موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چگونه 14 روزه در خانه 80 درصد سود کردم (بازار آتی کالا)

وبینار چگونه 14 روزه در خانه 80 درصد سود کردم (بازار آتی کالا)

وبینار چگونه 14 روزه در خانه 80 درصد سود کردم (بازار آتی کالا)

مدت وبینار:
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار چگونه 14 روزه در خانه 80 درصد سود کردم (بازار آتی کالا)
توضیحات وبینار
 

?   توجه :  این وبینار هدیه 300,000 تومانی برای تمامی شرکت کننده ها دارد . ( تا انتها صفحه حتما توضیحات رو بخون ) 

 

اسم این وبینار چیه ؟ 

 وبینار رایگان آشنایی با فرصت ها و جذابیت های  بازار آتی کالای ایران

 ( چگونه 2 هفته ای در خانه 80 درصد سود کردم ) ! ! !

? بازار آتی کالا چیست ؟ 
? بازار آتی کالای چه مزیت هایی برای فعالان داره ؟ 

بازار آتی مزیت های زیادی دارد اما اینجا چند موردش رو فقط اینجا با هم برسی میکنیم :

1_ دو طرفه بودن : که باعث میشه شما بتونی هم در جهت افزایش قیمت ها و هم در جهت کاهش قیمت معامله کنی و بتونی سود و بازدهی کسب کنی و همین یک مورد باعث میشه که شما تقریبا همیشه بتونی در بازار معامله کنی و بازده کسب کنی ( برخلاف بازار سهام که سود کردن فقط در گرو خرید سهم و صعود قیمت است ) .

2_ بازار آتی اهرم داره ؛ یعنی شما میتونی با همون پولی که داری چند برابر معامله کنی و بتونی چند برابر بازده کسب کنی یعنی اگر شما 10 میلیون پول داشته باشی میتونی به اندازه 50 میلیون زعفران معامله کنی و این یعنی بازدهی 5 برابری . ( توضیح دقیق در وبینار )

3_آربیتراژ ( کسب سود با ریسک صفر ! ) : آربیتراژ یعنی کسب سود از تفاوت قیمت یک کالای معین در دو بازار متفاوت ؛ در بازار آتی بورس کالا و نیز در بورس اوراق بهادار ( گواهی ) زعفران ، پسته و زیره و .. معامله میشود و شما میتونید با گرفتن موقعیت و معامله ی صحیح در بین این دو بازار ، از اختلافات قیمت ها نیز سود بدون ریسک کسب کنید . ( در دوره 0 تا 100 آن براتون گفته میشود ) .

4_دامنه نوسان : دامنه نوسان بازار آتی ایران برابر است با 5  اما بدلیل داشتن اهرم ، این دامنه نوسان هم چند برابر میشود ، بطور مثال در حال حاضر اهرم پسته 6 هست یعنی دامنه نوسان پسته برابر با 30 هستش ،یعنی دامنه نوسان آن چندین برابر بازار سهام ایران است  .

5_ تعلق سود بانکی : در این بازار شما در صورتی که پول در حسابتان باشد ، چه  معامله کنید و چه نکنید سود ماه شمار بانک به شما تعلق میگیرد . ( درسته که کمه سود بانکی اما همینطوری میاد دیگه و معامله هم انجام بدی و به راحتی از تورم سبقت بگیری )

6_ روز ها و ساعات معاملاتی بیشتر نسبت به بازار سهام ایران : روز های معاملاتی این بازار از شنبه تا پنجشنبه هست ، یعنی شما در همه ی روز های هفته بجز جمعه ها میتونید از ساعت 10 صبح تا 17 معامله کنید .

7_ معافیت های مالیاتی : معاملات و سود های بدست آمده از این بازار کاملا از مالیات معاف هستند ، حتی در کارمزد ها هم مالیات برای فعالات وجود ندارد چه برسد به سود های بدست آمده از معاملات .

