موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آموزش تولید محتوا برای یک محصول آموزشی | گام به گام طراحی محصول و دوره آنلاین

وبینار آموزش تولید محتوا برای یک محصول آموزشی | گام به گام طراحی محصول و دوره آنلاین

وبینار آموزش تولید محتوا برای یک محصول آموزشی | گام به گام طراحی محصول و دوره آنلاین

ذخیره کردن
وبینار آموزش تولید محتوا برای یک محصول آموزشی | گام به گام طراحی محصول و دوره آنلاین
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار
دوستان عزیز
اگر در این وبینار شرکت کرده‌اید یا می‌خواهید شرکت کنید برای دریافت ویدیوها و فایل‌های صوتی و اسلاید به شمارۀ زیر در واتساپ پیام بدهید:
79033396983+  

 

چرا شرکت در این وبینار مهم است؟

 

 • به طور خلاصه، با شرکت در این وبینار یاد می‌گیرید مانند یک حرفه‌ای محصولی آموزشی تولید کنید که هم مخاطب‌پسند باشد، هم برایتان درآمد ایجاد کند و هم باعث بیشتر شدن اعتبار شما شود. میزان تأثیرگذاری شما با طراحی یک محصول آموزشی متفاوت، چندین برابر خواهد شد و از این طریق می‌توانید برند قدرتمندتری برای خود بسازید و قابلیت‌هایتان را به مخاطب بیشتر نشان دهید.

 • داشتن محصول به کار شما اعتبار می‌دهد. به هر شکلی که در فضای اینترنت فعالیت می‌کنید، داشتن یک محصول آموزشی خوب این پیام را به دیگران می‌دهد که شما در کارتان جدی هستید و حساب شما از صدها نفر دیگری که در این حوزه هستند جداست.

 • هزینۀ بلاتکلیفی در تولید محتوا برای شما زیاد است. شاید نتوانید آن را به‌شکل عددی حساب کنید اما باید بدانید در فضای دیجیتال که راه‌های درآمدزاییِ آن به روی افراد زیادی باز است، اگر نتوانید محصولات خوب تولید کنید و صرفاً فردی مثل صدها نفر دیگر باشید که محتوایی را منتشر می‌کنید، هر روز دارید هزینۀ زیادی برای نداشتن مهارت تولید محتوای اصولی خرج می‌کنید.

 • اگر اصول طراحی یک محصول آموزشی را یاد بگیرید نه‌تنها می‌توانید یک محصول آموزشی مخاطب‌پسند تولید کنید که قادر خواهید بود ذهنتان را در زمینه‌های دیگر هم پرورش بدهید مثلاً با تمرین و تکرار بعد از مدتی می‌توانید کتاب هم بنویسید، بهتر حرف بزنید یا سخنرانی کنید، محتوای رایگانی که منتشر می‌کنید هم ساختاریافته و جذاب‌تر باشد و ارتباط بهتری با مخاطب برقرار کنید.

 • اگر طراحی درست محصول آموزشی را بلد نباشید، ممکن است محصولی تولید کنید، خدمتی عرضه کنید یا محتوا را به هر شکلی منتشر کنید اما احتمالاً نتیحۀ دلخواه را نخواهید گرفت چون نمی‌توانید آن ارتباطی که شایسته است را با مخاطب خود برقرار کنید. این وبینار کمکتان می‌کند تا به شکلی حرفه‌ای و اصولی محصول خود را به بازار عرضه کنید.

 • شما نیاز به یک الگوی خوب دارید تا بارها و بارها از آن استفاده کنید. به عنوان یک مدرس یا فعال در حوزۀ محتوا، بهتر است حداقل یک الگوی خوب برای تولید و نشر محتوا داشته باشید تا اگر خواستید ویدیو ضبط کنید، پادکست تولید کنید یا متنی بنویسید، از آن الگو بارها و بارها استفاده کنید. این وبینار چنین الگویی را در اختیار شما قرار می‌دهد. الگویی که نه تنها برای تولید یک محصول آموزشی که برای تهیۀ انواع محصولات و ارائۀ انواع خدمات ساختاریافته بتواند به درد شما بخورد.

 

آشنایی با مدرس دوره از طریق:

اینستاگرام ناهید عبدی

وب‌سایت رسمی مدرس

کانال تلگرام ناهید عبدی

این وبینار چه چیزی به زندگی شما اضافه می‌کند؟

 

 1. هر فردی که قصد درآمدزایی از اینترنت را دارد با استفاده از این وبینار می‌تواند درآمد غیرفعال و دائمی داشته باشد زیرا در این وبینار یاد می‌گیریم چطور محصولی مخاطب‌پسند و جذاب تولید کنیم و برای مشتری ارزش واقعی ایجاد کنیم.

