موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار 26 الگوریم محرمانه گوگل که هیچکس نباید بداند! گوگل جایگزین اینستاگرام

وبینار 26 الگوریم محرمانه گوگل که هیچکس نباید بداند! گوگل جایگزین اینستاگرام

وبینار 26 الگوریم محرمانه گوگل که هیچکس نباید بداند! گوگل جایگزین اینستاگرام

شروع وبینار:   24 آذر 01 - ساعت 17:00
مدت وبینار:
افزودن به تقویم
ذخیره کردن
وبینار 26 الگوریم محرمانه گوگل که هیچکس نباید بداند! گوگل جایگزین اینستاگرام
توضیحات وبینار
    وبینار 26 الگوریتم محرمانه گوگل که هیچکس نباید بداند😱!

 

همه افراد مسیر آسان و راحت رو انتخاب میکنن ولی ما مسیر پیشرفت رو انتخاب کردیم که پر است از چالش و ماجراجویی و این دقیقا همان چیزی است که بینهایت عاشق آن هستیم چونکه قدرت مارو تثبیت میکنه.!!

     سلام! سلام! سلام! رایا هستم ملقب به رایادیجیت.

خب در مرحله اول شاید بپرسید که این چه لقبی هست؟

واقعیتشو بخواین خودم هم تا خیلی وقت پیش نمیدونستم چرا این لقب رو بهم دادن🤣🤣

ولی واقعیت این است که مدیران ارشد کسب‌وکار و اعضای تیم ، من رو به این نام میشناسند به قول خودشون به دلیل اینکه سالهاست در زمینه‌ی دیجیتال‌مارکتینگ فعالیت میکنم و مدام در حال تحقیق و جستجو در این زمینه هستم و معمولا کلی ایده پولساز به آنها ارائه میکنم و به اصطلاح خودشان در سخت‌ترین شرایط جوی آنلاین و اینترنت ، بازهم یک راهی برای پولسازی پیدا میکنم که حتی از اولش هم بیشتر پول بسازند.

   بخدا چیز عجیبی نیستش ها!! من نه جادوگرم و نه معجزه کننده 🤔 فقط سالهاست در این زمینه فعالیت میکنم و کلی تجربه و دانش در این زمینه دارم و مدام درحال تمرین و تکرار و پیاده سازی متدهای  جدید دیجیتال مارکتینگ در ایران هستم که در کوچ‌ها و وبینارها،بخشی از آنها را با افرادی که آماده پیشرفت در کسب‌وکار آنلاین هستند به اشتراک میگذارم.

   حالا که منو بیشتر شناختید و با من آشنا شدید، دوباره سلام!😉

   به محفل گرم و کثیف تجارت و کسب‌وکار در فضای آنلاین خوش اومدید😱💀اینجا هنوز خلوته ، نوک قله رو میگم✌️

   خیلی های جا میزنن و ادامه نمیدن ولی تنها کسی برندست که که قدم هاشو محکم برمیداره و جا نمیزنه

   وقتی همه ترمز گرفتند، دقیقا همونجایی هست که باید پدال گاز رو تا ته فشار بدی، الان موقع سبقته !!چونکه همه متوقف شدند و منتظر معجزه اند ولی معجزه ای در کار نیست!! معجزه تویی، نه بقیه💓

   پس چشمات رو باز کن و آماده شکار باش و هروقت فرصت رو دیدی ، بلافاصله شکارش کن.👑

 

   آره!!  الان وقتشه که یاد بگیری که کشتی کسب‌وکارت رو در شرایط طوفانی کنترل کنی و از نیروی طوفان به نفع خودت استفاده کنی و شرایط رو به نفع خودت تغیر بدی. 

   آره همینطوره! قراره یاد بگیری ناخدای خوبی برای کشتی کسب‌کارت باشی مخصوصا در شرایط سخت!

   اما امروز میخوام شمارو با یکی از پولساز ترین تخصص‌های جهان و روش توسعه کسب‌وکار آنلاین آشنا کنم که به تنهایی یکی از روش های حفظ بیزینس های آنلاین در شرایط طوفانی و سخت کشور است مثل این روزها.

 

  در این وبینار قراره با یکی از شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ به نام سئو آشنا شوید و تجربیات و نکات طلایی در تجربه چندین ساله ام رو با شما به اشتراک بزارم.

