موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چگونه یک متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟

وبینار چگونه یک متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟

وبینار چگونه یک متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار چگونه یک متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟
توضیحات وبینار

این روزها شاهد آن هستیم که عناوینی چون تولیدکننده محتوا، استراتژیست محتوا، کارشناس تولید محتوا، بازاریاب محتوا و محتوا گذار جز عنوان های پرتکرار در آگهی های استخدامی هستند. بی شک دهه‌ی اخیر، دوران شکوفایی بی‌نظیر بازاریابی محتوا است

اما دلیل رشد بسیار سریع بازاریابی محتوایی چیست؟

مردم دیگر از تکنیک‌های بازاریابی سنتی خسته شده‌ و اغلب با چشم پوشی از بنرها و داد و بیدادهای تبلیغاتی،  تبدیل به افراد ماهری در کسب اطلاعات شده‌اند. به همین دلیل امروزه کسب و کارها نیازمند ارائه‌ی چیزی فراتر از شعارهای تبلیغاتی هستند، چیزی که ارزش جدیدی در زندگی مردم ایجاد کند. به عبارتی کاربران  با مطرح کردن سوالات خود در فضای دیجیتال، به دنبال پاسخی درست برای آنها هستند.

کسب و کاری که از قبل به فکر مشتری باشد و محتوای مناسب این سوال‌ها را آماده کرده باشد برنده بازی خواهند بود. نام این نوع بازاریابی را بازاریابی محتوایی می‌گذاریم.

در دوره چگونه یک متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟ ابتدا با متخصص بازاریابی محتوایی و جایگاه آن در شرکت ها و کسب و کارها آشنا می شویم. سپس مسیر کلی تبدیل شدن به یک متخصص بازاریابی محتوایی را بررسی خواهیم کرد و در پایان با وظایف متخصص و یا استراتژیست بازاریابی محتوایی آشنا خواهیم شد و به بررسی شخصیت او می‌پردازیم تا بتوانیم شناخت بهتری از خودمان داشته باشیم و دریابیم آیا می‌توانیم به عنوان یک کارشناس بازاریابی محتوا فعالیت کنیم یا خیر؟

 
سرفصل‌های وبینار

 

 
مخاطبین

 

 
پارسا کاکویی
پارسا کاکویی

سرپرست محتوایِ دیجیتالِ کانون تبلیغاتی ایران نوین

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
چگونه یک متخصص بازاریابی محتوایی شویم؟
دوشنبه 25 آذر 1398
ساعت 19:00
ساعت 21:00
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی کوشش
adds-cart