 2. هر مدرسی که اصول درست تهیۀ محصول آموزشی را بداند می‌تواند از سردرگمی برای تدریس رهایی پیدا کند چون در این وبینار یاد می‌گیریم چطور ذهنمان را ساختاربندی و منظم کنیم و بهترین ایده‌‌ها را از آن بیرون بکشیم.

 3. هر فردی که مخاطبانی دارد و محتوای آموزشی تولید و منتشر می‌کند، اگر اصول ساختاریافتۀ تولید محصول آموزشی را یاد بگیرد می‌تواند انرژی خود را صرف کاری کند که حتی وقتی خواب است هم برایش درآمد ایجاد کند چون وقتی یاد بگیریم محصولات جذاب تولید کنیم می‌توانیم بارها و بارها محصول تولید کرده و از این طریق با افراد بیشتری سروکار داشته باشیم.

 4. هر کسی که در فضای دیجیتال فعالیت می‌کند اگر بداند چطور یک محصول آموزشی خوب تولید کند، می‌تواند مخاطبانش را به شکل ارگانیک رشد بدهد چون محصولی ارزشمند به آن‌ها می‌دهد و درعوض اعتماد مشتریانش را جلب می‌کند.

 

این وبینار چه مشکلاتی را حل می‌کند و به چه چیزهایی جواب می‌دهد؟

 

 • شاید شما هم جزو افرادی باشید که به داشتن محتوای باکیفیت و مخاطب‌پسندی اهمیت می‌دهد که برایش اعتبار بیاورد و به مخاطب نشان دهد که با یک فرد حرفه‌ای روبه‌رو است اما راه تولید چنین محتوایی را نمی‌دانید.

 • شاید شما هم جزو آن دسته افرادی باشید که ساعت‌ها و روزها برای تولید محتوا در اینترنت وقت می‌گذارید اما به همان اندازه توجه مردم را جلب نمی‌کنید.

 • ممکن است شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که ایده‌های زیادی در سر دارند اما راه تبدیل این ایده‌ها به درآمد را بلد نیستند.

 • ممکن است مدرسی باشید که بخواهید به بهترین شکل ممکن برای مخاطبتان ارزش ایجاد کنید اما راه آن را نمی‌دانید.

 • ممکن است در فضای دیجیتال محتوا تولید کنید اما ندانید چطور این محتوای رایگان را به محصولی باارزش و پولی تبدیل کنید.

 • ممکن است دوست داشته باشید محصول یا خدمتی را عرضه کنید اما ندانید شیوۀ درست عرضۀ این محصول به شکل گام به گام چگونه است.

 • ما در این وبینار اصول درست طراحی محصول را گام به گام یاد می‌گیریم. اصولی که من بارها در کلاس‌های مختلف آن‌ها را پیاده کرده‌ام. همین‌طور روش‌هایی ر ا که از ده‌ها جلد کتاب بیرون کشیده‌ام و به ما یاد می‌دهند چطور جذابیت محصول تولیدی را در کنار ارزش آن بالاتر ببریم، باهم تمرین می‌کنیم.

 • آیا می‌خواهید ذهنتان را منظم کنید و آنچه می‌دانید را به شکل یک محتوای ارزشمند ارائه دهید؟

 • آیا می‌خواهید مخاطبانتان روی شما حساب باز کنند و کار شما را متفاوت از کار ده‌ها فرد دیگری ببینند که در حوزۀ کاری شما مشغول هستند؟

 • اگر قواعد مرحله به مرحله‌ای که در این وبینار مطرح می‌شود را یاد بگیرید، قادر خواهید بود چندین و چند محصول پرفروش تولید و منتشر کنید.

 • اگر نتایج متفاوتی از تولید محتوا می‌خواهید و دوست دارید در جایگاه بهتری نسبت به امروز قرار بگیرید، نیاز است به شکلی حرفه‌ای‌تر دست به تولید محتوا بزنید و این وبینار در این زمینه کمک‌کننده خواهد بود.

 

الان در چه نقطه‌ای هستید و بعد از استفاده از محصول در کدام نقطه خواهید بود و چرا؟

 

اگر الان درآمد قابل‌توجهی از محتوایی که تولید می‌کنید ندارید و برایتان مهم است که این درآمد را از راهی کسب کنید که هم رضایت مخاطب را به همراه داشته باشد و هم  حس خوبی به خودتان بدهد، یادگیری اصول طراحی محصول آموزشی یک راه خوب برای رسیدن به این هدف است. بعد از این وبینار شما روش طراحی یک محصول را یاد می‌گیرید که جایگاه شما را از یک تولیدکنندۀ محتوای معمولی به یک فرد حرفه‌ای تغییر می‌دهد.