 

   میخوام با یک مثال شمارو بیشتر با سئو آشنا کنم:

  میدونستی که همه افراد میتونند فقط با فشردن چندتا کلید ساده یک هواپیما رو کنترل و هدایت کنند. سوالی که پیش می آید این است که پس چرا خلبانها سالها دوره و آموزش می بینند که تبدیل به یک خلبان شوند؟؟در پاسخ میتونم بگویم که اونها کلی چیز یاد میگیرند و تمرین میکنند که در شرایط سخت و نامساعد جوی بتونن هواپیما یا بالگرد رو کنترل کنند و همه ما میدانیم که اون بالا فرصتی برای فکر کردن و یادگیری نیست و کوچترین اشتباه میتوتند جان صدها نفر رو به خطر بیندازند یا به زبان خودمونی بهتون بگم:(اولین اشتباه = آخرین اشتباه) به جرئت میتوانم بگویم سئو یکی از همان مهارت و تخصص هاست که در شرایط نامساعد میتواند هواپیمای کسب کار دیجیتال ات رو نجات دهد و برای مسافرین که همان مشتریانت هستند ، یک سفر آرام و لذت بخش را رقم بزند.

به زبان ساده سئو یعنی نمایش کسب‌وکار شما در نتایج جستجوی گوگل برای کاربران

   

    اینستاگرام فیلتر شد و خیلی ها نابود شدند. خیلی از پلتفرم های دیگر که بسیار زیاد هستند به سادگی فیلتر شدند اما موضوع عجیبی نبود و برای کسانی که دانش کافی داشتند کلی فرصت فراهم شد و برای کسانی که دانش کافی نداشتند اتفاق ناخوشایندی بود. اگر خودت مدام آپدیت نکنی و دانش ات رو افزایش ندی به سادگی در رقابت حذف میشی.

 

   پادشاه بلاگری و اینفلوئنسری در گوگل:

   با فیلتر شدن اینستاگرام،بیزینس های زیادی درحال مهاجرت به گوگل هستند. نسل بعدی بلاگرها،ولاگرها و اینفلوئنسرها در گوگل هست .حجم عظیمی از بلاگرها و اینفلوئنسرها در گوگل درحال آغاز و شکل گیری است. امیدوارم جا نمونی و این فرصت را به خوبی شکار کنی. همیشه اولین های ماندگار و مشهورخواهند شد و تویی که داری این مقاله رو میخونی ،جزو اولین ها هستی که قراره به این حوزه ورود کنی.

 

   پس این فرصت بینظیر رو از دست نده و برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با سئو همین الان برو و بلیط پرواز به نوک قله رو تهیه کن که باهم پرواز کنیم.

سرفصل‌های وبینار
سرفصل های اورجینال کلاب 26 الگوریتم محرمانه گوگل که هیچکس نباید بداند

 

 •   آشنایی مقدماتی تا پیشرفته سئو
 •    نسل جدید بلاگرها و اینفلوئنسرها در گوگل
 •    26 الگوریتم گوگل برای سئو
 •    استراتژی و ترفندها و نکات طلایی سئو
مخاطبین
مخاطبان اورجینال کلاب 26 الگوریتم گوگل که هیچکس نباید بداند

 

 •    علاقه مندان به سئو و دیجیتال مارکتینگ
 •    افرادی که تازه میخواهند با سئو آشنا شوند
 •    همه کسانی که با اینترنت آشنایی داراند یا در فضای اینترنت و آنلاین فعالیت میکنند
 •     دیجیتال مارکترها
 •     کسانی که به دنبال رشد کسب کار خود هستند 
 •     افرادی که قصد سرمایه گذاری بر روی خودشان را دارند
 •     به طور کلی بازه افرادی که هیچ آشنایی با سئو نداند و میخواهند یادگیری سئو را شروع کنند تا افرادی که یک سئو کار حرفه ای و کاربلد هستند زیرا این وبینار مباحث مقدماتی تا پیشرفته سئو را در برمیگیرد
سوالات متداول

منظور از الگوریتم های گوگل چیست؟

همانطور که اینستاگرام و یوتیوب و سایر شبکه های اجتماعی برای نمایش محتواهایشان دارای یکسری الگوریتم هستند تا محتوا های شمارو به کاربرانشان نمایش دهند، گوگل هم همانند آنها دارای تعداد انبوهی الگوریتم است اما با نسبت بسیار پیشرفته تر و هوشمند تر از سایر رسانه ها تا بهترین تجربه جستجو را برای رفع نیازهای کاربرانش رقم بزند و برترین نتایج جستجو را نمایش دهد تا اعتبارش خدشه دار نشود و همه ما میدانیم که گوگل هوشمندترین موتور جستجوی دنیاست . به عبارتی دیگر میتوان گفت هر کشوری دارای قوانین و مقررات خاص خودش است و هرکس بخواد در آن کشور زندگی کند باید قوانین آن کشور را رعایت کند تا دچار مشکل نشود و زندگی سالمی داشته باشد ، در واقع الگوریتم های گوگل همانند قانون های یک کشور هست و برای فعالیت در گوگل باید از قوانین پیروی کرد که همان الگوریتم های گوگل نام دارد که ما در این وبینار با این الگوریتم ها آشنا می شویم. به این فرایند پیروی از الگوریتم های گوگل سئو می گویند که خود به تنهایی یک صنعت گسترده و پولساز است.

