موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چگونه موشن گرافیک حرفه ای سه بعدی تولید کنیم؟

وبینار چگونه موشن گرافیک حرفه ای سه بعدی تولید کنیم؟

وبینار چگونه موشن گرافیک حرفه ای سه بعدی تولید کنیم؟

مدت وبینار: ساعت
دسته‌بندی‌ها: 
ذخیره کردن
وبینار چگونه موشن گرافیک حرفه ای سه بعدی تولید کنیم؟
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار
باشگاه فیلم و انیمیشن اپتاپ (از پیله تا پرواز) با همکاری پژوهشکده دانشگاه تهران در ترم بهار99 دوره های آنلاین متنوع در حوزه های طراحی، گرافیک، انیمیشن، فیلم و موشن گرافیک برگزار میکند.
 
برای آشنایی بیشتر با خصوصیات هر دوره و مدرس دوره یک جلسه به صورت رایگان برگزار خواهد شد. 

این وبینار توسط آقای صادق لطفی زاده مدرس دوره سینمافوردی آموزشگاه اپتاپ ارائه میگردد.

گوشه ای از رزومه مدرس دوره:
طراحی لوگو موشن سینمایی “لاتاری”
طراحی لوگو موشن سینمایی “دارکوب”
طراحی پوستر بیلبورد میدان ولیعصر
کارگردان تیتراژ اولیه سریال شرایط خاص
کارگردان تیزر تبلیغاتی “پارس فوت کام”
کارگردان هنری طراحی پوستر سینمایی “ماجان”
کارگردان موشن گرافیک های متعدد

یکی از نمونه کارهای مدرس دوره در قسمت ویدئو معرفی وبینار قابل نمایش می باشد.

مهمترین پارامترهای یک دوره آموزشی حرفه ای:
استاد با تجربه در حوزه تولید
متود آموزشی مناسب و تمرین محور
استاد با فن بیان مناسب

از بهترین اساتید صنعت انیمیشن و VFX یاد بگیرید.
باشگاه فیلم و انیمیشن اپتاپ
aptop.ir
 
تهران میدان انقلاب فرصت شیرازی پلاک 1
شماره تماس: 66929178
 
سرفصل‌های وبینار
کاربرد سینمافوردی در صنایع مختلف
بازار کار سینمافوردی در ایران و خارج از کشور
میزان درآمد یک موشن دیزاینر سه بعدی
مدت زمان لازم و طریقه آموزش برای حرفه ای شدن در سینمافوردی
پایپ لاین آموزشی یک موشن دیزاینر سه بعدی
تفاوت این دوره با دیگر دوره های سینمافوردی
آشنایی با سوابق و نمونه کارهای مدرس
معرفی و نمایش کارهای فعالین این حوزه
سرفصل آموزشی دوره آنلاین سینمافوردی آموزشگاه اپتاپ
تمرین های آموزشی دوره آنلاین سینمافوردی
پرسش و پاسخ و مشاوره با مدرس
 
مخاطبین

باتوجه به پویایی رشته موشن گرافیک و بازار کار مناسب این رشته به ویژه در ایران، گذراندن دوره سینمافوردی به کسانی که میخواهند یک موشن گرافیک سه بعدی متمایز از آثار رایج تولید نمایند توصیه می شود.

با توجه به کثرت فعالین حوزه موشن گرافیک و لزوم به روزبودن افراد برای کسب جایگاه بالاتر شغلی، گذراندن این دوره برای همه علاقه مندان به تولید موشن گرافیک امری ضروری و اجتناب ناپذیر می باشد.

سوالات متداول

سینمافوردی چیست؟

سینما فوردی ( Cinema 4D ) یک برنامه مدلسازی، انیمیشن سازی و رندر است که بیشتر در صنعت موشن گرافیک سه بعدی مورد استفاده قرار میگیرد. این برنامه قابلیت مدلسازی، متحرک سازی، نورپردازی، ایجاد بافت، رندر و ویژگی های رایج نرم افزارهای سه بعدی همچون مایا (Maya) را دارد. باتوجه به نوظهور بودن این رشته و همچنین بازار کار مناسب صنعت موشن گرافیک، سینمافوردی توانسته جایگاه محبوبی را بین علاقه مندان به تولید موشن گرافیک های سه بعدی پیدا کند. از این نرم افزار همچنین در تولید جلوه های بصری فیلم های سینمایی موفق استفاده شده است.

