موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کارگاه اختلالات جنسی زنان 2

وبینار کارگاه اختلالات جنسی زنان 2

وبینار کارگاه اختلالات جنسی زنان 2

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار کارگاه اختلالات جنسی زنان 2
توضیحات وبینار

مشکلات جنسی زنان در رابطه جنسی به معنای عدم پاسخگویی یک زن به محرک جنسی است. بیزاری از طرف زن به مقاربت جنسی و عدم موفقیت یک زن در رسیدن به ارگاسم در طی مقاربت جنسی.

این اختلال می تواند ناشی از مشکلات روانی یا عاطفی مانند استرس ، اضطراب ، افسردگی ، خستگی ، نگرانی ، احساس گناه ، ترس از مقاربت دردناک و ترس از بارداری باشد. همچنین می تواند از عدم تحریک شریک زندگی ، نامطلوب بودن محیط و استفاده از الکل یا مواد مخدر ایجاد شود.

اختلالات جنسی در زنان می تواند دلایل جسمی یا روانی داشته باشد.

دلایل جسمی شامل دیابت ، بیماری های قلبی ، بیماری های عصبی ، عدم تعادل هورمونی ، یائسگی ، بیماری های مزمن مانند بیماری کلیوی یا نارسایی کبد ، عفونت ادراری ، الکلیسم ، سوء مصرف دارو و عوارض جانبی داروها از جمله داروهای ضد افسردگی است. نوسانات هورمونی که در دوران بارداری ، بعد از زایمان و یائسگی اتفاق می افتد نیز ممکن است نقش داشته باشند.

دلایل روانشناختی سرد مزاجی جنسی می تواند شامل استرس ، اضطراب ، نگرانی از عملکرد جنسی ، مشکلات رابطه ، افسردگی ، احساس گناه و اثرات یک آسیب جنسی در گذشته باشد.

کارگاه آموزشی اختلالات جنسی زنان با تدریس سرکار خانم دکتر آدرتاش با نگاه به حل اختلالات واژنیسموس ، آنورگاسمی و کم میلی جنسی برگزار می گردد . 

دکتر فاطمه آذرتاش
دکتر فاطمه آذرتاش

مدیر تیم تخصصی سلامت جنسی ازدواج و خانواده کشور

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه دوم
3 آبان 1399
ساعت 15:00
ساعت 18:00
Host Cover
برگزارکننده: مرکز سلامت روان ققنوس
گزارش دادن