موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار چگونه 10 روزه 200 درصد سود کردم !؟ ( بازار آتی )

وبینار چگونه 10 روزه 200 درصد سود کردم !؟ ( بازار آتی )

وبینار چگونه 10 روزه 200 درصد سود کردم !؟ ( بازار آتی )

مدت وبینار: ساعت
ذخیره کردن
وبینار چگونه 10 روزه 200 درصد سود کردم !؟ ( بازار آتی )
توضیحات وبینار

 

?وبینار های قبلی را بیش از 900 نفر دیدند الان نوبت شماست که ثبت نام و استفاده کنی

درصورت ثبت نام و عدم حضور در وبینار، فیلم آن تا 2 هفته بعد  برای شما ارسال خواهد شد .


? بازار آتی کالا چیست ؟ 

خیلی ساده بگم ؛ بازار آتی کالا که جزوی از بورس کالای ایران هستش ، مثل بازار بورس اوراق بهادار هستش با این تفاوت که  بجای سهام ، کالا هایی مثل زعفران ، زیره و پسته معامله میشه .اما مزیت های باور نکردنی زیر را دارد  :

 

? بازار آتی کالای چه مزیت هایی برای فعالان داره ؟ 

بازار آتی مزیت های زیادی دارد اما اینجا چند موردش رو فقط اینجا با هم برسی میکنیم :

1_از ریزش ها هم سود کن : بازار آتی دو طرفه است که باعث میشه شما بتونی هم در جهت افزایش قیمت ها و هم در جهت کاهش قیمت معامله کنی و بتونی سود و بازدهی کسب کنی و همین یک مورد باعث میشه که شما تقریبا همیشه بتونی در بازار معامله کنی و بازده کسب کنی ( برخلاف بازار سهام که سود کردن فقط در گرو خرید سهم و صعود قیمت است ) .

2_ با 6 برابر پولت معامله کن و بازدهی بگیر ؛اهرم داره این بازار یعنی شما میتونی با همون پولی که داری چند برابر معامله کنی و بتونی چند برابر بازده کسب کنی یعنی اگر شما 10 میلیون پول داشته باشی میتونی به اندازه 50 میلیون زعفران معامله کنی و این یعنی بازدهی 5 برابری . ( توضیح دقیق در وبینار )

3_آربیتراژ ( کسب سود با ریسک صفر ! ) : آربیتراژ یعنی کسب سود از تفاوت قیمت یک کالای معین در دو بازار متفاوت ؛ در بازار آتی بورس کالا و نیز در بورس اوراق بهادار ( گواهی ) زعفران ، پسته و زیره و .. معامله میشود و شما میتونید با گرفتن موقعیت و معامله ی صحیح در بین این دو بازار ، از اختلافات قیمت ها نیز سود بدون ریسک کسب کنید . ( در وبینار براتون گفته میشود ) .

4_دامنه نوسان 30 درصدی : دامنه نوسان بازار آتی ایران برابر است با 5  اما بدلیل داشتن اهرم ، این دامنه نوسان هم چند برابر میشود ، بطور مثال در حال حاضر اهرم پسته 6 هست یعنی دامنه نوسان پسته برابر با 30 هستش ،یعنی دامنه نوسان آن چندین برابر بازار سهام ایران است  .

5_ پنجشنبه ها هم بازدهی کسب کن : روز های معاملاتی این بازار از شنبه تا پنجشنبه هست ، یعنی شما در همه ی روز های هفته بجز جمعه ها میتونید از ساعت 10 صبح تا 15 معامله کنید .

6_ مالیات نمیدی : معاملات و سود های بدست آمده از این بازار کاملا از مالیات معاف هستند ، حتی در کارمزد ها هم مالیات برای فعالات وجود ندارد چه برسد به سود های بدست آمده از معاملات .

7_ تسویه دقیق ، شفاف و روزانه توسط بورس : در طول روز و بر اثر معاملاتتون اگر هر بازدهی ای کسب کردید ، در همان روز به حساب شما اعمال میشه و کاملا شفاف و دقیق است .