سرفصل های دوره چیست؟

عنوان جلسه اول: آشنایی اولیه با رابط کاربری نرم افزار توضیحات جلسه اول:در این جلسه کاربر با محیط نرم افزار و استفاده از ابزارهای اولیه آشنا می شود. در این جلسه اجسام پارامتریک مورد مطالعه و بررسی قرار می گیرند عنوان جلسه دوم: حجم سازی اولیه با توابع پرامتریک توضیحات جلسه دوم: کار با توابع سویپ،اکسترود و… و ادامه حجم سازی با استفاده از ابزارهای جدید عنوان جلسه سوم: مقدمه ای بر پلیگان مدلینگ توضیحات جلسه سوم: در این جلسه دانشجو با اصول اولیه پلیگان مدلینگ آشنا میشود: با مفاهیم ورتکس،اج و فیسهمچنین بصورت مقدماتی و ابتدایی با تنظیمات اولیه رندر آشنا میگردد عنوان جلسه چهارم: مقدمه ای بر پلیگان مدلینگ 2 توضیحات جلسه چهارم: آشنایی با ابزارهای مهم پلیگان مدلینگ: اکسترود اینراکسترود ،انواع کات،بِوِل و …. عنوان جلسه پنجم: حجم سازی با پلیگان مدلینگ1 توضیحات جلسه پنجم: بررسی ساختار وایرفریم در اشکال و احجام مختلف و شروع ساخت مدل های ابتدایی و ساده عنوان جلسه ششم: حجم سازی با پلیگان مدلینگ 2 توضیحات جلسه ششم: ادامه مدلینگ در احجام کمی مشکل تر و بررسی برخی تکنیک ها عنوان جلسه هفتم: نورپردازی 1 توضیحات جلسه هفتم: آشنایی با انواع نور،دوربین و رندر گرفتن اولیه با موتور استاندارد و بررسی مفاهیم نورپردازی در کامپیوتر مثل گلوبال ایلومینیشن و… عنوان جلسه هشتم: آشنایی با متریال توضیحات جلسه هشتم: توضیحات جلسه نهم: بررسی و ساخت انواع متریال های دنیای واقعی و ویژگی های آنها در رندر،آشنایی با مد جدید متریال در سینمافوردی (حالت گره ای یا ند بیس) عنوان جلسه نهم: نورپردازی 2 توضیحات: تلفیق نورپردازی و متریال و اجرای آن بر مدل های ساخته شده توسط دانشجو عنوان جلسه دهم: حجم سازی با پلیگان مدلینگ 3 و مروری بر مدیفایرها توضیحات جلسه دهم: آشنایی با انواع مدفیفایرها و تاثیرات آن بر مدل های ساخته شده. آشنایی با کلونر عنوان جلسه یازدهم: مقدمه ای بر انیمیت در سینما فوردی و مدیریت دوربین توضیحات جلسه یازدهم: کلیدزدن و متحرک سازی اجسام،روش های مختلف متجرک کردن ،آشنایی با انواع کلیدها و مدیریت دوربین در این جلسه بررسی خواهد شد عنوان جلسه دوازدهم: خروجی گرفتن توضیحات جلسه دوازدهم: مباحث مربوط به خروجی گرفتن، مولتی پس و ارتباط با نرم افزار های پس تولید مانند افترافکت و فتوشاپ در این جلسه مورد بررسی قرار خواهند گرفت

پایان دوره

در پایان این دوره هنرجو میتواند با تولید نمونه کارهای باکیفیت به راحتی وارد بازار کار حرفه ای موشن شود و چندین برابر هزینه ای که صرف آموزش خود را کرده است ظرف مدت کوتاهی به دست آورد. باتوجه به جامع بودن نرم افزار سینمافوردی هنرجو میتواند در همه بخش های تولیدی یک موشن گرافیک سه بعدی مشغول به کار شود و یا به تنهایی یک پروژه کامل را به سرانجام رساند.

صادق لطفی زاده
صادق لطفی زاده

طراحی لوگو موشن سینمایی “لاتاری”

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 2.7 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3 از 5
تجربه محور بودن محتوا 2.7 از 5
2.8 از 5 ( 6 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه صفر
8 اردیبهشت 1399
ساعت 14:00
ساعت 15:30
Host Cover
برگزارکننده: باشگاه فیلم و انیمیشن اپتاپ
گزارش دادن