موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کسب درآمد با کانفیگ امنیت وردپرس

وبینار کسب درآمد با کانفیگ امنیت وردپرس

وبینار کسب درآمد با کانفیگ امنیت وردپرس

مدت وبینار: ساعت
ذخیره کردن
وبینار کسب درآمد با کانفیگ امنیت وردپرس
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

در این دوره آموزشی قرار است به کانفیگ امنیت وردپرس بپردازیم با توجه به بکر بودن این بازار درآمد خوبی در انتظار دانش پذیران این حوزه میباشد، مسائل امنیتی در هر سایتی جزو مهمترین قسمت های آن است و به هیچ عنوان نباید امنیت سایت را شوخی گرفت و به راحتی از کنار آن عبور کرد. به احتمال زیاد تا به حال راجع به هک شدن سایت های وردپرسی شنیده اید، نه تنها سایت های وردپرسی هک می شوند بلکه تمام سایت ها با هر نوع سیستم مدیریت محتوا و هر نوع کدنویسی قابل هک شدن هستند.وردپرس یک سایت ساز بسیار محبوب است که دارای امنیت نسبی خوبی نیز میباشد اما اگر کانفیگ امنیتی وردپرس را به صورت کامل و صحیح انجام ندهید و زیاد به مسائل امنیتی سایت خود اهمیت ندهید و به اصطلاح امنیت سایت را به حال خود رها کنید قطعا مورد حمله هکرها و سودجویان قرار خواهید گرفت وتمام اندوخته های شما میتواند در عرض چند دقیقه نابود میشوند.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سایت ساز بسیار گسترده در سراسر جهان برای طراحی سایت های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، وردپرس توسط دولوپر ها و برنامه نویس های فوق حرفه ای هر روز در حال بروز رسانی و رفع باگ های مختلف امنیتی میباشد ،با این حال کانفیگ امنیتی وردپرس یکی از مهم ترین و اساسی ترین کار برای بالا بردن امنیت سایت های وردپرسی است، چون اگر سایت شما توسط هکری هک شود یا اطلاعات ارزشمند سایت تان به سرقت برود یا دستکاری شود یا محتوای پولی شما در سایت های مختلف منتشر شود ضربه بزرگی به کسب و کار اینترنتی شما خواهد زد و مطمعنا شما به هیچ وجه چنین چیزی را نمی خواهید. توجه داشته باشید برای انجام هر کاری در ابتدا باید از جنبه های مختلفی آن را بررسی کرد تا اهمیت و الویت آن مشخص شود و برای هر کسب و کار آنلاینی امنیت از بالاترین الویت برخوردار است.

حال با توجه به  اینکه 90% بازار طراحی وب ایران توسط وردپرس انجام میشود حجم بالایی از سایت های وردپرسی آسیب پذیر روزانه  وارد بازار میشود که نیاز به کانفیگ امنیت دارد و اگر این اتفاق نیفتد قطعا در کمتر از 3 ماه سایت با مشکلات جدی روبرو میشود که برطرف کردن آن نیاز به هزینه بالایی دارد پس بسیاری از کسب و کار ها به دنبال شخصی هستند که بتواند این تنظیمات را برای آنها انجام دهد.

در این دوره شما یک متخصص در این زمینه خواهید شد که میتوانید کانفیگ امنیت را بدون کمی و کاستی برای سایت خود و سایر سایت ها انجام دهید.همچنین ما در تلاشیم که راه های کسب درامد از این رشته را در این وبینار  به شما آموزش دهیم.

 

 

 

 

سرفصل‌های وبینار
  • آموزش بهترین افزونه های امنیتی وردپرس و مقایسه آن ها با هم
  • نصب افزونه ها امنیتی وردپرس و کانفیگ آن ها
  • چک کردن حفره های امنیتی با اپلیکیشن های خریداری شده لایسنسی که در مجموع قیمت آنها 300 دلار میباشد و ارائه آنها به صورت رایگان در انتهای دوره به دانش پذیران
  • برطرف سازی حفره های امنیتی باقی مانده به روش دستی
  • استفاده از ورود های امن گوگل و کپچا گوگل
  • نحوه پیدا کردن مشتری برای فروش خدمات
  • آموزش نحوه ارتباط گیری با مشتری و دادن اطمینان خاطر به آنها
  • تشکیل گروه در انتهای دوره در شبکه های اجتماعی برای پشتیبانی و رفع ایراد دانش پذیران
مخاطبین

مخاطبین این وبینار میتوانند همه افراد که میخواهند به یک درامد ثابت در دنیای وب برسند  باشند ،یکی از خوبی های این دوره  که میتوان اشاره کرد نیازی به دانش برنامه نویسی نیست و همه موارد بصورت ویژوال میباشد.

سوالات متداول

آیا برای آموزش این دوره نیاز به علمی و یا دانستن زبان برنامه نویسی میباشیم؟

خیر،هیچگونه نیازی به دانش خاص و یا برنامه نویسی نیست

حدود درامد بعد از دوره چقدر پیشبینی میشود؟

در صورتی که دوره را با موفقیت به اتمام برسانید قطعا میتوان گفت تا 8 میلیون تومان نیز میتوانید در ماه های اول و دوم درآمد داشته باشید

بازار کار این رشته چگونه است ایا دست در آن زیاد نیست؟

بازار این کار بسیار وسعت دارد در حدی که میتوان گفت اگر روزانه 10 نفر هم به بازار این رشته اضافه شوند حد اقل چندین سال نیاز است تا اشباع شود

بعد از اتمام دوره چگونه میتوانیم رفع مشکل کنیم؟

بعد از اتمام دوره گروهی برای دانش پذیران ساخته میشود که در آنجا میتوانید سوالات خود را بیان کنید

محمدرضا اکبری نژاد
محمدرضا اکبری نژاد

مدرس طراحی سایت و امنیت شبکه

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 1 از 5
1.5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آموزش کانفیگ امنیت وردپرس
13 شهریور 1399
ساعت 14:20
ساعت 17:20
Host Cover
برگزارکننده: محمدرضا اکبری نژاد
گزارش دادن