موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کارگاه آنلاین مهاجرت به کانادا از روش برنامه آتلانتیک و اخذ پیشنهاد شغلی (JOB OFFER)

وبینار کارگاه آنلاین مهاجرت به کانادا از روش برنامه آتلانتیک و اخذ پیشنهاد شغلی (JOB OFFER)

وبینار کارگاه آنلاین مهاجرت به کانادا از روش برنامه آتلانتیک و اخذ پیشنهاد شغلی (JOB OFFER)

ذخیره کردن
وبینار کارگاه آنلاین مهاجرت به کانادا از روش برنامه آتلانتیک و اخذ پیشنهاد شغلی (JOB OFFER)
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

با سلام و عرض ارادت خدمت یکایک دوستان گرامی

امروزه می بینیم که بسیاری از هموطنان عزیزمان تصمیم دارند تا زندگی جدیدی را در آن سوی مرزها بنا به دلایل شخصی برای خود رقم بزنند و تصمیم به مهاجرت می گیرند ، حال کشور کانادا که یکی از محبوب ترین مسیرها برای هموطنان عزیزمان است و برنامه های مهاجرتی زیادی دارد و فرصت های زیادی را در اختیار مهاجران می گذارد مسیر بسیاری از مردم جهان نیز می باشد.

اما متاسفانه چیزی که این حقیر مشاهده نموده ام و بسی جای تاسف است می بینیم بسیاری از هموطنان عزیزمان بدون اینکه دانش و اطلاعاتی در زمینه مهاجرت داشته باشند به دفاتر و موسسات مراجعه نموده و پول های بسیار گزاف و سنگینی را به افراد سودجو و شیادان مهاجرتی قرار می دهند و با وعده خیال انگیز و توهم زای دروازه های بهشت نه تنها به اهداف خود نمی رسند بلکه گاها می بینیم کل سرمایه و دست آورد خویش را هم یکجا نابود می نمایند و آینده ای اسف بار برای خویش بوجود می آورند.

اما نکته ای که حائز اهمیت می باشد مهاجرت با توجه به وضعیت گرانی بازار ارز نیز بسیار بسیار ارزان تر از چیزی است که تصورش را کنیم از طرفی برای اقدام به مهاجرتی مطمئن و قانونی نیاز نیست تحت هیییچ شرایطی وکیل بگیریم و هزینه های اضافه خرج کنیم و خودمان شخصا می توانیم پذیرش یا اصطلاحا APPLY بگیریم.

کافی است فقط در این دوره 2 ساعته شرکت نموده و 0 تا 100 کارتان را قدم به قدم فراگرفته و شخصا اقدام به APPLY  نمایید.

حال می خواهیم مختصرا به برنامه مهاجرت به کانادا از روش آتلانتیک بپردازیم :

برنامه مهاجرت آتلانتیک کانادا و مناطق روستایی و شمالی

برنامه مهاجرت آتلانتیک کانادا برنامه ی مهاجرتی جالب و هیجان انگیزی است که در چند سال گذشته با همکاری دولت فدرال در مناطق آتلانتیک راه‌اندازی گردیده است. این برنامه از زمان شروع توجه مهاجران و کارفرمایان بالقوه را به خود جلب کرده است. هدف برنامه ریزی این بود که در طولانی مدت تازه واردان در محیط جدید در مناطق آتلانتیک جذب و با ادغام آنان در این مناطق از آنان به عنوان نیروهای کمکی برای رشد اقتصادی منطقه استفاده گردد.

برنامه مهاجرت آتلانتیک دارای شرایط لازم برای افرادی با صلاحیت های منحصر به فرد بود که از جمله برای نیروهای متخصص کاری و فارغ التحصیلان کانادایی در مناطق آتلانتیک جذابیت خاصی داشته و دارد و جالب اینجا بود که فارغ التحصیلان بین المللی در این مناطق می توانند بدون داشتن سابقه کار از طریق این سیستم تقاضای مهاجرت نمایند. از سوی دیگر نیروهای کاری در مشاغل متوسط یعنی زیر گروه سی و همچنین زیرگروه‌های دی که توانایی زبان محدود هم دارند می توانند از این طریق اقدام نمایند.

 

مناطق آتلانتیک کانادا کجاست؟

مناطق آتلانتیک کانادا شامل مناطق زیر میشود:

نواسکوشیا

نیوبرانزویک

جزیره پرنس ادوارد

نیوفاندلند و لابرادو

آمار مهاجرت در برنامه مهاجرت آتلانتیک کانادا

از زمان شروع این برنامه یعنی از سال ۲۰۱۷ تقریباً دو هزار مهاجر هر سال به این مناطق مهاجرت نمودند.

کارفرمایان در این مناطق بیش از ۳۷۲۹ پیشنهاد شغلی به اتباع خارجی و یا فارغ التحصیلان بین المللی ارائه دادند و در نتیجه آن در حال حاضر بیش از 2535 نفر اقامت دائم خود را دریافت کرده اند و یا در حال حاضر در این مناطق مستقر شده اند. از آنجایی که این برنامه به صورت آزمایشی شروع شد ولی نتایج مطلوبی را به بار آورد این برنامه سه ساله به مدت دو سال تمدید شده و تا دسامبر ۲۰۲۱ به صورت آزمایشی به کار خود ادامه خواهد داد.

در زمان شروع برنامه مهاجرت مناطق آتلانتیک آقای جان مک کالوم وزیر مهاجرت وقت بود که اعلام نمود که پیام واضح و بلندی را شنیده است که مناطق آتلانتیک میخواهند مهاجرین بیشتری را به مناطق خود جذب کنند و برای اسکان آنها در این منطقه تلاش خواهند کرد. دولت های این استان ها نیاز بازار کار و چالش های جمعیتی را تشخیص می دهند و برای رفع این معضل برای آنان فرصت هایی را ایجاد می نمایند.