8_ تسویه دقیق ، شفاف و روزانه : در طول روز و بر اثر معاملاتتون اگر سود یا زیانی کسب کردید ، در همان روز به حساب شما اعمال میشه و کاملا شفاف و دقیق است .

9_ نقد شوندگی : هر زمان که خواستید میتونید با چند کلیک پولتون رو میتونید از حسابتون برداشت و به حساب جاری خودتون واریز کنید . ( در صورت نداشتن معامله باز ) در صورت داشتن معامله ی باز هم میتوانید معامله خودتون رو ببندید و بعد پولتون را براشت کنید .

10_ کارمزد کم : کارمزد معاملات در بازار آتی کالا برابر است با : 0/00068 که این عدد نسبت به معاملات نقدی و نیز معاملات بازار سهام کمتر است .

11_ و . . .

 

? چقدر میتوان از بازار آتی سود کسب کرد ؟

پاسخ این سوال رو نمیتوان دقیق داد و برای هر کس باتوجه به تجربه ، مهارت و  آموزشی که دیده متفاوته اما برای اینکه یک دیدی رو از بازدهی های این بازار بهتون بدیم به مثال زیر دقت کنید : ?

 

در این نموداری که از داخل کانال خودمون بر داشتم به دوستان نشون دادم که پسته از 26  اردیبهشت تا 6 خرداد ( 11 روز ) حرکت صعودی داشته و توانسته بیش از 6.5 درصد رشد کنه ( با اهرم 6 ) که اگر شما یک موقعیت خرید در روز 26 اردیبهشت می گرفتید تا روز 6 خرداد یعنی 11 روزه میتوانستید بیش از 35 درصد سود بدست بیارید که این یعنی با 10 میلیون تومن شما 11 روزه 3 و نیم میلیون تومن میتونستید کار کنید .

و جالب تر اینکه تقریبا همیشه در این بازار فرصت برای کسب بازدهی هستش ( بدلیل 2 طرفه بودن و اهرم مالی )

توجه : دقت داشته باشید که این بازار ریسک داره و باید در ابتدا اصول سرمایه گذاری رو باید رعایت کنید و همچنین مدیریت سرمایه را هم رعایت کنید و به هیچ وجه با هر دو پاتون ارتفاع رودخانه را اندازه نگیرید !!

 

? پلن B  سرمایه گذاری شما :

اگر شما یک سرمایه گذار در بازار سهام و . . . هستید پس از یاد گیری این بازار شما برای همیشه یک پلن بی سرمایه گذاری خواهید داشت ، بصورتی که در هر جایی که سرمایه گذاری کردید به محض تغییر روندش و عدم امکان بازدهی آن میتوانید به  راحتی به بازار  آتی شیفت کنید تا از تورم جا نمانید بتوانید بازدهی مضاعف بدست آورید .

همچنین با یادگیری این بازار ، شما یک گزینه ی بیشتری برای سرمایه گذاری خواهی داشت و فردی که گزینه های بیشتری برای سرمایه گذاری داره ، در زمان ها سخت و فرسایشی یک بازار مجبور به مماندن و تحمل نیست و به راحتی میتواند شیفت کند و روی یک بازار دیگه فعالیت کند . ( بطور مثال بعد از سال 92 که بازار سهام چندان خوب نبود ، کسانی که بازار های دیگری رو بلد بودند به راحتی میتوانستند در بازار های دیگه بازدهی کسب کنند )

 

? سرمایه گذاری با 200 هزار تومن در ایران : 

بدون مقدمه بگم ، همین الان اگر از هر کسی بپرسید که 200 هزار تومن پول دارم ومیخوام سرمایه گذاری کنم یا کلا میخوام با اون کار کنم و رشدش بدم قطعا بجز بانک گزینه های زیادی نیست ( قبلا بورس اوراق بهادار هم میشد که اونم الان حداقل 500 هزار تومن پول میخواد ) که همین بانک هم قبلا که سود بالاتر بود 5 سال طول میکشید که 2 برابر بشه اما من توی این وبینار میخوام به شما راهی رو نشون بدم که بتونید با همین 200 هزار تومن کار کنید و بازدهی عالی ای رو بتونید کسب کنید .

