3. با اصول غلط و صحیح برچسب گذاری آشنا می‌شویم، (همراه با مثال)
 4. در مورد سئو محتوا با یوآست کمی صحبت کرده و ایرادات آن را بررسی می‌کنیم؛ همینطور یاد می‌گیریم چطور با کارفرمایی که به یوآست اعتیاد دارد مذاکره کنیم!! (آموزش عملی)
 5. با نحوه کارکرد الگوریتم اصلی گوگل آشنا شده، (همراه با مثال)
 6. سپس به سراغ نکات تجربه کاربری محتوا (تولید یک محتوای جذاب) می‌رویم،
 7. اصول بهینه سازی ظاهری مقاله را یاد می‌گیریم،
 8. به شکل دقیق‌تر با ساختار آشنا می‌شویم،
 9. تکنیک‌های نوشتن مقدمه، بدنه و جمع بندی جذاب را در 8 اسلاید آموزشی و همراه با مثال های دقیق یاد می‌گیریم،
 10. در مورد آپدیت محتوا می‌شنویم و سپس به سراغ تمرینات روز دوم وبینار آموزش تولید محتوا سایت میرویم.
 11.  

روز سوم وبینار آموزش تولید محتوا

 1. با انواع ویراستاری و تکنیک‌هایی برای ویراستاری بهتر متن آشنا می‌شویم، (مثال کوتاه)
 2. یاد می‌گیریم چطور با یک سری جزئیات، محتوای جذاب و صمیمی بنویسیم،
 3. چند مثال از ساده‌نویسی و شکسته‌نویسی بررسی می‌کنیم تا تفاوت این 2 را به خوبی یاد بگیرید و مثل خیلی از همکارانمان به مشکل نخورید،
 4. یاد می‌گیریم چطور با اصول صحیح، خوانایی مقاله را افزایش بدهیم،
 5. با اصول CTA در مقاله آشنا می‌شویم،
 6. یک تکنیک کلاه خاکستری سئو محتوا را بررسی میکنیم،
 7. و در نهایت در 2 اسلاید چند نکته مهم برای کسب و افزایش درآمد از تولید محتوا فریلنسری می‌گویم.

 + 5 ساعت ویدیو مکمل در زمینه سئو، ویراستاری، فتوشاپ، تبلیغ نویسی و...

مخاطبین
 1. در درجه اول مخاطبانی که هیچ آشنایی با تولید محتوا، سئو و سئو محتوا ندارند،
 2. در درجه دوم افرادی که به شکل مبتدی تولید محتوا میکنند و به فکر افزایش دانش شان هستند.
 3. و در نهایت افرادی که قرار است برای کسب و کار اینترنتی خودشان محتوا تولید کنند.

این وبینار مخصوصا برای دوستانی که قصد یادگیری تولید محتوا به عنوان شغلی اصلی و کسب درآمد از آن را دارند پیشنهاد میشود.

(با توجه به اینکه دوره کاملا عملی، همراه با مثال، تمرین و البته پشتیبانی است، اعتماد به نفس لازم برای کسب درآمد در بازار را پیدا میکنید.)

سوالات متداول

بعد از وبینار میتوانم از تولید محتوا کسب درآمد کنم؟

همانطور که گفتم به دلیل وجود تمرین ها، مثال ها و پشتیبانی میتوانید بعد از دوره وارد فضای کسب و کار شوید. اما اینکه از همان ماه اول درآمدهای بالایی داشته باشید کمی دور از انتظار است. انتظار من این است که مخاطبان بعد از 2 الی 3 ماه فعالیت مداوم بعد از وبینار در حوزه تولید محتوا، به درآمد خوبی برسند و قبل از آن هم یک درآمد قابل قبول داشته باشند.

چرا وبینار در یک جلسه چند ساعته ارائه نمیشود؟

قبلا مشابه این وبینار با جزئیات کمتر، بدون تمرین ها و البته هدایا برگزار شده. تجربه من از برگذاری دوره های قبلی این بود که مخاطبان دوره نیاز به تمرین و زمان آزاد جهت انجام این تمرین ها دارند. بنابراین ترجیح دادم وبینار را همراه با زمان آزاد و آموزش های عملی تر ارائه کنم؛ به این شکل در زمان آزاد و البته به خاطر وجود پشتیبانی دوره، دانشجویان اعتماد به نفس کامل تولید محتوا را به دست می‌آورند.

