موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چگونه سهام سودآور انتخاب کنیم؟

وبینار چگونه سهام سودآور انتخاب کنیم؟

وبینار چگونه سهام سودآور انتخاب کنیم؟

ذخیره کردن
وبینار چگونه سهام سودآور انتخاب کنیم؟
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

در ویدئوی بالا می توانید چند دقیقه ازشروع وبینار را به طور رایگان تماشا کنید، اما برای دانلود کامل فیلم باید بلیت ویدئو را خریداری نمایید


این وبینار فشرده ای از تجربیات حضور 10 ساله من در بازار سهام است. در این جا می خواهم اصول انتخاب سهام در بازار بورس را به طور کامل و فشرده بررسی کنم. در شروع  به روش تفکر درست برای پیدا کردن ایده های سرمایه گذاری در سهام و دارایی های دیگر را معرفی می کنم و سبک تفکر سالم برای پول سازی اصولی و علمی بر مبنای تحلیل درست را خواهید فهمید. داینامیک قیمت گذاری در بورس ایران را معرفی خواهم کرد. مهم ترین اشتباهاتی که سرمایه گذاران تازه وارد مرتکب می شوند را بررسی می کنیم. برای تحلیل به صورت "بررسی موردی"  صورت های مالی یکی از شرکت های بورس را از کدال استخراج می کنم و از پایه ای ترین بخش تحلیل بنیادی شرکت ها، یعنی بررسی سودآوری کسب و کار از صورت سود و زیان شروع می کنم و قدم به قدم آیتم های صورت های مالی را به طور فشرده برای شما توضیح خواهم داد. سپس به سراغ ترازنامه شرکت می رویم و قوام مالی و ارزش گذاری را باهم بررسی می کنیم. در این توضیحات سعی می کنم کاملا با زبان ساده، عمیق ترین مطالب مالی را توضیح بدم و از لغات تخصصی کمتر استفاده کنم.

هدف کلی این وبینار این است که شما در پایان این جلسه بتوانید در کمتر از یکساعت تحقیق اینترنتی و بررسی صورت های مالی,  به درکی از کسب و کار یک شرکت و شیوه ایجاد سود در این شرکت پی ببرید و در مرحله بعد بتوانید آینده سودآوری این شرکت را  پیش بینی کنید. قوام و استحکام صورت های مالی شرکت ها چیزی است که سهام شما را در طوفان های اصلاح شاخص نجات خواهد داد و یکی از مهم ترین اصولی هست که عموما بین سرمایه گذاران فراموش می شود. جذابیت ظاهری شرکت های زیانده گاهی باعث عملکرد بسیار بد در بازار خواهد شد. در واقع بدون توجه به سودآوری کسب و کار یک شرکت، در بلند مدت شما متحمل ضررهای هنگفتی در زندگی مالی خود خواهید شد که عملا جبران آن ممکن است برای شما بسیار گران تمام شود. در بخش تحلیل تکنیکال، به تشریح منطق و زمان استفاده از تحلیل تکنیکال برای ایجاد پلن معاملاتی می پردازیم. شما با یادگیری روش انتخاب با کیفیت ترین سهم ها در بازار بورس، می توانید در مقابل نوسانات و اصلاح های بازار خود را بیمه کنید، زیرا بنا به تجربه تاریخی بورس ایران، شرکت های ارزنده، دوره اصلاح کوتاه و دوره رشد قیمت طولانی دارند. این وبینار به تمام فعالین اقتصادی و بورسی توصیه می کنم زیرا در اینجا اصول سودآوری شرکتی را باهم بررسی می کنیم که برای تمام کسانی که به فکر درک عمیق کسب و کار خود هستند، بسیار مفید است.

در قسمت بلیت ها دو نوع بلیت تعریف شده است. از بلیت نوع اول می توانید به صورت رایگان استفاده کنید. به یاد داشته باشید این بلیت برای شرکت در وبینار رایگان است, اما فیلم وبینار در پنل شما قابل دانلود نخواهد شد. برای دسترسی دائمی و قابل دانلود وبینار می توانید بلیت نوع دوم را با هزینه اندک تهیه کنید. پس از اتمام وبینار, با هماهنگی eseminar فیلم وبینار با قیمت دکر شده در اختیار همه قرار خواهد گرفت. 

پس کم هزینه ترین راه برنامه ریزی برای حضور در زمان وبینار است. امیدوارم که از این وبینار استفاده لازم را ببرید. برای عزیزانی که بلیت قابل دانلود وبینار را خریداری می کنند، فیلم وبینار حداکثر دو روز بعد از اتمام وبینار در پنل قرار خواهد گرفت.

برای مطالب روزمره اقتصادی و بورسی می توانید من را در شبکه های اجتماعی PeymanMedia دنبال کنید. پس از اتمام وبینار, با هماهنگی eseminar فیلم وبینار با قیمت دکر شده در اختیار همه قرار خواهد گرفت. 

همچنین با دنبال کردن من در ایسمینار می توانید از وبینارهای آینده به موقع مطلع شوید.

ایام بکام – پیمان شوریابی

سرفصل‌های وبینار

مخاطبین
  • مدیران و سرمایه گذاران
  • علاقه‌مندان حضور در بازار بورس
  • افراد علاقه‌مند به سرمایه گذاری در مسکن
  • سرمایه گذاران بازار طلا
  • موسسان استارتاپ‌ها
  • صاحبان ایده
  • بازاریان
  • و...
سوالات متداول

آیا سطح وبینار بالاست یا برای عموم افراد قابل استفاده است؟

سطح وبینار طوری طراحی شده که به زبان بسیار ساده مهم ترین مباحث مالی را بررسی می کنیم و برای تمامی افراد قابل استفاده و جذاب است

قبل وبینار چیکار کنم؟

قلم و کاغذ یادتون نره که نکته برداری واجب هست.

پیمان شوریابی
پیمان شوریابی

کارشناس ارشد مدیریت از دانشگاه رم ایتالیا , وست ویرجینیا آمریکا - تحلیلگر بورس و اقتصاد

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.6 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.4 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.1 از 5
4.4 از 5 ( 16 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
چگونه سهام سودآور انتخاب کنیم؟
31 مرداد 1399
ساعت 22:00
ساعت 23:15
Host Cover
برگزارکننده: PeymanMedia
گزارش دادن
 انتخاب بلیت