و یاد میگیرید که هر قدر که پول دارید ( مثلا 200 هزار تومان ) چطور میتونید به اندازه 5 برابر پولتون ( 1 میلیون تومن ) در بازار آتی ، زعفران ، زیره و پسته معامله کنید و نسبت به پولتون  بازدهی چند برابری کسب کنید .

 

? ارزش این دوره رایگان چقدره ؟ 

درسته که این یک وبینار رایگان هستش اما ارزش واقعی این ، رایگان نیست و خیلی بالاتر از ایناست ( دوست من توضیحاتو با دقت بخونی متوجه منظورم میشی ) بنابر این ، این  مینی دوره ی رایگان رو که بصورت وبیناری برگزار میشه براتون رو از دست ندید .

با توجه به شرایط اقتصادی و شرایط سختی که وجود داره برای خیلی از عزیزان ، امیدواریم که با این وبینار رایگان ، اطلاعات ارزشمند آن و همچنین معرفی فرصت های این بازار بتونیم حداقل خدمتی رو این عزیزان و سایر هم وطن هامون کرده باشیم .

 

درسته که یک راه رو میگید تا بتونیم از آموزش بازار آتی هم درآمد داشته باشیم ؟

بله همینطوره ، در این وبینار کمی در این مورد با شما صحبت میکنیم و اگر تمایل داشتید میتونید از آموزش بازار آتی هم درآمد داشته باشید .

 

⭕️مدرس این وبینار کیست ؟

 درباره امیربهادر صوفی 

 

 

 

 

 

 

 

◼️   برگزار کننده چندین سمینار در حوزه ی سرمایه گذاری
◼️   سخنرانی در چندین سمینار در رابطه با  سرمایه گذاری و بورس
◼️   سخنرانِ مجموعه سمینار های پولسازشو در تهران
◼️   برگزار کننده و تدریس در بیش از ۱۰ دوره ی آموزشی و کارگاه های تخصصی
◼️   رساندن ۱۰ ها نفر به درآمد و سود پایدار از بازار سرمایه
◼️   مدرس بازار آتی از صفر و بصورت تخصصی

 

توجه : این وبینار آموزشی در 2 مرتبه ی مشابه برگزار میگردد ، یک بار درجمعه ، تاریخ 16 خرداد ماه ساعت 10 صبح ( ثبت نام با انتخاب بلیت اول ) ،،، و یک مرتبه دیگر در دوشنبه تاریخ 19 خرداد ماه ساعت 17 عصر ( ثبتنام با انتخاب بلیت دوم )

همچنین ظرفیت آن بسیار محدود است .

 

? چطور در این وبینار رایگان شرکت  کنم ؟ 

برای شرکت در این دوره رایگان کافیه که اول ثبتنام کنی بعدش در زمان برگزاری بیایی توی سایت ایسمینار ( توی قسمت پنل کاربری ) و با یک موبایل یا کامپیوتر وارد وبینار بشی ( هم بهت یادآوری میکنیم با پیامک و هم راهنماش رو میتونی بخونی )

 

سوالات شما :

( اگر هر سوالی در رابطه با این وبینار داشتید میتونید از لینک  زیر ویا از طریق آیدی تلگرامی   bahhador_ir@   سوالتون  رو بپرسید .
لینک پرسش و پاسخ =  https://bahhador.ir/question/  )
   
حامیان
آکادمی امیربهادر
امیربهادر صوفی
امیربهادر صوفی

مدیر آکادمی امیربهادر ، سخنران ، مدرس ، سرمایه گذار

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.1 از 5
4.1 از 5 ( 8 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
دوره اول
جمعه 16 خرداد 1399
ساعت 10:00
ساعت 12:00
دوره دوم
دوشنبه 19 خرداد 1399
ساعت 17:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی امیربهادر
گزارش دادن