چرا هزینه دوره اینقدر پایین است؟

در حال حاضر دوره های تولید محتوا سطح وب که با کیفیت این دوره برابری میکنند؛ اغلب هزینه ای در حدود 500 تا 900 هزار تومان دارد. اما چرا این وبینار با اینهمه مطلب و مفاهیم هزینه ای پایین دارد؟ خب راستش را بخواهید این دومین بار است که این وبینار به شکل عملی و چند روزه برگزار میشود و هدف اصلی آن نه کسب درآمد، بلکه جذب مخاطب است. به همین دلیل تصمیم به برگزاری آن از طریق ایسمینار و با قیمت بسیار پایین گرفتم؛ مطمئنا دوره های بعدی قیمت بالاتری دارند.

سرفصل های دوره از کجا تعیین شده؟

بخشی از سرفصل های دوره نسبت به مسیری که خودم در این 4 سال طی کرده ام و سوالاتی که در مسیر برایم پیش آمده تعیین شده. علاوه بر این حدود 6 ماهی است که قبل از برگزاری دوره، سعی کردم در اغلب دوره های آموزش تولید محتوا سطح وب شرکت کنم. بنابراین بخشی از سرفصل های دوره تولید محتوا هم از نقاط قوت بقیه دوره ها گرفته شده.

بعد از مشاهده این وبینار از یادگیری بی نیاز میشویم؟

مطمئنا شما با مشاهده این وبینار همه چیز در زمینه تولید کردن یک محتوای سئو شده برای سایت را یاد میگیرید؛ اما این به هیچ عنوان به این معنی نیست که قرار است بعد از آن دیگر نسبت به آموزش بی نیاز شوید. اگر قصد رشد در فضای تولید محتوا و افزایش کسب درآمد از آن را داشته باشید؛ الزاما باید باز هم سراغ آموزش بروید. در اسلایدهای آخر یک سری از موضوعاتی که باید برای بهبود نمونه کارها و افزایش درآمد سراغ آن بروید را به شما توضیح میدهم.

منظورتان از گارانتی بی قید و شرط چیست؟

طی چند سالی که در کلاس های مختلف شرکت کرده ام، فهمیدم در هر دوره آموزشی هستند عزیزانی که از همه یا بخشی از محتوا ناراضی باشند. با توجه به این موضوع، من ترجیح میدهم خیال مخاطبانم را نسبت به دوره آموزش خودم راحت کرده و هزینه ثبت نام افرادی که بعد از شرکت در وبینار "به هر دلیل" از آن ناراضی بودند را به آنها برمیگردانم.

بعد از دوره یک نویسنده محتوا حرفه ای هستم؟

خیر! بعد از این دوره شما یک نویسنده محتوا سایت مبتدی، ولی با مهارت های "متوسط رو به بالا" هستید. (به جرئت، از 50 درصد نویسندگان سطح وب فارسی بهتر هستید) تبدیل شدن شما به یک نیروی حرفه ای نیازمند 3 چیز است: نوشتن و تولید محتوا مداوم، یادگیری مهارت هایی که در دوره معرفی میشود، ساخت نمونه کار در سایت های سطح وب. البته که با ادامه دادن مسیر این شغل، به قسمت زیادی از اینها میرسید.

میتوانیم به شکل آفلاین در کلاس شرکت کنیم؟

بله، همه عزیزان در کمتر از 1 روز بعد از برگزاری هر جلسه، ویدیو آن را دریافت میکنند.

مهدی ابراهیمی
مهدی ابراهیمی

مدیر وب سایت خانه محتوا، 4 سال سابقه کارشناسی و نویسندگی محتوا، نویسنده بیشتر از 500 مقاله سئو شده در وب فارسی، سابقه همکاری با سایت نوین، ایران سرور، بیشترازیک، فرین آکادمی و...

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 7 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول: سئو محتوا
چهارشنبه 5 آذر 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:30
جلسه دوم: بهینه سازی تجربه کاربری محتوا
شنبه 8 آذر 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:30
جلسه سوم: نکات تکمیلی و پیشرفته سئو و سئو محتوا
سه‌شنبه 11 آذر 1399
ساعت 18:00
ساعت 19:30
Host Cover
برگزارکننده: خانه محتوا
adds-cart