اگر از تولید محصول طفره می‌روید به این دلیل که بلد نیستند آن را طراحی کنید، این وبینار کمک می‌کند تا ذهن خود را قفسه‌بندی کنید، روش درست ایده‌یابی و خلاق بودن را یاد بگیرید، شروع به تولید محصول آموزشی کنید و آن را در فضای دیجیتال ارائه دهید.

همین‌طور اگر دوست دارید در کنار محتوای رایگانی که تولید و منتشر می‌کنید، محصولی داشته باشید که حتی وقتی فعالیت ندارید هم معرف شما باشد، برایتان درآمد ایجاد کند و درکل چیزی برای عرضه به مخاطبتان داشته باشید، این وبینار به شما کمک خواهد کرد تا جسارت تولید این محصول را پیدا کنید، آن را به روشی که برای مخاطب جذاب و کاربردی باشد تولید کنید و خیالتان راحت باشد که به شکلی حرفه‌ای در فضای اینترنت حضور دارید.

 

به نتیجه گرفتن از این وبینار مطمئن باشید

مهم نیست اگر تابه‌حال محصول پرفروشی تولید نکرده‌اید یا اصلاً اگر محتوایی را تا به امروز در قالب یک محصول ارائه نکرده‌اید. گام به‌گام در کنار شما خواهم بود و روش کار را آموزش خواهم داد.

محصولات آموزشی که من طی این سال‌ها در فضای دیجیتال یا به صورت محصول فیزیکی تولید و منتشر کرده‌ام، بدون هیچ تبلیغی همچنان به فروش می‌رسند و خوشحالم که رضایت مخاطبانم را به دنبال دارد. تولید چندبارۀ چنین محتوایی که با موفقیت مواجه شده است، همین‌طور تجربیاتی که بعد از سال‌ها تدریس در موسسات آموزش عالی، سازمان‌ها و دانشکده‌ها داشته‌ام، مرا به این نتیجه رساند که نحوۀ طراحی دورۀ آموزشی و کیفیت آن روی ارتباط با مخاطب سایه می‌اندازد و مهم است که به شکلی اصولی و فراگیر آموزش داده شود پس تصمیم گرفتم این وبینار را طراحی کنم و اصولی که در عمل بارها امتحان کرده‌ام و با سعی و خطا به آن‌ها رسیده‌ام را خلاصه کنم و بهترینشان را در قالب یک وبینار به دوستانم ارائه دهم.

دوره‌ها و محصولات آموزشی من

دوره‌ها و محصولات آموزشی من

 

دانستن این اصول و قواعد به من کمک کرده است تا محصولات خوبی طراحی کنم و به مخاطبان زیادی که محصولاتم را خریداری کرده‌اند هم کمک کرده است تا در زمینه‌ای که نیاز به آموزش دیدن داشتند به دستاوردهایی برسند. پس این اصول می‌تواند به شما هم کمک کند.

 

هدیۀ این وبینار برای شما:

 

این وبینار فقط به سه ساعت محدود نمی‌شود. به همراه این وبینار جزوه‌ای تکمیلی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا برای مدت زمان بیشتری تمرینات و موضوعات مهم را در عمل پیاده کنید. موضوعات مطرح شده در این جزوه برای طراحی محصول آموزشی شما، ساعت‌ها همراهتان خواهد بود.

همین‌طور فیلم ضبط شدۀ وبینار را به همراه اسلایدهای آموزشی در اختیار شما قرار می‌دهیم تا بتوانید در فرصت مناسب و با فراغ بال بیشتری نکات بیان شده را پیاده‌سازی کنید.

 

چرا این وبینار را طراحی کردم؟

باید ببینیم می‌خواهیم جزو کدام دسته باشیم و از این فضای بزرگ اینترنت که فرصت رشد برای همۀ افراد ایجاد کرده است چقدر می‌خواهیم استفاده کنیم.

افراد زیادی هستند که توانسته‌اند در فضای دیجیتال موفقیت چشمگیری را تجربه کنند آن هم فقط با داشتن تعدادی محصول خوب.