الزامات برنامه مهاجرت آتلانتیک کانادا

در این برنامه الزامات گوناگونی وجود دارد از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تجربه کار

تحصیلات

پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در مناطق ذکر شده

برنامه مهاجرت روستایی و شمالی کانادا

برنامه مهاجرت از طریق استانهای آتلانتیک و موفقیت این مناطق در جذب نیروی مهاجر و امکان اقامت دائم آنها در این استانها انگیزه ای شد که مناطق دیگر و استانهای دیگر با همکاری اداره مهاجرت فدرال تصمیم بگیرند که استان های دیگری را که با کمبود نیروی کاری مواجه هستند با برنامه مشابه یاری نمایند تا بتوانند نیروهای مهاجر جدیدی را به مناطق خود جذب کنند. به همین دلیل ۱۱ کامیونیتی و انجمن تحت عنوان برنامه مهاجرت روستایی و شمالی نامگذاری شدند و جوامع مختلفی در استان انتاریو و استان های غربی کانادا به عنوان پیشرو این طرح کار خود را آغاز نمودند.

این برنامه مهاجرتی که فعلاً در طرح آزمایشی آن از اول نوامبر یعنی 5 روز پیش شروع شده است، برای کمک به جوامع کوچکتر روستایی و دور دست طراحی شده تا کارگران خارجی در سطح مهارت های مختلف جذب این برنامه شده و اقامت دائمی در اختیار آنان قرار گیرد.

هدف برنامه آزمایشی مناطق روستایی  شمالی چیست؟

هدف این برنامه این است که کمک کند تا کمبودها در بازار کار به دلایل ناشی از کاهش نرخ تولد، افزایش نرخ بازنشستگی، و مهاجرت جوانان به مناطق پر جمعیت کانادا و حتی به دیگر کشورهاست را برطرف کنند.

لازم به ذکر است که بسیاری از جوانان این مناطق برای کار به کشورهای مختلف مهاجرت می‌کنند و از توانایی زبان انگلیسی خود برای تدریس این زبان در کشور های مختلف پیشنهاد های وسیع و قابل توجهی را دریافت می نمایند که روح ماجراجویانه جوانان را به چالش می‌کشد و از سویی دیگر می‌توانند جوانی خود را در کشورهای مختلف با فرهنگ های مختلف طی کنند، در عین حال می‌توانند با تدریس زبان مادری خود به مردم دیگر کشورهای جهان درآمد قابل توجهی هم برای خود کسب نمایند.

برنامه مهاجرت مناطق روستایی و شمالی کانادا

همانگونه که ذکر شد مناطق کم جمعیت به دلایلی مایل به جذب نیرو های خارجی است. ابتدا اینکه متولدین سالهای بعد از جنگ جهانی دوم که در این مناطق سکونت داشتند، اکنون به سن بازنشستگی رسیده اند و از بازار کار خارج شده اند و اکنون نیاز به نیروی کار جوان در این مناطق میباشد. از سوی دیگر طبق وظیفه، دولت مرکزی باید مادامی که این افراد در قید حیات هستند خدمات بسیار وسیعی برای نگهداری و سلامتی آنان ارائه دهد. بنا بر این در بخش مراقبت از سالمندان نیروهای زیاد در رشته های پرستاری و پزشکی به این مناطق جذب می‌شوند.

کمبود نیروی جوان کاری باعث می شود که کارفرمایانی که نمی توانند چرخه فعال بیزینس خود را به دلیل کمبود نیروی کار خاموش کنند به دولت استانی و دولت مرکزی فشار مضاعفی را وارد کنند. این امر آنان را وادار نموده به دنبال طرحی برای ورود سریع نیروهای مهاجر باشند. به دلیل موفقیت طرح پذیرش نیروهای مهاجر در مناطق آتلانتیک، مناطق شمالی و کم جمعیت نیز از این خصلت بهره خواهند برد.

 

برای ارتباط با اینجانب از طریق ذیل در ارتباط باشید.

TELL: 09900404812

WHAT'S APP: 09366384591

www.instagram.com/immigration.bluesky

 

سرفصل‌های وبینار

سرفصل های این وبینار عبارتند از:

 

قوانین مهاجرتی برنامه آتلانتیک
نحوه مکاتبه با کارفرما
نحوه ارزشیابی در wes
جمع آوری و ارسال مدارک
نحوه اخذ وقت سفارت
نحوه اخذ اقامت دائم در بدو ورود

مخاطبین

مخاطبین این دوره کلیه علاقه مندان مهاجرت به کانادا از جمله دانشجویان ، اساتید دانشگاه ، مهندسان ، پزشکان ، وکلا ، پرستاران ، فنی کاران و... می باشد.

علی عبدالهی دهکی
علی عبدالهی دهکی

مدرس اخذ ویزای کاری آلمان

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
کارگاه آنلاین مهاجرت به کانادا از روش برنامه آتلانتیک و اخذ پیشنهاد شغلی (JOB OFFER)
31 تیر 1399
ساعت 20:00
ساعت 21:30
علی عبدالهی دهکی
علی عبدالهی دهکی برگزار کننده وبینار آموزشی مهاجرت کاری به آلمان
علی عبدالهی دهکی
علی عبدالهی دهکی بنیان گذار گروه مهاجرتی آسمان آبی
گزارش دادن
 انتخاب بلیت