ارزش واقعی و بین‌المللی محتواهای این وبینار چقدر است؟آیا این وبینار ارزش سرمایه‌گذاری روی خودم را دارد؟

ارزش جهانی نکاتی که قراره توی این وبینار یاد بگیری حدود 6000 دلار ناقابل برات هزینه داره. حالا چرا انقدر زیاد؟ جالبه بدونی که همین نکاتی که در این وبینار قراره یاد بگیرید رو یک شخصی به نام آقای برایان دین(سئوکار معروف جهان) در یک کورس آموزشی بهتون به زبان لاتین آموزش میده و 6000 دلار معادل 250 میلیون تومان از شما دریافت میکنه. اما جدای از این همه مزایا برای یادگیری سئو، آیا میدانستید در کشورهای اروپایی و آمریکایی به کارشناسان سئو به طور میانگین ساعتی 180 دلار پرداخت میشه ،حتی بیشتر از یک پزشک. یا حتی در کشور خودمون نیز مبالغ هنگفتی مبادله میشود، هم اکنون شرکت‌های وجود دارند که برای پروژه های سئوی خود حاضر به پرداخت میلیاردها تومان سرمایه هستند. ((( حالا انتخاب با شماست. در وبینار منتظرتون هستم! بزودی میبینمتون )))

چرا حتما الان باید سئو رو یاد بگیرم؟

میدونستی با اعمال فیلترینگ بر روی اینستاگرام، ثروت هنگفتی به جیب فروشگاه‌ها ، بیزینس‌ها و وبسایت‌هایی که در نتایج جستجوی گوگل حضور داشتند رفت.با نابودی بسیاری از کسب‌وکارهای اینستاگرام و فضای آنلاین، مشتریان آنها برای برطرف کردن نیازهایشان به سراغ کسب‌وکارهایی رفتند که از بین نرفتند مانند سایت‌هایی که در نتایج جستجوی گوگل وجود داشت و به همین ترتیب بازار کسانی که در گوگل حضور فعال و مستمر داشتند، داغ شد زیرا حجم انبوهی از فروش و تجارت به سایت‌های سئو شده درگوگل منتقل شد و یکی از دلایل فروش چند صد میلیاردی تعدادی فروشگاه انلاین در طی همین مسائل اخیر به دلیل فیلترینگ‌های اخیر اینستاگرام بود و همچنین عدم وجود رقیب در فضای آنلاین است چونکه خیلی ها شکست رو قبول کردند و از رقابت حذف شدند برای همین امروز بهترین فرصت برای یادگیری و آشنایی با سئو است.

آیا واقعا نسل بعدی بلاگری و اینفلوئنسری در گوگل هست؟

طبق آخرین تحقیقات، همواره موثرترین و بیشترین میزان تاثیرگذاری و اثرگذاری در محتواهای گوگل بوده و هست و خواهد بود.

آیا حضور در گوگل و سئو کردن یک کسب‌وکار ارزش سرمایه گذاری دارد؟

روزانه میلیاردها سرچ در سطح جهان انجام میشود.برای مثال اخیرا کلمه فیلتر شکن بیش از یک میلیون بار در گوگل سرچ شد، حالا تصور کنید که شما فروشنده فیلترشکن هستید که در نتایج جستجو نمایش داده میشوید و به طور تقریبی از این مقدار سرچ ، 200 هزار نفر وارد سایت شما شوند و تنها از این تعداد 50 هزار نفر از شما خرید کنند و بطور میانگین قیمت هر فیلترشکن 100 هزار تومان باشد ، شما به همین سادگی حداقل 5 میلیارد تومان فروش خواهید داشت. به همین سادگی

منظور از سئو بین‌المللی چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

امکان حضور در نتایج جستجوی کل افراد جهان و فرصت دیده شدن برای کل دنیا که معمولا به زبان انگلیسی میباشد و میتوانید خدمات و محصولات خود را در سطح جهان ارائه کنید و صدای خود را به گوش میلیاردها نفر برسانید و بیزینس خود را جهانی کنید که باعث میشود تا بازه مشتریان شما افزایش یابد که در راستای آن ریسک کسب‌وکارتان بشدت کاهش می یابد. برای مثال با از دست دادن مشتریان ایرانی توسط همین فیلترینگ اخیر، شما همچنان مشتریان خارجی تان را خواهید داشت.

رایادیجیت
رایادیجیت

بنیانگذار کلاب دیجیتال مارکتینگ

جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
پنج‌شنبه 24 آذر 1401
ساعت 17:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: کلاب دیجیتال مارکتینک
 خرید بلیت