9_ نقدشوندگی پول: هر زمان که خواستید میتونید با چند کلیک پولتون رو میتونید از حسابتون برداشت و به حساب جاری خودتون واریز کنید . ( در صورت نداشتن معامله باز ) در صورت داشتن معامله ی باز هم میتوانید معامله خودتون رو ببندید و بعد پولتون را براشت کنید .

10_ کارمزد کم : کارمزد معاملات در بازار آتی کالا برابر است با : 0/00068 که این عدد نسبت به معاملات نقدی و نیز معاملات بازار سهام کمتر است .

11_ و . . .

 


? چقدر میتوان از بازار آتی سود کسب کرد ؟

پاسخ این سوال برای هر کس باتوجه به تجربه ، مهارت و  آموزشی که دیده متفاوته اما برای اینکه یک دید کلی ای را از بازدهی های این بازار بهتون بدیم به مثال زیر و نتیجه دانشجوی ما دقت کنید : ?

 

مثال عینی از بازار آتی

تصویر بالا نمودار پسته ( سررسید مرداد 99 ) است 

اهرم مالی این محصول در این زمان بیشتر از 6 بود اما بصورت گرد شده 6 در نظر میگیریمش .( بازدهی شما 6 برابر میشود )

همانطور که مشاهده میکنید در 19 روز قیمتش بیش از 46 درصد رشد کرده که این یعنی اگر شما 19 روز پیش موقعیت خرید میگرفتید بازدهی شما 6 * 46 درصد یعنی بیش از 270 درصد میشد ( 19  روز = 270 درصد سود ) !! 

 

یکی از نتیجه های یکی از دانشجویان ما :

نتیجه یک دانشجو

این یکی از تصویر هایی است که روز گذشته یکی از دانشجویان ما ارسال کرده اند ، ایشان با 3 میلیون و 200 ، 2 قرارداد پسته باز کرده اند و در فقط 1 روز ، بیش از 900 هزار تومن سود کسب کرده اند (  تقریبا 30 درصد سود در 1 روز کاملا مستند در پلتفرم کارگزاری ) و ده ها نتیجه ای که برای ما ارسال میکنند .

و جالب تر اینکه تقریبا همیشه در این بازار فرصت برای کسب بازدهی هستش ( بدلیل 2 طرفه بودن و اهرم مالی )

توجه : دقت داشته باشید که این بازار ریسک داره و باید در ابتدا اصول سرمایه گذاری رو بدانید و رعایت کنید و همچنین به مبانی مدیریت سرمایه نیز واقف باشید و به هیچ وجه با هر دو پاتون ارتفاع رودخانه را اندازه نگیرید !!

 

توجه : این وبینار آموزشی فقط یکبار در جمعه  تاریخ 3 مرداد ماه 99 ،ساعت 11 صبح برگزار میگردد . و فیلم آن در صورتی که در اینجا ثبت نام کرده باشید در سایت bahhador.ir در اختیار شما قرار داده میشود .

همچنین ظرفیت آن بسیار محدود است و با توجه به تجارب گذشته سریعا تا نفر آخر تکمیل میگردد .

 

? چطور در این وبینار  شرکت  کنم ؟ 
برای شرکت در این دوره رایگان کافیه که اول ثبتنام کنی بعدش در زمان برگزاری بیایی توی سایت ایسمینار ( توی قسمت پنل کاربری ) و با یک موبایل یا کامپیوتر وارد وبینار بشی ( هم بهت یادآوری میکنیم با پیامک و هم راهنماش رو میتونی بخونی )

 


سوالات شما :
( اگر هر سوالی در رابطه با این وبینار داشتید میتونید از لینک  زیر ویا از طریق آیدی تلگرامی   bahhador_ir@   سوالتون  رو بپرسید .
لینک پرسش و پاسخ =  https://bahhador.ir/question/  )

 

 

امیربهادر صوفی
امیربهادر صوفی

مدیر آکادمی امیربهادر ، سخنران ، مدرس ، سرمایه گذار

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.8 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4 از 5
4.1 از 5 ( 4 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آشنایی با بازار آتی کالا
3 مرداد 1399
ساعت 11:00
ساعت 13:00
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی امیربهادر
گزارش دادن