موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کسب حالت یکتایی و یگانگی (مناسب برای عموم)

وبینار کسب حالت یکتایی و یگانگی (مناسب برای عموم)

وبینار کسب حالت یکتایی و یگانگی (مناسب برای عموم)

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار کسب حالت یکتایی و یگانگی (مناسب برای عموم)
توضیحات وبینار

رابرت دیلتز کارآفرینان برتر دنیا مثل استیو جابز، ایلان ماسک و .... بیش از ده سال مطالعه کرد که یکی از دلایل موفقیت آن ها داشتن همین حالت یکتایی و یگانگی است.

تمرین حالت یکتایی و یگانگی به  نام  COACH State از اختصار واژگان Center , Open, Attend, Connect, Hospitable تمرکز درونی داشته باش،باز و گشوده باش، حضور پیدا کن، اتصال درونی پیدا کن،به صورت سخاوتمندانه بپذیر تشکیل شده است.

تمرین حالت یکتایی و یگانگی به صورت روزانه می توانید تاثیرات خیلی خوبی را به همراه بیاورد. 

کارآفرینان نسل بعدی اثر رابرت دیلتز با ترجمه ی اینجانب محمد اصلیان از انتشارات جیحون منتشر شده است. این کتاب قانون کپی رایت را رعایت کرده و نویسنده ی بزرگوار آن رابرت دیلتز برای ایرانیان و فارسی زبانان مقدمه ای نوشته است که در پایین آورده شده است: 

 

من واقعا خوشحال و قدردان هستم که قادرم این کار را در زمینه‌ی مدل‌برداری عامل موفقیت با مردمان ایران، به خصوص نسل جدید کارآفرینان ایرانی به اشتراک بگذارم.

مقصود این کتاب این است به افراد نشان دهد که چگونه امکان پذیر است که رویاهایشان را زندگی کنند و جهان بهتری را از طریق تجارتشان خلق کنند. عمیق‌ترین آرزوی من این است که   این( کتاب ) به شما کمک بکند تا شور و شوقتان را بیدار کنید و چشم‌اندازتان را روشن بسازید و رسالتتان را کشف کنید و خواسته‌ی عمیق‌تان را تقویت کنید تا همکاری و مشارکت مثبتی را (در جهان ) پدید بیاورید و یک تجارت سودده را بسازید.

من قصد دارم که تشکر بزرگی بکنم از محمد اصلیان که با شور و شوق وظیفه‌ی ترجمه‌ی این کتاب را انجام داد، از انتشارات جیحون که این کتاب را به مردم ایران رساند و از بهاره گوهرین آرنو که تلاش او موجب شد که این پروژه امکان پذیر شود. 

این یکی از درخشان‌ترین رویاهای من است که این همکاری موجب ترویج یک دوره‌ی جدید رشد و توسعه برای کارآفرینان فارسی زبان امروزی شود.

رابرت دیلتز

فوریه 2019

سانتاکروز، کالیفرنیا

کسب اطلاعات بیشتر در ایستاگرام aslianm

 

محمد اصلیان
محمد اصلیان

مربی تحول عمیق درونی با NLP

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 2 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
از دوره ی کارفرینان نسل بعدی
30 شهریور 1399
ساعت 18:30
ساعت 19:45
Host Cover
برگزارکننده: Instagram: aslianm
گزارش دادن