موضوعات
سبد خرید (0)
کارگاه آموزشی از ایده تا واقعیت

کارگاه آموزشی از ایده تا واقعیت

کارگاه آموزشی از ایده تا واقعیت

ذخیره کردن
کارگاه آموزشی از ایده تا واقعیت
توضیحات وبینار

ممکن است سالیانه هر فرد  تعداد زیادی ایده‌ ی راه اندازی کسب و کار به ذهنش  برسد اما از آنجایی که نمی داند باید از کجا شروع کند وچه  مراحلی را برای به ثمر رساندن

ایده خود انجام دهد؛ هیچ وقت دست به کار عملی کردن ایده خود نمیشود.  در این کارگاه قصد داریم نحوه ارزیابی ایده، رسیدن از ایده به محصول و طراحی بیزینس مدل را ارائه دهیم

                        

     

                                همچنین که اگر هنوز نمی‌دانید که مناسب کارآفرینی هستید یا خیر ؟! خیلی این کارگاه می تواند به شما کمک کند.

 

 

توضیحات ویبینار

همانطور از عنوانش مشخص است، می توانید تعامل مستقیم با سخنران داشته باشید و در حین برگزاری وبینار اگر نظری یا سوالی در مورد محتوای مطرح شده داشته باشید همان لحظه بپرسید؛ چون وبیناز زنده هست (یعنی از قبل ضبط نشده یا پاورپوینتی نیست که فقط صدا گذاشته شده باشد) پس میشود همزمان تعامل و مشارکت داشت.

- وبینار ضبط می شود

اگر احیانا به هر دلیلی امکان وارد شدن به وبینار را نداشتید، نگران نباشید، زیرا به صورت کامل ضبط میشود و بعدها می توانیند ویدئوی وبینار را با کیفیت عالی مشاهده نمائید.

- هیچ تفاوتی‌ با دوره حضوری ندارد

البته نکته ای که نباید فراموش کرد این است که در وبینار بنا به صلاح دید مدرس، در حین برگزاری می توانید فایل های آموزشی مانند فایل ارائه، فایل اکسل و … را دانلود نمائید و دیگر لازم نیست فلش به دست از استاد تقاضای کپی فایل ها را داشته باشید.

- با موبایل و تبلت هم میتوانید در وبینار شرکت کنید

با هرسیستم و با هر دستگاهی موبایل و تبلت، یا کامپیوتر شخصی و رومیزی و لپ تاپ، می توانید وارد وبینار شوید و تجربه خوب یک رویداد آنلاین را داشت. برای شرکت در وبینار به هیچ افزونه و اپلیکیشنی نیاز ندارید. تنها کافیست یک گوشی اندرویدی داشته باشید و مرورگرتان کروم باشد.

 

 

سرفصل‌های وبینار
  • مسیر رسیدن از ایده به بازار
  • طراحی بیزینس مدل
  • راهکار های تامین سرمایه
  • شخصیت کارآفرینی
مهناز رفعت ماه
مهناز رفعت ماه

مدیر شتابدهنده کوانتوم

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
کارگاه آموزشی ایده تا واقعیت
سه‌شنبه 19 اسفند 1399
ساعت 9:30
ساعت 13:30