افراد بیشتری هم هستند که هزاران محتوا تولید می‌کنند اما چون روش اصولی طراحی محتوا را بلد نیستند یا محصولی برای عرضه ندارند، فقط خودشان را با تولید محتوا سرگرم کرده‌اند و احتمالاً  آیندۀ متفاوت یا چشمگیری در زمینۀ محتوا در انتظارشان نخواهد بود.

من فکر کردم به اشتراک گذاشتن اصول طراحی یک محصول خوب، می‌تواند به افراد زیادی کمک کند تا در دستۀ اول قرار بگیرند.

من فکر می‌کنم اگر تجربیاتی را که برای خودمان ارزشمند بوده و برایمان کار کرده را در اختیار دیگران هم قرار بدهیم، بعد از مدتی شاهد رشد محتوای باکیفیت در فضای فارسی خواهیم بود. اگر در این زمینه به هم کمک کنیم، شاهد رشد فکری و عملکردی فعالان حوزۀ محتوا خواهیم بود و این به افراد کمک می‌کند تا هم خودشان از کارشان رضایت بیشتر داشته باشند و هم مخاطبان زیادی از مصرف محصولات آموزشی آن‌ها احساس خوبی را تجربه کنند. پس درکل می‌بینیم که با اشتراک گذاشتن این تجربیات، شاهد فضای غنی‌تری از محتوا و به دنبال آن احساس غنی‌تری از طرفین خواهیم بود.

 

نکتۀ آخر

 

شما الان در نقطۀ تصمیم‌گیری هستید.

می‌توانید به روال قبل عمل کنید یا مسیر جدیدی در زندگی محتوایی‌تان را تجربه کنید.

اگر می‌خواهید محصولی مخاطب‌پسند طراحی کنید و به شکل یک فرد تأثیرگذار و حرفه‌ای در اینترنت حضور داشته باشید به طوری که حتی وقتی خواب هستید برایتان درآمد غیرفعالی ایجاد کند، بلیت وبینار را خریداری کنید تا این تحول جذاب را باهم تجربه کنیم.

 

سرفصل‌های وبینار
 • چگونه برای محصول آموزشی ایده پیدا کنیم؟
 • چطور ایده‌هایمان را ساختاربندی و منظم کنیم؟
 • با چه ترتیبی محتوای آموزشی را ارائه دهیم؟
 • چطور محتوا را جذاب و مخاطب‌پسند کنیم؟
 • از چه تکنیک‌هایی برای تولید محصول آموزشی متمایز استفاده کنیم؟
مخاطبین
 • مدرسان
 • تولیدکنندگان محتوا و فعالان رسانه‌ای
 • علاقمندان به نوشتن کتاب و تولید محتوای ساختاریافته به شکل‌های مختلف
 • افرادی که ایده‌های زیادی دراند اما قادر به ارائۀ آن‌ها در قالب یک محصول منسجم نیستند
 • کسانی که آموزش آنلاین می‌دهند
 • افرادی که محصول آموزشی دیجیتال دارند یا می‌خواهند داشته باشند
 • افرادی که به فکر درآمدزایی از طریق آموزش آنلاین هستند
 • کسانی که می‌خواهند ایده‌هایشان را در قالب محصول آموزشی ارائه دهند
 • افرادی که در فکر تولید دوره‌ها و ارائۀ خدمات آموزشی هستند
سوالات متداول

مدرس این دوره کیست؟

ناهید عبدی | مدرس، نویسنده و مشاور مدیریت | وب‌سایت رسمی: nahidabdi.com | مدارک تحصیلی: لیسانس مهندسی عمران، ارشد مدیریت و دانش‌آموختۀ DBA از دانشگاه تهران | دارای سابقۀ آموزش در مؤسسات آموزش عالی مانند مؤسسه ماهان و موسسه گفتگو؛ و تدریس در دانشگاه | دارای سابقۀ فعالیت حرفه‌ای در زمینۀ مدیریت و همکاری با شرکت‌های خصوصی | دارای سابقۀ نویسندگی مقالات تخصصی و مؤلف چندین جلد کتاب در زمینۀ توسعه‌فردی و مدیریت

آیا ویدئو ضبط شده این وبینار در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد؟

بله. این وبینار ذخیره می‌شود و بعد از استفاده در اختیار دوستان شرکت‌کننده قرار خواهد گرفت.

ناهید عبدی
ناهید عبدی

مدرس و مشاور مدیریت

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
پنج‌شنبه 27 آبان 1400
ساعت 14:00
ساعت 15:30
جلسه دوم
پنج‌شنبه 4 آذر 1400
ساعت 14:00
ساعت 15:30
Host Cover
برگزارکننده: ناهید عبدی
adds-cart