موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار کارگاه آموزشی اختلالات جنسی زنان

وبینار کارگاه آموزشی اختلالات جنسی زنان

وبینار کارگاه آموزشی اختلالات جنسی زنان

ذخیره کردن
وبینار کارگاه آموزشی اختلالات جنسی زنان
توضیحات وبینار

مشکلات جنسی زنان در رابطه جنسی به معنای عدم پاسخگویی یک زن به محرک جنسی است. بیزاری از طرف زن به مقاربت جنسی و عدم موفقیت یک زن در رسیدن به ارگاسم در طی مقاربت جنسی.

این اختلال می تواند ناشی از مشکلات روانی یا عاطفی مانند استرس ، اضطراب ، افسردگی ، خستگی ، نگرانی ، احساس گناه ، ترس از مقاربت دردناک و ترس از بارداری باشد. همچنین می تواند از عدم تحریک شریک زندگی ، نامطلوب بودن محیط و استفاده از الکل یا مواد مخدر ایجاد شود.

اختلالات جنسی در زنان می تواند دلایل جسمی یا روانی داشته باشد.

دلایل جسمی شامل دیابت ، بیماری های قلبی ، بیماری های عصبی ، عدم تعادل هورمونی ، یائسگی ، بیماری های مزمن مانند بیماری کلیوی یا نارسایی کبد ، عفونت ادراری ، الکلیسم ، سوء مصرف دارو و عوارض جانبی داروها از جمله داروهای ضد افسردگی است. نوسانات هورمونی که در دوران بارداری ، بعد از زایمان و یائسگی اتفاق می افتد نیز ممکن است نقش داشته باشند.

دلایل روانشناختی سرد مزاجی جنسی می تواند شامل استرس ، اضطراب ، نگرانی از عملکرد جنسی ، مشکلات رابطه ، افسردگی ، احساس گناه و اثرات یک آسیب جنسی در گذشته باشد.

کارگاه آموزشی اختلالات جنسی زنان با تدریس سرکار خانم دکتر آدرتاش با نگاه به حل اختلالات واژنیسموس ، آنورگاسمی و کم میلی جنسی برگزار می گردد . 

دکتر فاطمه آذرتاش
دکتر فاطمه آذرتاش

مدیر تیم تخصصی سلامت جنسی ازدواج و خانواده کشور

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
19 مهر 1399
ساعت 15:00
ساعت 18:00
Host Cover
برگزارکننده: مرکز سلامت روان ققنوس
گزارش دادن