موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کارگاه اصول نگارش آراء قضایی

وبینار کارگاه اصول نگارش آراء قضایی

وبینار کارگاه اصول نگارش آراء قضایی

ذخیره کردن
وبینار کارگاه اصول نگارش آراء قضایی
توضیحات وبینار

کارگاه اصول نگارش آراء قضایی با تدریس دکتر علی عزیزی
برگزارکننده مجموعه حقوق خوان استراتژیست و انجمن علمی حقوق داتنشگاه علوم قضایی

تحلیل ارکان آراء قضایی

نحوه ی تنظیم قرار

نحوه ی انشاء رای

اشتباهات متداول در تنظیم آراء

سرفصل‌های وبینار

تحلیل ارکان آراء قضایی

نحوه ی تنظیم قرار

نحوه ی انشاء رای

اشتباهات متداول در تنظیم آراء

مخاطبین

دانشجویان حقوق

کارآموزان قضایی

وکلا و...

سوالات متداول

اگر نتوانم در زمان کارگاه آنلاین شوم چه اتفاقی می افتد؟ آیا امکان تماشای ویدیوی وبینار وجود دارد؟

بله. فیلم هر جلسه تا 30 روز بعد در حساب شما فعال است و قابل مشاهده (بدون دانلود) است. بعد از 30 روز دسترسی به فایل غیرفعال می شود و به هیچ وجه دسترسی مجدد امکان پذیر نمی باشد.

آیا در صورت انصراف از کارگاه وجه عودت داده می شود؟

بله. دانشپذیر می تواند حداكثر تا 72 ساعت قبل از شروع کارگاه آموزشی نسبت به درخواست انصراف اقدام کند؛ در غير اين صورت انصراف به هيچ عنوان پذيرفته نيست و هيچ مبلغي مسترد نمی شود. بازپرداخت وجه ناشی از انصراف حداکثر ظرف مدت 10 روز بعد از اتمام دوره انجام میپذيرد. انصراف تنها با ارسال ایمیل به hoghoughkhaan@gmail.com و با در نظر گرفتن تاریخ ارسال ایمیل (تا 72 ساعت قبل) مورد پذیرش می باشد. عدم حضور دانشپذیر در کلاس ها بدون ارایه درخواست انصراف، به هر دلیلی به منزله انصراف وی از شرکت در کارگاه آموزشی تلقی نمی گردد. مسئولیت عواقب ناشی از عدم رعایت این بند به عهده دانشپذیر است. انصراف بعد از شروع دوره، به هیچ وجه امكان‌پذير نيست. پس از ثبت‌نام امكان انتقال به کارگاه (هاي) بعد وجود ندارد.

آیا مدرک به تمام شرکت کنندگان داده می شود؟

در صورت غیبت در بیش از یک چهارم از طول دوره، به شرکت کنندگان گواهی اعطا نخواهد شد. بدیهی است مبلغ ثبت نام در این صورت قابل استرداد نخواهد بود. در دوره هاي مجازی کلیه ورود و خروج افراد و زمان حضور در کلاس ها و همچنین مدت زمان صرف شده برای مشاهده فیلم بازپخش کلاس ها توسط تیم IT مجموعه در اختیار کارشناسان مجموعه قرار می گیرد. در نتيجه گواهينامه دانشپذيران کلاس های مجازی يک ماه بعد از برگزاری کارگاه پس از بررسی میزان حضور آنها توسط کارشناسان صادر خواهد شد.

مدارک چه زمانی آماده می شود؟

از آنجا که فقط افرادی میتوانند گواهی دریافت کنند که یا در دوره حضور پیدا کرده و یا در مهلت بازپخش فیلم آن را دیده اند، بعد از اتمام مهلت 30 روزه بازپخش اقدام به صدور مدارک میشود. و با احتساب پروسه ی امضا توسط مجموعه، پست برای امضای اساتید و ارسال به دانشگاه برای مهر و امضا بین 2 الی 4 هفته پس از اتمام مهلت بازپخش مدارک آماده است.

دکتر علی عزیزی
دکتر علی عزیزی

رییس شعبه دادگاه کیفری دو تهران، برگزیده ی سه دوره جشنواره آراء برتر قضایی، دانش آموخته دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی دانشگاه تربیت مدرس

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.2 از 5
4.2 از 5 ( 11 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
کارگاه اصول نگارش آراء قضایی
پنج‌شنبه 27 آذر 1399
ساعت 18:00
ساعت 21:00
مجموعه حقوق خوان استراتژیست
مجموعه حقوق خوان استراتژیست مجموعه حقوق خوان توسط تیمی از دانشجویان و فارغ التحصیلان ارشد و دکتری دانشگاه تهران شکل گرفته و ماموریش، کمک به تعالی جامعه ی حقوقی ایران است. این مجم ...
انجمن علمی حقوق دانشگاه علوم قضایی
انجمن علمی حقوق دانشگاه علوم قضایی انجمن علمی حقوق دانشگاه علوم قضایی